پرسپولیس 2 (1) - استقلال 2 (4) / پنالتی‌ها استقلال را به فینال برد

05/06/1399 08:20:00 ب.ظ

مرحله نیمه نهایی جام حذفی؛ پرسپولیس 2 (2) - استقلال 2 (4) / پنالتی‌ها استقلال را به فینال برد

سرخابی‌های پایتخت در حساس‌ترین دیدار فصل خود در نیمه نهایی جام حذفی به مصاف هم ‌رفتند که در وقت قانونی به تساوی کشید و در ضربات پنالتی آبی‌ها پیروز شدند. گزارش زنده دقایق حساس بازی: دقیقه 7: ارسال پرسپولیس از سمت راست روی دروازه استقلال با ضربه سر علی علیپور خطر روی دروازه آبی‌ها ایجاد کرد ولی توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 27: پاس رو به جلوی وحید امیری و شوت روی پای علیپور با دخالت حسینی راهی کرنر شد.

... دقیقه 75: قایدی باز هم با حرکت سریع خود حمله خطرناکی برای استقلال به وجود آورد و با عبور توپ از بین پاهای سیامک نعمتی به دروازه پرسپولیس نزدیک شد، اما پاس به عقب او را خلیل‌زاده قبل از رسیدن توپ به دیاباته دفع کرد.

دقیقه 80: شوت زمینی بی‌دقت بشار رسن با فاصله زیادی از دروازه استقلال راهی اوت شد. دقیقه 3+90: (پرسپولیس 2 - استقلال 2 / محمد دانشگر): پاس به عقب میلاد زکی‌پور و ارسال هرویه میلیچ از جناح چپ زمین را محمد دانشگر با ضربه سر چکشی زد تا گل تساوی استقلال به نام او ثبت شود و اجازه حذف تیمش را ندهد. headtopics.com

دقیقه 105: سانتر مسعود ریگی از میانه زمین و ضربه سر دیاباته به شکل خطرناکی از روی دروازه پرسپولیس عبور کرد. سید حسین حسینی، هرویه میلیچ، علی کریمی (2+90- میلاد زکی‌پور)، فرشید اسماعیلی (51- فرشید باقری)، عارف غلامی، مسعود ریگی، شیخ دیاباته، محمد دانشگر، وریا غفوری، آرش رضاوند (85 - امیرارسلان مطهری) و مهدی قایدی

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

تظاهرات در ویسکانسن آمریکا در پی شلیک پلیس به یک مرد سیاه‌پوست غیرمسلح - BBC News فارسیپس از آن که شلیک پلیس به یک مرد سیاه‌پوست در شهر کنوشا ایالت ویسکانسن به اعتراضات شبانه در برابر مقر فرماندهی پلیس و آتش زدن چند خودرو انجامید، مقام‌ها در این ناحیه مقررات منع آمد و شد شبانه وضع کرده اند اما معترضان فریاد می‌زنند که 'عقب نخواهند نشست'. مردی که پلیس از پشت به او چند بار شلیک کرده در بیمارستان بستری و حالش وخیم است.

اعتراضات گسترده در ویسکانسن آمریکا به دنبال تیراندازی پلیس به یک سیاه‌پوست | DW | 25.08.2020به دنبال شلیک پلیس به یک سیاه‌پوست غیرمسلح در ایالت ویسکانسن آمریکا اعتراضاتی گسترده توأم ما ناآرامی بر پا شد. مردم خشمگین چند خودرو را به آتش کشیدند. در شهر کنوشا منع رفت و آمد اعلام شده است.

اردوغان در واکنش به تهدید یونان: در عملیات مدیترانه عقب‌نشینی نمی‌کنیماختلاف میان یونان و ترکیه در شرق دریای مدیترانه، سیاست خارجی هم‌پیمانان آنها در ناتو را تحت تأثیر قرار داده است.

اعتماد 98 درصدی مردم به مسئولان در ابتدای انقلاب به شدت افت کرده استاحمد خرم گفت: متاسفانه هر چقدر که از اول انقلاب دورتر شدیم، با افول اخلاق عمومی و اخلاق حرفه‌ای مواجه هستیم که این شکننده مدیریت است. نظرسنجی‌های رسمی نشان از این دارد که اعتماد 98 درصدی مردم به مسئولان در ابتدای انقلاب به شدت افت کرده است.

کرونا در ایران؛ وزیر بهداشت: کرونا می‌تواند در دقیقه ۹۰ به ما گل بزند

شمار مبتلایان به کرونا در جهان به بیش از 24 میلیون نفر رسید