دیدار وزیر انرژی و منابع طبیعی ترکیه با وزیر بازرگانی آمریکا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فاتح دونمر، وزیر انرژی و منابع طبیعی ترکیه با ویلبر راس، وزیر تجارت ایالات متحده آمریکا در آنکارا دیدار و گفتگو کرد.

فاتح دونمز، وزیر انرژی و منابع طبیعی ترکیه با ویلبر راس، وزیر تجارت ایالات متحده آمریکا که برای انجام یک سفر رسمی به آنکارا آمده است دیدار و گفتگو کرد.

این دیدار به مدت 50 دقیقه و بدون حضور خبرنگاران انجام شد. طرفین در این دیدار به بررسی تحولات حوزه انرژی جهانی و همکاری دو کشور در این زمینه پرداختند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر انرژی سعودی: مایلیم برای تولید انرژی برق هسته‌ای اورانیوم تولید و غنی‌سازیمشاهزاده عبدالعزیز بن سلمان بن عبدالعزیز آل سعود وزیر انرژی جدید سعودی دوشنبه 9 سپتامبر 2019 اعلام
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

معاون وزیر انرژی ایالات متحده: نگران خرید نفت ایران از سوی چین هستیممعاون وزیر انرژی ایالات متحده: نگران خرید نفت ایران از سوی چین هستیم اظهار نظر معاون وزیر انرژی آمریکا در حاشیه کنفرانس انرژی در امارات متحده عربی مطرح شده است. آمریکا صنایع نفت ایران را در تحریم کامل و بدون معافیت قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

برکسیت؛ دیدار بدون نتیجه دونخست وزیر بریتانیا و ایرلند در روزهای پرالتهاببوریس جانسون با نخست وزیر ایرلند در دوبلین دیدار کرد اما موفق نشد نظر نخست وزیری ایرلند در جهت تغییر «پشتیبان مرزی» مندرج در برکسیت را تغییر دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ادعای پمپئو درباره احتمال دیدار ترامپ با روحانی در نیویورکادعای پمپئو درباره احتمال دیدار ترامپ با روحانی در نیویورک وزیر امورخارجه آمریکا با تکرار این ادعا که دونالد ترامپ آماده مذاکره بدون پیش شرط با تهران است، احتمال دیدار روسای جمهور ایران و آمریکا در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل را رد نکرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترکیب تیم ملی برای دیدار برابر هنگ کنگ مشخص شدترکیب تیم ملی برای دیدار برابر هنگ کنگ: علیرضا بیرانوند، احسان حاج‌صفی، میلاد محمدی، امید ابراهیمی، کریم انصاری‌فرد، محمد حسین کنعانی‌زادگان، مهدی ترابی، علیرضا جهانبخش، سید مجید حسینی، سردار آزمون و رامین رضاییان بازی سه‌شنبه ساعت ۱۶:۳۰
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دیدار محمد بن سلمان و رئیس هیأت رهبران مسیحیت انجیلی در جدهشاهزاده محمد بن سلمان بن عبدالعزیز ولی‌عهد، نایب رئیس شورای وزیران و وزیر دفاع سعودی سه‌شنبه 10
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »