دیدار روسای جمهور ترکیه و نیجریه در استانبول

26/09/1400 12:26:00 ب.ظ

روسای جمهور ترکیه و نیجریه در استانبول با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

روسای جمهور ترکیه و نیجریه در استانبول با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی 17.12.2021 استانبول/خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه با محمد بخاری، همتای نیجریه‌ای خود در استانبول دیدار و گفتگو کرد. این نشست در دفتر ریاست جمهوری «دولما باغچه» استانبول و پشت درهای بسته انجام گرفت.

17.12.2021 استانبول/خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه با محمد بخاری، همتای نیجریه‌ای خود در استانبول دیدار و گفتگو کرد. این نشست در دفتر ریاست جمهوری «دولما باغچه» استانبول و پشت درهای بسته انجام گرفت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

دیدار وزیر خارجه ترکیه و نخست‌وزیر امارات در دوبیوزیر امور خارجه ترکیه و نخست وزیر امارات متحده عربی در دوبی دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

دیدار وزرای خارجه ترکیه و امارات در ابوظبیدیدار وزرای خارجه ترکیه و امارات در ابوظبی مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه که به منظور انجام چند دیدار رسمی در ابوظبی به سر می‌برد، با شیخ عبدالله بن زاید آل نهیان، همتای اماراتی خود دیدار و گفت‌وگو کرد.

دیدار راب مالی با نماینده روسیه در وین؛ گروسی درباره ایران کنفرانس خبری برگزاری می‌کند🔺دیدار راب مالی با نماینده روسیه در وین ▪ اولیانوف با انتشار تصویری از این دیدار در حساب توییتری خود گفت که با آقای مالی درباره شرایط جاری گفت‌وگوها بر سر احیای برجام و راه‌های احتمالی برای پیشرفت در این مسیر، صحبت کرده است. ⬇ بیشتر بخوانید:

دیدار وزیر خارجه ترکیه با چهار همتای آفریقایی خود در استانبولدیدار وزیر خارجه ترکیه با چهار همتای آفریقایی خود در استانبول وزیر امور خارجه ترکیه با همتایان خود از کشورهای موریتانی، جمهوری آفریقای مرکزی، سیرالئون و سومالی در استانبول دیدار و گفت‌وگو کرد.

دیدار وزیرخارجه مجارستان با همتای ایرانی؛ دو کشور گواهی واکسیناسیون کرونای همدیگر را تایید می‌کنندوزیر امور خارجه مجارستان که برای ملاقات با مقام‌های ایرانی به تهران سفر کرده، با حسین امیرعبداللهیان و ابراهیم رئيسی دیدار و گفتگو کرد. دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید!

دیدار وزرای امور خارجه ایران و مجارستانوزرای امور خارجه ایران و مجارستان در تهران دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی برخی‌ها تو راه رفتن هم به فکر زبان بدن هستند.