گفت‌وگوی رسانه‌ای رئیس‌جمهور با مدیران ارشد رسانه‌های کشور به مناسبت هفته دولت

03/06/1399 09:51 ب.ظ

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور اعلام کرد: گفت‌وگوی رسانه‌ای رئیس‌جمهور با مدیران ارشد رسانه‌های کشور به مناسبت هفته دولت

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور اعلام کرد که حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور عصر سه شنبه چهارم شهریورماه، در نشستی با مدیران ارشد رسانه های همگانی کشور شرکت می کند. وی افزود: رئیس جمهور طبق رویه هر ساله در هفته دولت نشستی با اصحاب رسانه خواهد داشت که امسال به عنوان آخرین هفته دولت دوازدهم، این نشست با حضور مدیران ارشد رسانه‌ها برگزار خواهد شد.

این نشست که فردا ساعت 16 در مجموعه ریاست جمهوری در خیابان پاستور برگزار می‌شود از شبکه خبر سیما به طور زنده پخش خواهد شد

ادامه مطلب:
PadDolat »

گفت‌وگوی رسانه‌ای رئیس جمهور با مدیران ارشد رسانه‌های کشور به مناسبت هفته دولتمعاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور اعلام کرد که حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور عصر سه شنبه چهارم شهریورماه، در نشستی با مدیران ارشد رسانه های کشور شرکت می کند.

زالی: ایران جزو 3 کشور با ابتلای بالای کادر درمان به کووید-19 استفرمانده عملیات مقابله با بیماری کرونا در تهران اعلام کرد میزان ابتلا بین کادر درمان نشان می‌دهد ایران، روسیه و آمریکا بیشترین میزان ابتلا در جهان را دارند. - خبرگزاری آناتولی

بروجردی: کتابخانه ملی با هماهنگی سازمان بازرسی کل کشور تعطیل شده استتهران- ایرنا- رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، با بیان این که وضعیت در این کتابخانه حساس‌تر از دیگر نهادهای فرهنگی است، گفت: تعطیلی دوباره کتابخانه، با هماهنگی سازمان بازرسی کل کشور و پس آزمایش‌های امکان رعایت شیوه‌نامه‌های ستاد ملی مقابله با کرونا، صورت گرفته است.

بعد از امارات کدام کشور عربی با اسرائیل به توافق می‌رسد؟عادی‌سازی مناسبات میان اسرائیل و امارات عربی متحده واکنش‌های متفاوتی در میان کشورهای عربی داشت، برخی از آن استقبال کرده‌اند، برخی مخالف آنند و گروهی دیگر با احتیاط با آن برخورد می‌کنند. کشور عربی بعدی که احتمالا با اسرائیل به توافق می‌رسد کدام است؟

اشپیگل: صاحب کشتی مرتبط با انفجار بیروت با بانک نزدیک به حزب‌الله کار می‌کردنشریه آلمانی اشپیگل در گزارشی نوشت کشتی که بار عظیم نیترات آمونیومش اخیرا در بندر بیروت منفجر شد، متعلق به تاجری قبرسی بوده و این فرد با بانکی که حزب‌الله از آن استفاده می‌کرده، ارتباط داشته است.

ترکیه به سودان جهت مبارزه با کرونا کمک‌های پزشکی ارسال کرد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، "علیرضا معزی" در گفت وگویی اظهارداشت: رئیس جمهور در این نشست با مدیران رسانه‌های کشور در خصوص مواضع دولت درباره مهمترین مسائل و رویداد‌های داخلی، منطقه‌ای و بین المللی گفت‌وگو خواهد داشت.

وی افزود: رئیس جمهور طبق رویه هر ساله در هفته دولت نشستی با اصحاب رسانه خواهد داشت که امسال به عنوان آخرین هفته دولت دوازدهم، این نشست با حضور مدیران ارشد رسانه‌ها برگزار خواهد شد.

این نشست که فردا ساعت 16 در مجموعه ریاست جمهوری در خیابان پاستور برگزار می‌شود از شبکه خبر سیما به طور زنده پخش خواهد شد

کد خبر: 345791