دین ما اهل جنگ نیست/ در جای خودش صلح هم می‌کنیم/ فکر نکنیم با پیروزی بایدن وضعیت گل و بلبل می‌شود

08/08/1399 11:53:00 ق.ظ

موسوی در گفت‌وگو با ایلنا: دین ما اهل جنگ نیست/ در جای خودش صلح هم می‌کنیم/ فکر نکنیم با پیروزی بایدن وضعیت گل و بلبل می‌شود

یک نماینده مجلس شورای اسلامی بیان کرد: پیامبر و امامان ما و رهبر ما اهل مهربانی هستند، ما در جای خودش صلح می‌کنیم و در جای خودش به جنگ می‌پردازیم یعنی هر چیز جای خودش را دارد. نماینده ملکان یادآور شد: مقام معظم رهبری فرمودند زمانی ما می‌توانیم موفقیت داشته باشیم که نگاهمان...

نماینده ملکان یادآور شد: مقام معظم رهبری فرمودند زمانی ما می‌توانیم موفقیت داشته باشیم که نگاهمان به داخل باشد، نگاه به داخل یعنی اینکه توجه به جهش تولید و داخلی‌سازی صنایع تولیدی داشته باشیم. وی در خصوص این‌که امروز با توجه به شرایط، تامین برخی از مایحتاج تولید مشکل است تا بتوانیم در داخل تولیدی داشته باشیم، گفت: اصل این است که پتانسیل نیروهای داخلی را ارزشمند بدانیم مشکل ما این است که چشممان به بیرون دوخته شده تا بیایند برای ما کار انجام دهند.

موسوی خاطرنشان کرد: دشمن هنگامی که احساس کند ما واقعاً نیاز داریم گلوی ما را گرفته و محکم فشار می‌آورد و تا هنگامی که ما احساس ضعف نکنیم، قطعاً دشمن دست بردار نیست. مثلاً در مورد برجام.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

جای خالی عاشقانه‌ها | علی دهقان

... گاهی اوقات ساده بودن بهترین اتفاقی است که می‌شود به آن تکیه داد و با خیالی آسوده هر چه در درون می‌چرخد، کلمه کرد و در هوا رهایش ساخت. امروز و اینجا که نامش نوشته‌ای برای روزهای پایانی سال، یا روزهای نخستین یک سال جدید است، می‌خواهم این‌گونه باشم. مثلا فارغ از همه بگومگوهایی که در روزهای متعدد چنگی شد و بر صورت‌مان نشست، بنویسم که وقتی به عقب نگاه می‌کنم مخدوش‌ترین صورت، چهره سیاست است. شاید ساده‌تر هم بگویم بهتر باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

جنگ جنگ تا پیروزی؟ اگر این جنگ بیست سال هم طول بکشد، ما ایستاده‌ایم.. ارتش بیست میلیونی... اگر طرف جنگ، مردم خودمان باشد، ١٥٠٠ ، ١٥٠٠ از آنها می‌کشیم و تجاوز و شکنجه می‌کنیم. اگه دیدیم طرفمون، خیلی از ما بزرگتره، دینمون دین صلحه، شیوه‌ ما حسنی است... الحق که آخوند و حیله‌گرید.

وزیر کشور فرانسه: ترکیه در امور داخلی ما دخالت می‌کندوزیر کشور فرانسه می‌گوید این کشورهمچنان از مقابله با ایدئولوژی اسلام‌گرایی عقب نمی‌نشیند. انگار دولت‌های بزرگ جهان قراره دست از سر ما بردارند و لولوی منطقه بشه ترکیه. بعدش هم بعد از قرن‌ها، استانبول رو پس بگیرند و دوباره بکنندش کنستانتینوپل. ترکیه و اردوغان گوه زیادی میخوره عجب کشفی.واسه همینم چرخ دنیا نمی چرخه.

بزرگترین کمک مجلس به دولت تعیین تکلیف ۶۷ لایحه تقدیمی است/ حمایت رهبری بار مسئولیت ما را سنگین‌تر کردرئیس جمهور در جلسه هئیت دولت به تشریح مسائل روزهای اخیر از جمله توهین به پیامبر اسلام و دیدار ستاد ملی کرونا با رهبر انقلاب پرداخت.

نخواهم گذاشت زحمات نیروهای بهداشتی و درمانی پایمال مباحث سیاسی شودوزیر بهداشت: *موش آزمایشگاهی هیچ کشوری نیستیم *تا زمانی که هستم اجازه چنین حقارتی را نخواهم داد *بزرگترین علت کامیابی ایران در مبارزه با کرونا، حمایت‌های بی بدیل مقام معظم رهبری بود *منشا گرفتاری در گیلان از قم نبود الان ایران در مبارزه با کرونا کامیاب شده؟! 🤔😐 احتمالا فردا سپاه ازش مصاحبه تلویزیونی میگیره اونم میگه صحبتام تقطیع شده بود اینکه رتبه اول قربانیان کرونا را بدست اوردید یعنی کامیابی

پوگبا از رسانه‌های منتشرکننده خبر خداحافظی او از تیم ملی شکایت می‌کندستاره تیم ملی فوتبال فرانسه می‌گوید کخ با خشونت و ترور مخالف است اما نه درباره خداحافظی از تیم ملی فوتبال حرفی زده و نه حتی در این خصوص فکر کرده است.

پرتغال؛ سوسیالیست‌ها اکثریت مطلق در پارلمان را از دست دادندحزب سوسیالیست، حزب حاکم پرتغال، با وجود پیروزی در انتخابات اکثریت مطلق در پارلمان این کشور را ازدست داد.

مارادونا: بهترین کادوی تولد؟ آرزو دارم با دست راست هم به انگلیس گل بزنموقتی از مارادونا در باره بهترین بازیکنان حال حاضر فوتبال دنیا سوال می‌شود از لیونل مسی، هموطن‌اش و نیز کریستیانو رونالدو،‌ ستاره آرژانتینی تیم یوونتوس نام می‌برد و می‌گوید فاصله این دو از بقیه خیلی بیشتر است. آی اوت آپارمیش 🇦🇷🇦🇷 چطور بعد از سی و پنج سال کون طرف رو مجددا بسوزونیم؟