کانون مرغداران: بازار مرغ در اردیبهشت دوباره ملتهب می‌شود

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی کشور از تشکیل بازار سیاه برای جوجه یکروزه خبر داد و پیش‌بینی کرد که بازار مرغ در اردیبهشت ماه دوباره ملتهب ‌شود. اخبار_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان‌وایر- نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی کشور از تشکیل بازار سیاه برای جوجه یکروزه خبر داد و پیش‌بینی کرد که بازار مرغ در اردیبهشت ماه دوباره ملتهب ‌شود.

به گفته اسدالله نژاد؛ در حال حاضر قیمت هر قطعه جوجه یکروزه به حدود ۷ هزار تومان رسیده است، در حالی که قیمت مصوب آن ۴ هزار و۲۰۰ تومان است. با این حال، یک مقام مسئول در ستاد مبارزه با قاچاق ایران سخنان نایب رئیس کانون مرغداران کشور درباره قاچاق جوجه را تکذیب کرده و آن را «آدرس غلط دادن» توصیف کرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کانون نویسندگان ایران در ۵۳ سالگی‌ خود: علی‌رغم فشار امنیتی‌ها باقی ماندیم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

۱۵۰ میلیون مورد شناسایی‌شده از ابتلا به کرونا؛ هند و برزیل دو کانون همه‌گیری در جهان۱۵۰ میلیون مورد شناسایی‌شده از ابتلا به کرونا؛ هند و برزیل دو کانون همه‌گیری در جهان جزئیات بیشتر🔽 قرن هاست علم و دانش اساس تکامل هوشمند را تشکیل می دهند. در یک قرن گذشته با افزایش نیاز بشریت به منابع و درک محیط پیرامون خود، علم و دانش جایگاه خود را اثبات کرد. اما همچنان با یک گرایش تفکری تندرو و متعصب در نبردی نابرابر قرار دارد.جهان دانش نیازمند عبور از تعصب و کنترلگرایی است
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کانون نویسندگان ایران خواستار آزادی فوری کارگران زندانی شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

روز جهانی کارگر؛ کانون نویسندگان ایران خواهان آزادی کارگران زندانی شد | DW | 01.05.2021کانون نویسندگان ایران به مناسبت روز جهانی کارگر بیانیه‌ای منتشر کرده و خواهان به رسیمت شناختن حق اعتصاب برای کارگران و آزادی کارگران زندانی شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کانون صنفی معلمان ایران: دستگیری دانش‌آموزان دور از رفتارهای انسانی است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »