دیدارهای دوجانبه چاووش‌اوغلو با برخی همتاهای خود در استانبول

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

17.12.2021مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه طی پیامی در توئیتر از دیدارهای دوجانبه‌اش با برخی همتاهای خود در حاشیه سومین نشست شراکت ترکیه-آفریقا در استانبول خبر داد.

براساس این پیام توئیتری، چاووش‌اوغلو با عثمان الجرندی، رمطان لعمامره، دی مکس‌ول کمایه و سیمئون اویونو آنگو، وزیران امور خارجه تونس،

الجزایر، لیبریا و گینه استوایی دیدارهای دوجانبه انجام داد.وزیر امور خارجه ترکیه عکس‌های دیدارهای خود با همتاهایش را نیز به این پیام ضمیمه کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دیدارها دوجانبه هست. دیدار یک جانبه نداریم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیدار وزیر خارجه ترکیه با چهار همتای آفریقایی خود در استانبولدیدار وزیر خارجه ترکیه با چهار همتای آفریقایی خود در استانبول وزیر امور خارجه ترکیه با همتایان خود از کشورهای موریتانی، جمهوری آفریقای مرکزی، سیرالئون و سومالی در استانبول دیدار و گفت‌وگو کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار رئيس‌جمهور اردوغان با نخست‌وزیر اتیوپی در استانبولرئیس جمهور ترکیه و نخست‌وزیر اتیوپی در استانبول دیدار و گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گفتگوی رئیس جمهور با مردم و کسبه بازار قدیمی یزدآیت الله رئیسی از بافت تاریخی یزد بازدید کرد و با حضور در بازار قدیمی این شهر از نزدیک با برخی کسبه و مردم به گفتگو پرداخت.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

کشته شدن یک سرباز اوکراینی توسط شبه نظامیان در شرق این کشوربا کشته شدن این سرباز مجموع نیروهای ارتش اوکراین که در سال جاری در درگیری‌ها جان خود را از دست داده‌اند به ۶۵ نفر رسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیدار روسای جمهور ترکیه و نیجریه در استانبولروسای جمهور ترکیه و نیجریه در استانبول با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

خرید و فروش و قیمت گواهی جعلی واکسیناسیون کرونا در اروپاطبق گزارش برخی رسانه‌های اروپایی گواهینامه «جعلی» واکسیناسیون در شبکه‌های اجتماعی و به ویژه اینستاگرام معامله می‌شود و با رمزارزها هم قابل پرداخت است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »