معاون وزیر خارجه آمریکا بر تعیین تکلیف جنگجویان خارجی گروه‌های تروریستی و خانواده‌‌هایشان تاکید کرد

19/06/1398 05:04:00 ب.ظ

معاون وزیر خارجه آمریکا بر تعیین تکلیف جنگجویان خارجی گروه‌های تروریستی و خانواده‌‌هایشان تاکید کرد حدود دو هزار نفر از این افراد، که بیشتر آنها از کشورهای غربی آمده‌اند، مظنون به عضویت در داعش هستند.

معاون وزیر خارجه آمریکا در دومین مذاکرات ضدتروریسم با معاون وزیر خارجه روسیه، بر تعیین تکلیف جنگجویان خارجی گروه‌های تروریستی و خانواده‌های آنها تاکید کرد.\r\n بر اساس گزارشی که دفتر سخنگوی وزارت خارجه شهریور ۱۹, ۱۳۹۸ درگذشت «دختر آبی» بعد از خودسوزی| بالاخره بقیه ورزشکاران و سلبریتی‌ها واکنش نشان دادند جمهوری اسلامی به زنان اجازه حضور در ورزشگاه را نمی دهد.

پس از واکنش‌های گسترده از سوی کاربران شبکه های اجتماعی به مرگ «سحر خدایاری» معروف به «دختر آبی»، دختری که به خاطر تلاش برای حضور به ورزشگاه محکوم شد و خودسوزی کرد، این بار موج واکنش‌ها به چهره‌های سرشناس و فوتبالیست‌ها رسید.

ماجرای خودسوزی سحر خدایاری که ۱۱ شهریور مقابل یکی از مراجع قضایی در تهران در اعتراض به اتهامش درباره ورود به ورزشگاه خودسوزی کرده بود، پس از گذشت یک هفته حالا مورد توجه چهره های سرشناس در ایران قرار گرفته است.

پیش از مرگ این زن جوان، تنها تعداد ورزشکاران و هنرمندان انگشت‌‌شماری به خودسوزی این دختر ۲۹ ساله اعتراض کرده و از او در شبکه های اجتماعی خود نوشته بودند. از جمله «وریا غفوری» کاپیتان تیم استقلال در یک پست در headtopics.com

واکنش به خودسوزی سحر خدایاری نوشته بود که «کاش یک اتحاد همگانی داشتیم که خانمها به حقشون که ورود با احترام به استادیوم های فوتبال است میرساندیم.» /**/ /**/ /**/

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

وزیر خارجه ترکیه: هیچکس نمی‌تواند مانع فعالیت ما در مدیترانه شرقی شودوزیر خارجه ترکیه: هیچکس نمی‌تواند مانع فعالیت ما در مدیترانه شرقی شود

وزیر خارجه افغانستان و مشاوران غنی به دلیل تخلف انتخاباتی جریمه شدندکمیسیون ولایتی رسیدگی به شکایات انتخاباتی کابل اعلام کرد که صلاح الدین ربانی وزیر خارجه، حمیدالله فاروقی، رئیس دانشگاه کابل، شاه حسین مرتضوی و عبدالرحیم عزیزی مشاوران رئیس جمهور غنی به دلیل تخلف انتخاباتی جریمه نقدی و دو نفر به محرومیت از رای دهی نیز محکوم شده‌اند.

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی خواستار فسخ برجام شدوزیر امور خارجه اسرائیل: «در پی گزارش‌های آژانس در خصوص نقض برجام، از فرانسه، آلمان، انگلیس و دیگر طرفین می‌خواهیم تا توافق هسته‌ای را فسخ کنند و به کمپین تحریم‌های آمریکا علیه ایران ملحق شوند»

وزیر خارجه ترکیه: مذاکرات بی هدف در مورد قبرس، مفهومی نداردوزیر خارجه ترکیه: مذاکرات بی هدف در مورد قبرس، مفهومی ندارد چاووش‌اغلو: آمریکا به دلیل تعامل با تروریست‌های ی.پ.گ/پ.ک.ک به تعهدات خود از جمله نقشه راه منبج عمل نکرده است.

هشدار معاون وزیر دادگستری به زائران عتبات عالیات/ ورود غیرمجاز به عراق ۳ سال حبس داردمعاون حقوق بشر و امور بین‌الملل وزیر دادگستری با اشاره به اینکه حدود ۴٠٠ ایرانی از سال گذشته دوران محکومیت خود را در زندان‌های عراق می گذرانند به هموطنان و زائرانی که قصد عزیمت به عراق دارند هشدار داد از ورود غیر مجاز به این کشور خودداری کنند که در این صورت سه سال حبس در انتظار آنها است.

معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا: هیچ معافیتی برای خرید نفت ایران صادر نخواهد شد🔺معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا: هیچ معافیتی برای خرید نفت ایران صادر نخواهد شد ⚡️معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا در امور تروریسم و اطلاعات مالی گفت واشنگتن به تحریم کسانی که نفت ایران را بخرند یا با سپاه پاسداران معامله کنند ادامه می‌دهد.