دیدگاه: توصیه‌های اقتصادی خامنه‌ای در آخرین هفته دولت گفت‌و‌گو با جمشید اسدی

05/06/1399 08:21 ب.ظ

در دیدگاه بشنوید: توصیه‌های اقتصادی خامنه‌ای در آخرین هفته دولت گفت‌و‌گو با جمشید_اسدی 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید:

رهبر جمهوری اسلامی در نشست تصویری با هیات وزیران که در آخرین هفته دولت دوره دوم ریاست جمهوری حسن روحانی برگزار شده است، از حسن روحانی و کابینه او خواسته تا در یک سال باقی مانده از عمر دولت که به گفته

Your current browser isn't compatible with SoundCloud.

ادامه مطلب:
IranIntl »

بیش از ۵۰ درصد فروش دارو در اختیار دولت/ بازار کار داروسازی در حال اشباعنایب رییس انجمن داروسازان ایران با اشاره به اینکه بازار کار داروسازی در کشور و در داروخانه ها در حال اشباع است، از بی توجهی به حضور داروسازان در بیمارستانها و بالین انتقاد و بر لزوم بازتعریف جایگاه داروسازان در نظام سلامت و ایجاد زمینه های جدید اشتغال در این حوزه تاکید کرد.

رایزنی وزیران امور خارجه ایران و فرانسه در مورد برجام و آخرین تحولات لبنانوزیران امور خارجه ایران و فرانسه به صورت تلفنی با یکدیگر رایزنی و گفتگو کردند.

گفت‌وگوی رسانه‌ای رئیس‌جمهور با مدیران ارشد رسانه‌های کشور به مناسبت هفته دولتمعاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور اعلام کرد که حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور عصر سه شنبه چهارم شهریورماه، در نشستی با مدیران ارشد رسانه های همگانی کشور شرکت می کند.

افتتاح دو کارخانه جدید تولید انسولین و داروهای پلاسمایی در هفته آیندهتولیدات جدید دارویی ایران | رئیس سازمان غذا و دارو: هفته آینده دو کارخانه دارویی جدید که یکی تولید کننده قلم_انسولین و دیگری تولید کننده فرآورده‌های_پلاسمایی است برای نخستین بار با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح می‌شود

دولت فرانسه از حق زنان برای حضور با بالاتنه برهنه در سواحل دفاع کردوزیر کشور فرانسه می‌گوید: «آزادی دستاوردی گرانبها است. این کاملا عادی است که دولت اشتباهات خود را بپذیرد.»

تظاهرات در ویسکانسن آمریکا در پی شلیک پلیس به یک مرد سیاه‌پوست غیرمسلح - BBC News فارسیپس از آن که شلیک پلیس به یک مرد سیاه‌پوست در شهر کنوشا ایالت ویسکانسن به اعتراضات شبانه در برابر مقر فرماندهی پلیس و آتش زدن چند خودرو انجامید، مقام‌ها در این ناحیه مقررات منع آمد و شد شبانه وضع کرده اند اما معترضان فریاد می‌زنند که 'عقب نخواهند نشست'. مردی که پلیس از پشت به او چند بار شلیک کرده در بیمارستان بستری و حالش وخیم است.