رایزنی‌های 5 روزه وزیر بازرگانی آمریکا در ترکیه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر بازرگانی آمریکا طی سفر رسمی پنج روزه خود به آنکارا با مقامات ترکیه به ویژه رجب طیب اردوغان رئیس جمهور کشور دیدار و گفت‌وگو کرد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر بازرگانی آمریکا طی سفر رسمی پنج روزه خود به آنکارا با مقامات ترکیه به ویژه رجب طیب اردوغان رئیس جمهور کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.ویلبر راس، وزیر بازرگانی آمریکا طی سفر خود به ترکیه در خلال روزهای 6-11 سپتامبر جاری با مقامات کشور به ویژه رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه دیدارهای رسمی انجام داد.

راس در دومین روز حضور خود در ترکیه در نشست هیئت اجرایی شورای بازرگانان ترکیه و آمریکا و انجمن روابط اقتصادی خارجی ترکیه شرکت کرد. راس همچنین در چارچوب برنامه خود مجددا با رخسار پکجان، وزیر تجارت ترکیه دیدار و پس از آن در نشست خبری مشترک حضور یافت. پکجان با بیان این که مطالبات و نظرات خود را به آمریکایی‌ها اعلام کردیم گفت: در این زمینه معافیت ترکیه از اعمال تعرفه های گمرکی مانند برخی کشورها را درخواست کردیم.

وزیر بازرگانی ترکیه در پایان گفت: ما همکاری های تجاری و اقتصادی خود با آمریکا را به عنوان نیروی محرکه در روابط دو کشور می دانیم و به فعالیت های خود در این زمینه ادامه می دهیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیدار وزیر انرژی و منابع طبیعی ترکیه با وزیر بازرگانی آمریکا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر خزانه‌داری آمریکا: تحریم ترکیه را در نظر داشتیم، ولی تصمیمی برای آن گرفته نشده استوزیر خزانه‌داری آمریکا: تحریم ترکیه را در نظر داشتیم، ولی تصمیمی برای آن گرفته نشده است آمریکا در واکنش به اقدام ترکیه برای خرید پدافند موشکی اس - ۴۰۰ از روسیه، برنامه‌های مرتبط با جنگنده هوایی اف-۳۵ را با ترکیه متوقف کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

معاون وزیر خارجه آمریکا بر تعیین تکلیف جنگجویان خارجی گروه‌های تروریستی و خانواده‌‌هایشان تاکید کردمعاون وزیر خارجه آمریکا در دومین مذاکرات ضدتروریسم با معاون وزیر خارجه روسیه، بر تعیین تکلیف جنگجویان خارجی گروه‌های تروریستی و خانواده‌های آنها تاکید کرد.\r\n بر اساس گزارشی که دفتر سخنگوی وزارت خارجه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

افشاگری جدید نخست وزیر اسرائیل؛ نتانیاهو از دیگر کشورها برای فشار بر ایران به دولت آمریکا ملحق شوندافشاگری جدید نخست وزیر اسرائیل؛ نتانیاهو از دیگر کشورها برای فشار بر ایران به دولت آمریکا ملحق شوند آقای نتانیاهو افزود: «به ظالمان تهران می‌گویم که اسرائیل می‌داند شما چه زمانی مشغول چه کاری هستید و دلیل آن را هم می‌داند.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

افشاگری جدید نخست وزیر اسرائیل؛ نتانیاهو از دیگر کشورها خواست برای فشار بر ایران به دولت آمریکا ملحق شوندبنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت تنها راه جلوگیری ایران از دستیابی به سلاح اتمی، فشار است و از کشورهای جهان خواست برای افزایش فشار بر ایران به دولت پرزیدنت ترامپ ملحق شوند. \r\n آقای نتانیاهو روز
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

معاون وزیر انرژی ایالات متحده: نگران خرید نفت ایران از سوی چین هستیممعاون وزیر انرژی ایالات متحده: نگران خرید نفت ایران از سوی چین هستیم اظهار نظر معاون وزیر انرژی آمریکا در حاشیه کنفرانس انرژی در امارات متحده عربی مطرح شده است. آمریکا صنایع نفت ایران را در تحریم کامل و بدون معافیت قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »