ترکیه «امیر خودخوانده» داعشی را دستگیر کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ترکیه امیر خودخوانده داعشی را دستگیر کرد جزئیات بیشتر🔽

در پیام توییتری وزیر کشور ترکیه که به زنان ترکی نوشته شده، آمده است: «امیر خودخوانده داعش در ترکیه با طرح‌ها و برنامه‌های مهم دستگیر و بازداشت شد.»

وزیر کشور ترکیه سپس بدون اشاره به زمان انجام این عملیات در گفتگو با خبرنگاران نام فرد دستگیر شده را محمود اوزدن اعلام و تصریح کرد که وی به طور مدام با اعضای داعش در سوریه و عراق در تماس بوده است. رسانه‌های ترکیه تصاویری از فرد مظنون به همکاری با سازمان داعش را منتشر کرده‌اند که در آن وی به ظاهر فردی میان‌‌سال، با ریش و عینک دیده می‌شود.

در گزارش آناتولی آمده است که در بازرسی از خانه این فرد مظنون به همکاری با داعش چندین دستگاه کامپیوتر و وسیله دخیره اطلاعات دیجیتال کشف و ضبط شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ترکیه؛ شهرداران آنکارا و استانبول دولت را به پنهانکاری در انتشار آمارها متهم کردندشهرداران آنکارا و استانبول اعلام کردند آمارهای مرگ و میری که هر کدام بطور جداگانه از شهرهای محل فعالیتشان دریافت کرده‌اند، به تنهایی با آمارهایی که دولت از مرگ و میر این بیماری در سراسر ترکیه اعلام کرده، تقریبا برابری می‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترکیه ماهواره‌های خود را با تکنولوژی ملی به فضا خواهد فرستادترکیه تا سال 2025 ماهواره‌های خود را با استفاده از موشک ماهواره بر ملی به فضا ارسال خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش ترکیه به انتقال تجهیزات و نیروی نظامی توسط یونان به جزیره مئیسواکنش ترکیه به انتقال تجهیزات و نیروی نظامی توسط یونان به جزیره مئیس
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش حزب حاکم ترکیه به انتقال تجهیزات نظامی یونان به جزیره «میس»سخنگوی حزب عدالت و توسعه ترکیه نسبت به افزایش تجهیزات و نیروی نظامی یونان در جزیره «میس» هشدار داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش ترکیه به یورش روسیه به خانه‌ ترک‌های تاتار کریمه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فیسبوک استرالیا را به مسدود کردن دسترسی به اخبار تهدید کردفیسبوک در واکنش به پیش‌نویس قانون جدید استرالیا در زمینه تبلیغات آنلاین تهدید کرده است که در صورت اجرایی شدن این طرح، دیگر اخبار را در شبکه‌های اجتماعی خود همچون اینستاگرام و فیسبوک به شهروندان استرالیایی نشان نخواهد داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »