رئيسی: حمله سایبری به جایگاه‌های سوخت نه اولین بار است نه آخرین بار

05/08/1400 09:04:00 ب.ظ

#رئيسی: حمله #سایبری به جایگاه‌های سوخت نه اولین بار است نه آخرین بار

رئيسی, سایبری

رئيسی : حمله سایبری به جایگاه‌های سوخت نه اولین بار است نه آخرین بار

رئیس جمهور ایران تاکید کرد حمله سایبری به جایگاه‌های سوخت نه اولین است نه آخرین؛ وزارت نفت باید تدابیر لازم را به بهترین و دقیق‌ترین شکل انجام دهد. - خبرگزاری آناتولی

27.10.2021استانبول/ خبرگزاری آناتولیسید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران در بازدید از وزارت نفت درباره حمله سایبری روز گذشته به سیستم جایگاه‌های سوخت این کشور گفت: این نه اولین حمله سایبری به کشور است و نه آخرین حمله خواهد بود.وی در ادامه افزود: وزارت نفت و همه دستگاه‌ها و بخش‌های دیگر کشور باید تدابیر لازم را برای پیشگیری از حملات سایبری آینده به بهترین و دقیق‌ترین شکل انجام دهند.

رئیسی با تاکید بر اینکه همه بخش‌ها باید برای ایمن‌سازی سیستم‌ها و سامانه‌های خدماتی خود نهایت جدیت و دقت را اعمال کنند، گفت: باید تلاش کنیم در برابر حملات احتمالی آینده کاملا مصون باشیم تا در اثر تحرکات دشمن، کوچک‌ترین اخلال و مشکلی در زندگی مردم بوجود نیاید.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تروما و جامعه‌ای که در اضطراب زندگی می‌کند

رئیس کمیته پیشگیری از خودکشی انجمن علمی روانپزشکان ایران در گفت‌وگویی به تشریح روحی و روانی جامعه در اعتراضات اخیر پرداخته است. ادامه مطلب >>

این حمله سایبری نه اولین بار است نه آخرین بارآیت‌الله رئیسی در بازدید از وزارت نفت: *این حمله سایبری نه اولین بار است نه آخرین بار *خودتان را برای پیشگیری و مقابله آماده و ایمن کنید *همه تلاش ما باید این باشد که مردم هیچگونه نگرانی نداشته باشند

آمریکا: حمله به پایگاه «التنف» توسط پهپادهای ایرانی صورت گرفته استمقامات وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا در «پنتاگون» خبر دادند که ایران با تأمین تجهیزات و طراحی برنامه‌ریزی، عامل اصلی حمله پهپادی به پایگاه التنف، محل

توضیح تکمیلی ایسنا درباره حذف خبر «قطع ناگهانی بنزین در جایگاه‌های سوخت به دلیل حمله سایبری»به اطلاع مخاطبان محترم می‌رساند خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) امروز در ساعت ۱۲:۳۸ مورد حمله سایبری قرار گرفت که در جریان این حمله یک خبر با عنوان «قطع ناگهانی بنزین در جایگاه‌های سوخت تهران و شهرستان‌ها به دلیل حمله سایبری » بر روی سایت ایسنا بارگذاری شده است. سربازان گمنام حضرت موسی از رگ گردن به شما نزدیکترند. چقدر هم می‌زنید گه رو. دستور از بالا رسید حذف کنید. دیگه اینقدر داستان نسازین. مردم رو به زور مجبور کردن بنزین آزاد بزنن.

حمله سایبری به سامانه سوخت‌گیری در پمپ‌بنزین‌ها- اخبار نفت و انرژی - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimحمله سایبری به سامانه سوخت‌گیری پمپ بنزین‌ها نور نیوز نوشت: اختلال ایجاد شده در سامانه سوخت‌گیری در پمپ بنزین‌ها که موجب بروز مشکل در روند سوخت‌گیری خودروها شده ناشی از حمله سایبری بوده است جزییات این حمله سایبری و منشاء آن در دست بررسی است بنزین کدوم شهرهاست؟ چوب توآستینشون کنید ب نظرم بهترین پیشگیری از تکرار هرگونه اخلال سایبری در شبکه توزیع نفت،سوخت،برق،گاز و باقی ملزومات استراتژیک،راه اندازی هر چ سریعترِ شبکه_ملی_اطلاعات است..

معاون پنتاگون: داعش خراسان ظرف ۶ ماه می‌تواند به آمریکا حمله کندیک مقام ارشد پنتاگون روز سه‌شنبه از تهدید جدی گروه داعش خراسان پرده برداشت و از تدارک این گروه شبه‌نظامی فعال در افغانستان برای انجام حمله علیه ایالات متحده خبر داد. درین بیست سال در افغانستان وجود نظامی داشتید چرا داعش و طالب را از بین نبردید حال پیش گویی دارید خرکوس، کتی امی گپت، لوده چرا از ایقه راه دور حمله کنه، لوده

ایران: حمله سایبری به جایگاه‌های سوخت‌رسانی از یک کشور خارجی بودبا وجود این ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از اظهار نظر درباره حمله سایبری به جایگاه‌های سوخت ‌رسانی ایران خودداری کرد. او در پاسخ به اینکه آیا آمریکا به شکلی در این حمله سایبری مشارکت داشته یا حداقل در جریان آن بوده است گفت که برای این قسمت از سئوال پاسخی ندارد درمان اقتصاد با متخصص اقتصاد محسن رضایی معاونت اقتصادی که وعده داده بود کشور را به ۸ایالت اقتصادی تقسیم می کند، تحلیل من این است که این تقسیم و تغییر، تمرکززدایی می کند که امکان حملات یکپارچه سایبری را کم می کند و تقویت سیستم انفورماتیک-شبکه ای را به طریق اولی سبب می شود.

رئیس جمهور ایران تاکید کرد حمله سایبری به جایگاه‌های سوخت نه اولین است نه آخرین؛ وزارت نفت باید تدابیر لازم را به بهترین و دقیق‌ترین شکل انجام دهد.به گزارش ایسنا، آیت الله رئیسی در جریان این بازدید ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده، تاکید کرد که همه تلاش ما باید این باشد که مردم هیچگونه نگرانی نداشته باشند.استقرار نظامیان آمریکایی و نیروهای ائتلاف ضد «داعش» در سوریه است.مسوولان خبرگزاری به محض اطلاع ضمن حذف خبر مذکور، در حال بررسی ابعاد فنی چگونگی این اتفاق و ایجاد تمهیدات لازم برای جلوگیری از وقوع مجدد این چنین اتفاقاتی هستند.

27.10. در جریان این دیدار، وزیر نفت اقدامات این وزارتخانه را برای رفع مشکل پیش آمده در سامانه سوخت تشریح کرد.2021 استانبول/ خبرگزاری آناتولی سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران در بازدید از وزارت نفت درباره حمله سایبری روز گذشته به سیستم جایگاه‌های سوخت این کشور گفت: این نه اولین حمله سایبری به کشور است و نه آخرین حمله خواهد بود. به گزارش سازمان «دیدبان حقوق بشر سوریه»، پایگاه التنف که در نزدیکی مقر فرماندهی نیروهای ائتلاف ضد داعش قرار دارد، بعدازظهر چهارشنبه را در حالت آماده‌باش کامل سپری کرد. وی در ادامه افزود: وزارت نفت و همه دستگاه‌ها و بخش‌های دیگر کشور باید تدابیر لازم را برای پیشگیری از حملات سایبری آینده به بهترین و دقیق‌ترین شکل انجام دهند. این خبر در حال تکمیل است. رئیسی با تاکید بر اینکه همه بخش‌ها باید برای ایمن‌سازی سیستم‌ها و سامانه‌های خدماتی خود نهایت جدیت و دقت را اعمال کنند، گفت: باید تلاش کنیم در برابر حملات احتمالی آینده کاملا مصون باشیم تا در اثر تحرکات دشمن، کوچک‌ترین اخلال و مشکلی در زندگی مردم بوجود نیاید.

رئیس جمهور ایران همچنین در یکی از جایگاه‌های توزیع بنزین حضور یافت و با مردم و کارکنان آن جایگاه درباره وضع سوخت‌گیری گفت‌وگو کرد.. جان کربی، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا، در پاسخ به سوالی مبنی بر گزارش «آسوشیتدپرس» جزئیاتی ارائه نداد اما گفت این یک حمله پیچیده، هماهنگ‌شده و عامدانه بوده است. گفتنی است جایگاه‌های سوخت سراسر ایران از ساعت 11 دیروز سه‌شنبه به دلیل اختلال در سامانه هوشمند از کار افتادند. مقامات ایرانی «حمله سایبری» را علت اختلال گسترده در سامانه جایگاه‌های سوخت این کشور معرفی کرده‌اند. . روشی که ما برای واکنش انتخاب می‌کنیم، و طبیعتا زمان و مکان آن را پیشتر اعلام نخواهیم کرد.