روش‌هایی برای پاکسازی روده بزرگ تا بهبود کیفیت رابطه جنسی | DW | 23.02.2022

04/12/1400 07:29:00 ب.ظ

پی‌بردن به این واقعیت که شما به سرطان مبتلا شده‌اید، تجربه سختی است. پس از تشخیص سرطان، ممکن است احساس اضطراب، ترس یا خشم کنید. چطور باید با بیماری سرطان کنار بیاییم؟

در تازه‌های پزشکی هفته نگاهی انداخته‌ایم به روش‌های پاکسازی روده بزرگ در خانه، مزایای باغبانی برای بهبود سلامت و ورزش‌هایی برای بهبود کیفیت رابطه جنسی. در این مقاله همچنین می‌خوانیم، چطور با بیماری سرطان، کنار بیاییم. آب: مخلوط کردن دو قاشق چایخوری نمک دریا یا نمک صورتی با آب ولرم و نوشیدن آن با معده خالی مفید است.

این کار در عرض چند دقیقه حرکات روده بزرگ را تحریک می‌کند. فیبر یک ماده مغذی ضروری است که در غذاهای گیاهی و سالم مانند میوه‌ها، سبزیجات، غلات، آجیل، دانه‌ها و غیره وجود دارد. فیبرها به خارج‌شدن مواد اضافی از روده بزرگ کمک می‌کنند. همچنین می‌توانند یبوست را کاهش داده و فعالیت روده‌ بیش‌فعال را تنظیم کنند. آنها همچنین باکتری‌های مفید را تقویت می‌کنند.

پروبیوتیک‌ها: : : : چطور با بیماری سرطان کنار بیاییم؟ اطلاعات اساسی و مفید در مورد بیماری خود جمع‌آوری کنید. سوالات و نگرانی‌های خود را برای تیم مراقبت‌های بهداشتی خود بنویسید و فهرست آن را با خود در تمام قرار ملاقات‌ها همراه داشته باشید. سوالاتی از این قبیل که:

چه آزمایش‌ها یا روش‌های دیگری نیاز دارم؟ برای جلوگیری از عود سرطان چه کنم؟ اطرافیان به شما کمک کنند یک رژیم غذایی سالم متشکل از انواع غذاها را انتخاب کنید و استراحت کافی داشته باشید. این کار به شما در مدیریت استرس و خستگی ناشی از سرطان و درمان آن کمک می‌کند. ورزش و شرکت در فعالیت‌های لذت‌بخش نیز بسیار مفید است.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

DW Persian دویچه‌‌وله فارسی

در پادکست 'آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز' قطعه 'بوسه عید' با صدای پروین، شعری از محمدعلی بهمنی و آهنگسازی منوچهر لشگری را می‌شنوید که در دستگاه سه‌گاه در سال ۱۳۴۹ منتشر شده است. @dw_farsi ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

ملت مصمم برای ایستادگی در برابر سلطه طلبی ها بزرگترین سرمایه ایران و ونزوئلا استرئیس جمهور با بیان اینکه کشورهایی مثل ونزوئلا و ایران، مهم‌تر از ذخایر نفت و گاز مردمی دارند که تصمیم گرفته‌اند در برابر زیاده‌خواهی‌ها مقاومت کنند و این بزرگترین سرمایه کشورهای ما است، اظهار داشت: ارتباط کشورهایی مثل ایران و ونزوئلا با یکدیگر ارتباطی راهبردی است که باید با قوت دنبال شود و توافقات میان دو کشور هر چه سریع‌تر عملیاتی و اجرایی شود. Sendo assim, a terra passará por um tempo de luto e choro, e o céu, em cima, escurecerá! Esta, pois, é a minha Palavra. Eu decidi e assim proclamei. Não me arrependerei da minha decisão, tampouco voltarei atrás!”

اعلام آمادگی ایران برای همکاری با اعضای جی‌ئی‌سی‌اف در زمینه سوآپ گازوزیر نفت گفت: ایران آمادگی دارد با همه کشورهای عضو جی‌ئی‌سی‌اف در انواع روش‌ موجود در تجارت گاز طبیعی و ال‌ان‌جی اعم از سوآپ، ترانزیت و دیگر روش‌های متداول همکاری و مشارکت داشته باشد. Sendo assim, a terra passará por um tempo de luto e choro, e o céu, em cima, escurecerá! Esta, pois, é a minha Palavra. Eu decidi e assim proclamei. Não me arrependerei da minha decisão, tampouco voltarei atrás!”

نوری: امروز می خواهند در ۴۵ دقیقه برای طرح صیانت تصمیم گیری کنندیک عضو کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی گفت: طبق آیین نامه داخلی مجلس نباید جلسات کمیسیون ها در زمان بررسی بودجه تشکیل شود. ما در زمان بررسی بودجه فرصت نمی کنیم به موضوع مهم طرح صیانت آن هم در ۴۵ دقیقه رسیدگی کنیم.

رقابت 11 بانوی اسنوکرباز سعودی برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و جهانمراحل آماده‌سازی فدراسیون بیلیارد و اسنوکر پادشاهی عربی سعودی برای نخستین حضور رسمی زنان این کشور در مسابقات قهرمانی جهان و همچنین مسابقات اسنوکر قهرمانی

تصویب «طرح صیانت»؛ ترفند جدید نظام برای کنترل اینترنت در ایرانبررسی طرح صیانت پس از آن‌که علی خامنه‌ای، رهبر ایران، فضای مجازی در این کشور را «ول و رها» خواند و از محدود نکردن آن توسط نهادهای مسئول انتقاد کرد، در

تجمع کارگران معدن طرزه در دامغان برای سومین روز متوالیتجمع کارگران معدن طرزه در دامغان برای سومین روز متوالی این تجمع مقابل ساختمان ستاد مرکزی شرکت زغال سنگ البرز شرقی در شاهرود برگزار شد و کارگران معترض خواسته‌های صنفی و معیشتی خود را مطرح کردند. ⬇️ بیشتر بخوانید: