رسانه‌های اسپانیایی: پادشاه سابق اسپانیا در یک تبعید خود خواسته به ابوظبی رفت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

برخی رسانه های اسپانیایی گزارش داده‌اند که خوان کارلوس پادشاه سابق اسپانیا در یک تبعید خود خواسته به ابوظبی رفته است.

روزنامه ABC که به عنوان یک روزنامه حامی سلطنت در اسپانیا شناخته می‌شود گزارش داده است که خوان کارلوس ۸۲ ساله با یک جت شخصی و همراه با چهار محافظ به ابوظبی رفته است ولی مقصد این جت را پاریس اعلام کرده بودند تا مقصد نهایی سفر مشخص نباشد.

شاه سابق اسپانیا که با اتهامات مالی، فساد و سواستفاده ازجایگاه خود متهم است روز یکشنبه توقفی در پاریس داشت و اکنون گفته می‌شود که او از پاریس به ابوظبی رفته است. روزنامه ABC نوشته است که خوان پنجم اکنون در هتل لوکس امارات پلاس است. مسولان هتل اما به خبرگزاری فرانسه گفته‌اند که آنها در حال حاضر هیچ میهمان ویژه‌ای ندارند.

خوان کارلوس دوستی نزدیکی با برخی از حاکمان کشورهای نفت خیز خلیج فارس داشت. چندی پیش گزارشی منتشر شد که نشان می‌داد ملک عبدالله پادشاه سابق عربستان به یکی از حساب‌های او در سوئیس ۱۰۰ میلیون دلار واریز کرده است. پس از انتشار این دست اخبار، پادشاه سابق اسپانیا اعلام کرد که برای اینکه قدرت پسرش فیلیپه ششم، شاه فعلی اسپانیا را دچار خدشه نکند، اسپانیا را ترک خواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سفر رئیس جمهوری فرانسه به لبنان پس از انفجار بیروت - BBC News فارسیامانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه امروز به بازدید محل انفجار مهیب اخیر در بیروت رفت.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ویروس کرونا| جزیره‌ای که ساکنانش به کرونا مبتلا نمی‌شوندجزیره‌ای که ساکنانش به کرونا مبتلا نمی‌شوند خبرگزاری آسوشیتدپرس اعلام کرد، اهالی جزیره کوچک «جیگیلو» واقع در حد فاصل سواحل ایتالیا و جزیره کرس تاکنون به ویروس کرونا مبتلا نشده‌اند. اینجا_بخوانیم👇
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

آژیرهای خطر در مرز فلسطین اشغالی و لبنان به صدا در آمد- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimآژیر خطر در مرز فلسطین اشغالی و لبنان به صدا در آمد الجزیره: ارتش اسرائیل اعلام کرد آژیرهای خطر به دلیل خطا در رصد در الجلیل غربی در مرز فلسطین اشغالی و لبنان به صدا در آمد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ایران در رسانه‌های آمریکا و چین؛ 'جنگ سرد جدیدی رخ نداده، نفوذ آمریکا رو به افول است' - BBC News فارسیافتتاح نخستین فروشگاه خوار و بار فروشی زنجیره‌ای ایرانی در آمریکای لاتین نه تنها مورد توجه رسانه‌های غربی که به تیتر اخبار رسانه‌های چین هم راه یافته و همزمان ستون‌نویسان رسانه‌های چینی به تحلیل تحولات اخیر میان تهران و پکن و مسکو پرداخته‌اند و تلاش کرده‌اند به این سوال پاسخ دهند که آیا محور ایران-روسیه-چین از آغاز رویارویی شرق و غرب در قالب یک جنگ سرد جدید حکایت دارد؟ یا این که تنها نشانگر افول قدرت و محبوبیت آمریکا در منطقه اوراسیا است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان از 19 میلیون نفر فراتر رفتشمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان از 19 میلیون نفر فراتر رفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گزارشی از کمک‌های ارسالی ایران به لبنان برای آسیب‌دیدگان انفجار بیروت🎥کمک‌های ارسالی ایران به لبنان؛ ۱۵ تن اقلام دارویی و تجهیزات پزشکی، ۲ اتاق عمل و ۱۵ پزشک فوق تخصص انفجار_لبنان گزارش جواد منتظری و حمیدرضا همایونی فر را در وب‌سایت یورونیوز بخوانید:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »