الحکیم: عراق متوجه خطر گروه تروریستی پ.ک.ک است

20/06/1398 01:21 ب.ظ

وزیر امور خارجه عراق اعلام کرد که این کشور متوجه خطر گروه تروریستی پ.ک.ک است. - خبرگزاری آناتولی

وزیر امور خارجه عراق اعلام کرد که این کشور متوجه خطر گروه تروریستی پ.ک.ک است. - خبرگزاری آناتولی وی همچنین در خصوص حضور نیروهای ترکیه در عراق (بعشیقه) گفت که تماس‌ها در این رابطه ادامه دارد.

وی همچنین در خصوص حضور نیروهای ترکیه در عراق (بعشیقه) گفت که تماس‌ها در این رابطه ادامه دارد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

آیا آمریکا معافیت واردات انرژی از ایران را برای عراق تمدید خواهد کرد؟با توجه به این‌که دو مشتری عمده گاز ایران، یعنی ترکیه و عراق، از هم‌پیمانان آمریکا در منطقه‌اند، این کشورها مشمول تحریم واردات گاز از ایران نشدند. بیشتر بخوانید:

هشدار معاون وزیر دادگستری به زائران عتبات عالیات/ ورود غیرمجاز به عراق ۳ سال حبس داردمعاون حقوق بشر و امور بین‌الملل وزیر دادگستری با اشاره به اینکه حدود ۴٠٠ ایرانی از سال گذشته دوران محکومیت خود را در زندان‌های عراق می گذرانند به هموطنان و زائرانی که قصد عزیمت به عراق دارند هشدار داد از ورود غیر مجاز به این کشور خودداری کنند که در این صورت سه سال حبس در انتظار آنها است.

پانزده تروریست داعش در عراق به هلاکت رسیدنددر عملیات نیروهای امنیتی عراق در شمال استان صلاح‌الدین، 15 تروریست داعش به هلاکت رسیدند. - خبرگزاری آناتولی

مقاومت عراق در برابر فشار آمریکا برای کاهش واردات گاز ایرانوزیر برق عراق با مقاومت در برابر فشار آمریکا برای توقف واردات گاز از ایران، اعلام کرد: عراق بدون ادامه واردات گاز از کشور همسایه خود به مدت سه تا چهار سال دیگر، برای تولید برق کافی دچار مشکل خواهد شد.

وزارت بهداشت عراق: شمار کشته‌شدگان عزاداری کربلا از ۳۱نفر فراتر می‌روددر جریان مراسم عزاداری روز سه‌شنبه در آرامگاه امام سوم شیعیان در کربلا حداقل ۳۱ تن کشته و ۱۰۰ نفر زخمی شدند.

ایران به دولت و ملت عراق تسلیت گفتوزارت امور خارجه کشورمان نسبت به حادثه غمبار کربلای معلی در روز عاشورای حسینی(ع) که منجر به کشته و مصدوم شدن ده‌ها تن از زائران حرم مطهر حسینی(ع) شد، عمیقاً ابراز تأسف کرد.

وزیر امور خارجه عراق اعلام کرد که این کشور متوجه خطر گروه تروریستی پ.ک.ک است.Baghdadمحمد علی الحکیم، وزیر امور خارجه عراق در یک کنفرانس مطبوعاتی در ساختمان دبیرکل اتحادیه عرب در قاهره، پایتخت مصر تصریح کرد: ما متوجه خطر گروه تروریستی پ.ک.ک هستیم و در این رابطه با طرف ترک فعالیت‌هایی انجام می‌دهیم.

وی همچنین در خصوص حضور نیروهای ترکیه در عراق (بعشیقه) گفت که تماس‌ها در این رابطه ادامه دارد.

الحکیم افزود: ما در حوزه دفاع و اطلاعات گفتگوهایی داریم. ترکیه از اهمیت و حساسیت منطقه آگاه است.