رایزنی وزیران امور خارجه ایران و فرانسه در مورد برجام و آخرین تحولات لبنان

رایزنی وزیران امور خارجه ایران و فرانسه در مورد برجام و آخرین تحولات لبنان

24/08/2020 09:57:00 ب.ظ

رایزنی وزیران امور خارجه ایران و فرانسه در مورد برجام و آخرین تحولات لبنان

وزیران امور خارجه ایران و فرانسه به صورت تلفنی با یکدیگر رایزنی و گفتگو کردند.

ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

Telegram: Instant View

بیانیه وزیران خارجه و ترابری کانادا درباره بازخوانی جعبه سیاه هواپیمای اوکراینیهواپیمای_‌اوکراینی | مقام‌های ارشد دولت کانادا خواستار روشن شدن علت شلیک موشک‌ها و باز بودن آسمان بر پروازهای غیرنظامی در زمان حادثه شدند و از ایران خواستند که به تحقیقات کامل و شفاف درباره این فاجعه ادامه دهد

اذعان پمپئو به انزوای دیپلماتیک آمریکا درباره مسئله ایراناذعان پمپئو به انزوای دیپلماتیک آمریکا درباره مسئله ایران وزیر امور خارجه آمریکا در گفت و گویی مطرح کرد دولت این کشور حتی در صورت به انزوا کشیده شدن هم به تلاش برای جلوگیری از فروش تسلیحات ایران ادامه خواهد داد.

ایران: آمریکا توبه کند و به برجام برگردد‌سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به پیشنهاد مذاکره از سوی رئیس جمهور آمریکا گفت واشنگتن توبه کند و به برجام برگردد. - خبرگزاری آناتولی

لاوروف: تلاش ضد ایرانی آمریکا تنها باعث تفرقه در شورای امنیت می شودمسکو - ایرنا - وزیر امور خارجه روسیه، رفتار آمریکا در مورد ایران و برجام را ضد و نقیض و ناموزون خواند و گفت: اقدامات امریکا در مورد برجام ممکن است به جنجال جدی و تفرقه در شورای امنیت بیانجامد.

پیام ویدیویی ظریف درباره خروج آمریکا از برجام و تناقض‌های رفتاری واشنگتنتهران- ایرنا- «محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با انتشار ویدیویی، به خروج آمریکا از برجام و تناقض‌های رفتاری واشنگتن در رجوع به این توافق و قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت پرداخت.

گفتگوی تلفنی ظریف و وزیر امور خارجه فرانسه- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimوزیر امور خارجه کشورمان و همتای فرانسوی‌اش به‌صورت تلفنی درباره موضوعات مرتبط با روابط دوجانبه، آخرین تحولات مربوط به برجام و همچنین وضعیت لبنان به دنبال حادثه انفجار در بندر بیروت بحث و تبادل نظر کردند.