آمریکا نخستین گذرنامه با گزینه «ایکس» برای جنسیت را صادر کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمریکا نخستین گذرنامه با گزینه «ایکس» برای جنسیت را صادر کرد جزئیات بیشتر🔽

وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که گزینه «ایکس» برای جنسیت را تا اوایل سال ۲۰۲۲ در گذرنامه ها و گواهی‌های تولد آمریکایی‌هایی که خارج از کشور به دنیا بیایند، درج خواهد کرد.

پیش‌تر آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا گفته بود که برای تحقق این کار موانع فنی وجود دارد که باید برطرف شوند.وزارت خارجه آمریکا در زمان مسئولیت آقای بلینکن، به دارندگان گذرنامه آمریکا اجازه داد تا جنسیت خود را در گذرنامه‌هایشان انتخاب کنند. بر اساس گزارش‌های منتشر شده، در حال حاضر حداقل ۱۱ کشور دیگر از گزینه «ایکس» یا «دیگر» در گذرنامه‌هایشان استفاده می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آخی آمریکا چطور دلش اومده! یه وقت هموفوب‌های ایرانی ناراحت نشن!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس جمهور آمریکا برای اولین‌ بار پس از چهار سال در نشست آسه‌آن شرکت می‌کنددونالد ترامپ در تمام دوران ریاست جمهوری خود تنها یکبار در سال ۲۰۱۷ میلادی در این نشست شرکت کرد. این رفتار ترامپ، گمانه زنی‌ها در این باره که آمریکا پس از لغو حضورش در بسیاری از سازمان‌های بین‌المللی، قصد دارد به آسه‌آن نیز پشت کند را تقویت کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا: تلاش برای مذاکرات هسته‌ای به مرحله حساسی رسیده است | DW | 25.10.2021مذاکره‌کننده ایران می‌گوید به بروکسل خواهد رفت و با نمایندنگان اروپایی گفت‌وگو می‌کند. نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با انتقاد از تعلل جمهوری اسلامی گفت پنجره بازگشت به برجام تا ابد باز نمی‌ماند. اشتباه املایی دارید او یا نمیفهمد، یا اینکه نمیفهمد. ایران نیاز به برجام ندارد، پنجره را ببندید در سرمای کشورهایتان یخ نزنید. رابرت مالی غلط کرد..پنجره امثال رابرت مالی و اون انگلهای اروپایی همیشه باز است واصلا پنجره ای ندارند بلکه در فضای باز نشسته اند ..امثال مالی وانگلهای اروپایی،فقط دنبال جذب رشوه و سودهای میلیاردی برای شرکت های چند ملیتی شان هستند..
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تلاش دوباره آمریکا برای استرداد جولیان آسانژ؛ سرنوشت «مدافع آزادی بیان» در هاله‌ای از ابهامآسانژ حتی در دوران پناهندگی در سفارت اکوادور نیز به افشاگری‌هایش از مسیر ویکی لیکس ادامه داد. به این ترتیب به همگان اثبات شد که نمی‌توان موضوع ویکی لیکس را از «نابغه‌ای» که بنیانگذارش بوده، جدا دانست و همین مساله فشارها برای دستگیری او را تشدید کرد. بسیار شرم آور است یک ژورنالست که حقیقت جنایت ها را فاش کند آن وقت 8 سال زندان را تجربه میکند و بعد همچنان در انتظار محکمه دومی باشد نمی دانم چرا خبرنگاران از این فرد دفاع نمی کنند آزادی بیان تا جایی که همسو با سیاستهای تان باشد می‌پسندید.😏 کمتر دروغ بگویید مدافع آزادی بیان هستید! همه کشورهای مدعی یه جولیان آسانژ، یه خاشقچی، یه پروفسور فوریسون، یه روژه گارودی ووو دارید...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا: خواهان هماهنگی با اروپایی‌ها برای تشکیل جبهه‌ واحد ضد ایران هستیمدر پی تلاش‌های ایران برای دور زدن مذاکرات وین و رایزنی با مقامات اروپایی در بروکسل، ایالات متحده آمریکا خواستار هماهنگی با اروپایی‌ها برای تشکیل جبهه‌ واحد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

محمد یعقوب، فرزند ملا عمر و وزیر دفاع طالبان برای نخستین بار در انظار عمومی ظاهر شدملا یعقوب، پسر ملاعمر رهبر پیشین طالبان برای نخستین بار در انظار عمومی ظاهر شد و در جریان بازدید از یک بیمارستان نظامی سخنرانی کرد. باژی برای اعاده‌ی‌ سهم در کیان طالبان شروع شده. اگه پاکستان (آی اس آی) و قطر کنترل‌شون نکنه به زودی داستان رقابت «محمود و اشرف» بین‌شون تکرار می‌شه و از هم می‌پاشند. یه شپش دیدن داره آخه رو نمایگی باید داده شود!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سوءاستفاده از زندانیان برای ثروت‌اندوزی؛ درباره بنیاد تعاون زندانیان کشور چه می‌دانیم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »