رهگیری بمب افکن آمریکایی توسط جنگنده های سوخوی روس برفراز دریای سیاه

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ارتش ایالات متحده تعقیب و گریز یک بمب افکن بی‌۵۲ این کشور توسط جنگنده‌های روسی بر فراز دریای سیاه را «مانوری ناامن و غیرحرفه ای» خواند جزئیات بیشتر🔽

ارتش ایالات متحده تعقیب و گریز و آزار یک بمب افکن بی‌۵۲ این کشور توسط جنگنده‌های روسی بر فراز دریای سیاه را «مانوری ناامن و غیرحرفه ای» خواند. به گفته پنتاگون جنگنده‌های سوخو از ۱۰۰ فوتی مسیر بمب افکن آمریکایی رد شده‌اند.

ژنرال جفری هاریگیان، فرمانده نیروهای هوایی ایالات متحده در اروپا و آفریقا گفت: «اقداماتی از این قبیل احتمال بالقوه برای برخورد با هواپیما را افزایش می دهد ، غیرضروری است و با قوانین هوایی و پروازهای بین المللی متناقض است.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انفجار خودروی بمب گذاری شده در پکتیای افغانستان؛ دست‌کم 3 کشته و 5 زخمی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ویروس‌کرونا و صنعت‌گردشگری؛ زیان ۲۲ میلیارد پوندی متوجه اقتصاد بریتانیاستپیش بینی های شورای جهانی سفر و جهانگردی نشان می دهد ضنعت توریسم بریتانیا میلیاردها پوند در پی شیوع ویروس کرونا و محدودیت های مسافرتی در سال جاری میلادی ضررمالی می کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انفجار خودروی بمب گذاری شده در پکتیای افغانستان؛ دست‌کم 3 کشته و 5 زخمی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انفجار در رستوران آمریکایی ِابوظبی همزمان با اولین پرواز اسراییل به اماراتانفجار در رستوران آمریکایی ِابوظبی | همزمان با پرواز اولین هواپیمای تجاری میان تل آویو و ابوظبی یک فروشگاه مواد غذایی آمریکایی در مسیر فرودگاه ابوظبی منفجر شد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

واکنش ترکیه به انتقال تجهیزات و نیروی نظامی توسط یونان به جزیره مئیسواکنش ترکیه به انتقال تجهیزات و نیروی نظامی توسط یونان به جزیره مئیس
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انتقاد ترامپ و بایدن از یکدیگر به خاطر ناآرامی های پورتلند - BBC News فارسیدونالد ترامپ، رییس جمهوری ایالات متحده و جو بایدن، نامزد ریاست جمهوری دموکرات ها از یکدیگر به خاطر تظاهرات خشونت آمیز در شهر پورتلند در ایالت اورگان انتقاد کرده اند. آقای ترامپ همچنین از تد ویلر، شهردار دموکرات پورتلند به خاطر این که امکان نابودی و تخریب در این شهر را فراهم کرده است، انتقاد کرد. آقای بایدن هم در مقابل آقای ترامپ را متهم کرد که مشوق خشونت است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »