انفجار خودروی بمب گذاری شده در پکتیای افغانستان؛ دست‌کم 3 کشته و 5 زخمی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بر اثر انفجار یک خودروی بمب گذاری شده توسط طالبان در شهر گردیز مرکز ولایت پکتیا دست‌کم 3 نظامی کشته و 5 تن دیگر زخمی شدند.

فرماندهی پلیس ولایت پکتیا در جنوب‌شرق افغانستان امروز سه‌شنبه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ساعت 05:30 امروز یک خودروی بمب‌گذاری‌شده نیروهای امنیتی را در شهر گردیز مرکز این ولایت هدف قرار داد که در نتیجه 3 سرباز کشته و 5 نفر دیگر زخمی شده‌اند.

لطف‌الله کامران، فرمانده پلیس پکتیا نیز به رسانه‌ها گفت که پس از انفجار این خودرو دو مهاجم وارد ساختمان نیروهای محافظت عامه شده و به درگیری پرداختند که مهاجمان توسط نیروهای امنیتی از پا درآمده‌اند. گروه طالبان مسئولیت این حمله را بر عهده گرفته و مدعی شد که در این حمله، شمار زیادی از نیروهای دولتی کشته شده‌اند.

گفتنی است افزایش سلسله انفجارها و حملات تروریستی علیه نیروهای امنیتی افغانستان در بحبوحه تلاش‌ها برای برقراری صلح و پایان جنگ، باعث نگرانی‌ها در این کشور شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعلام قیمت خودروی الکتریکی ارزان سیتروئن که بدون گواهی‌نامه می‌شود راندخودروساز فرانسوی سیتروئن خودروی تمام الکتریکی ارزان قیمت خود را که اندازه آن کوچکتر از سواری اسمارت است و رانندگی با آن نیاز به گواهی‌نامه ندارد، با قیمت ۶۹۰۰ یورو روانه بازار می‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بانک جهانی خسارت‌ انفجار بندر بیروت را ۸ میلیارد دلار اعلام کردمیزان خسارت بندر_بیروت | بانک جهانی خسارت‌ انفجار بندر بیروت را ۸ میلیارد دلار اعلام کرد. لبنان به حدود ۶۰۵ تا ۷۶۰ میلیون دلار کمک فوری و ۱.۱۸ تا ۱.۴۶ میلیارد دلار کمک مالی برای سال آینده (۲۰۲۱) نیاز دارد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

بانک جهانی: خسارات مالی انفجار بیروت به ۴.۶ میلیارد دلار می‌رسدبانک جهانی امروز، دوشنبه اعلام کرد، انفجار بندر بیروت در چهارم اوت که هزاران کشته و زخمی برجای گذاشت منجر به خسارات مالی شد که به ۴.۶ میلیارد دلار می‌رسد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انفجار در رستوران آمریکایی ِابوظبی همزمان با اولین پرواز اسراییل به اماراتانفجار در رستوران آمریکایی ِابوظبی | همزمان با پرواز اولین هواپیمای تجاری میان تل آویو و ابوظبی یک فروشگاه مواد غذایی آمریکایی در مسیر فرودگاه ابوظبی منفجر شد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

بانک جهانی: خسارات مالی انفجار بیروت به ۴.۶ میلیارد دلار می‌رسدبانک جهانی امروز، دوشنبه اعلام کرد، انفجار بندر بیروت در چهارم اوت که هزاران کشته و زخمی برجای گذاشت منجر به خسارات مالی شد که به ۴.۶ میلیارد دلار می‌رسد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ارتش افغانستان: 47 شبه‌نظامی طالبان در فاریاب کشته شدندلشکر شاهین ارتش افغانستان از کشته شدن 47 شبه‌نظامی طالبان طی عملیات زمینی و هوایی در ولایت فاریاب خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »