توزیع ۲۰ هزار تن گوشت مرغ در بازار/ برنامه‌ریزی برای افزایش تولید روغن جامد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

قائم‌مقام وزیر صمت در امور بازرگانی مطرح کرد: توزیع ۲۰ هزار تن گوشت مرغ در بازار/ برنامه‌ریزی برای افزایش تولید روغن جامد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایلنا از وزارت صمت، محمدصادق مفتح با حضور در برنامه «تیتر امشب» در خصوص تنظیم بازار اقلام و کالاهای اساسی و پرمصرف در جامعه با توضیح اینکه بازار هر کالا، شرایط خاصی دارد گفت: امسال به دلیل نزدیک بودن دو مناسبت عید نوروز و ماه مبارک رمضان، به یک برنامه‌ریزی ویژه نیاز بود.

مفتح با بیان اینکه قیمت موز نیز به یک سوم قیمت کاهش پیدا کرده است، تصریح کرد: در بازار میوه کمبود کالا وجود نداشت و تنها نوسانات قیمتی تنظیم بازار را به‌هم زده بود که با اقدامات انجام شده در حال حاضر با بازار مناسب و با ثباتی روبرو هستیم.

وی شبکه توزیع را بخش مهمی از سیستم تامین کالا دانست که می‌تواند هم نواقص حلقه قبلی (تولید) را بپوشاند و هم می‌تواند این نواقص را تشدید کند و در حقیقت پشتیبانی کننده شبکه تولید است.مفتح در ادامه به نبود سیستم توزیع بهینه در کشور اشاره کرد و ادامه داد: به عنوان مثال، سیستم توزیع ما نتوانست در خصوص بازار مرغ، بازخورد خوبی از بازار را به بخش تولید منعکس کند؛ شبکه توزیع در کشور سیستم علمی نیست و متناسب با حلقه‌ تولید رشد نکرد.

وی در پایان با بیان اینکه در سیستم توزیع دارای یک عقب‌ماندگی تاریخ و سنتی هستیم گفت: یکی از سیاست‌های وزارت صمت نیز در راستای اصلاح این نگاه است که برای تغییر این نگاه به زمان نیاز دارد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آرامکو سطح تولید نفت سعودی را به 13 میلیون بشکه در روز افزایش می‌دهدشرکت نفت سعودی، آرامکو روز دوشنبه 22 مارس 2021 از آغاز عملیات مهندسی برای افزایش تولید نفت خود تا سطح 13 میلیون بشکه در روز خبر داد. ادامه خبر در سایت العربیه_فارسی: الان حوثی ها میزنن پشماتون میریزه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رهبر جمهوری اسلامی سال جدید را «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نامید؛ واکنش‌ها در توئیتر با هشتگ مانع‌زدایی♦️ رهبر جمهوری اسلامی سال جدید را «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نامید؛ واکنش‌ها در توئیتر با هشتگ مانع‌زدایی ▪️برخی عملکرد سه دهه گذشته آقای خامنه‌ای را «مانع» برای «داشتن یک زندگی حداقلی مردم در ایران» دانستند. مانع_زدایی خامنه ای خود یک تنه عامل تمامی مشکلات و معضلات اقتصادیست نه_به_جمهوری_اسلامی پیرمرد شیره‌ای از تو لونش فرمان قتل وعام جوانان معترض رو میده، مردم ایران تحت سیطره این روانپریش، حتی حق زندگی ندارند، چه برسد به زندگی در رفاه. مانع_زدایی مانع_زدایی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

روسیه واکسن کرونا برای حیوانات را با کارآیی «صد در صدی» تولید می‌کندکارنیواک-کوو بر روی گربه‌‌ها، سگ‌ها، روباه‌های جنگلی و قطبی و همینطور مینک‌ها (گونه‌ای از راسو) آزمایش شده و کاملا کارا بوده است. خوش به حال آخوندا کاش به خفاشا هم بزنن پس حیوان‌ها هم مبتلا. میشوند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وجود مشکل در توزیع داروخانه‌ای انسولین/ بیماری دیابت در کشور رو به افزایش استمعاون اجرایی دفتر مدیریت بیماری‌های واگیر و رئیس اداره دیابت وزارت بهداشت گفت: به بیماران دیابتی هشدار دادیم تا از خانه بیرون نروند، اما توزیع نادرست انسولین در داروخانه‌ها باعث شد تا بیماران برای تهیه دارو به چند داروخانه‌ی مختلف بیرون از خانه سر بزنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ ابراز نگرانی مقام بهداشتی از «واکسن گیت» و تبعیض در توزیع واکسن🔺کرونا در ایران؛ ابراز نگرانی مقام بهداشتی از «واکسن گیت» و تبعیض در توزیع واکسن آمار وزارت بهداشت ایران نشان می‌دهد از نهم تا دهم اردیبهشت، ۲۰ هزار و ۷۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا شناسایی شده است و ۳۹۱ بیمار جان خود از دست دادند. بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »