مسئول ایرانی: می‌توانیم محل سرمایه‌گذاری مطلوبی برای ترکیه باشیم

26/09/1400 12:49:00 ب.ظ

مسئول ایرانی: می‌توانیم محل سرمایه‌گذاری مطلوبی برای ترکیه باشیم

مدیرکل دفتر آسیا و اقیانوسیه سازمان توسعه تجارت ایران با دعوت از بازرگانان ترکیه‌ای برای سرمایه‌گذاری در کشورش، گفت که ایران می‌تواند یک محل سرمایه‌گذاری مناسب برای تولیدات صادراتی کشور همسایه باشد. - خبرگزاری آناتولی 17.12.

2021 استانبول/ خبرگزاری آناتولی سیدرضا سیدآقازاده، مدیرکل دفتر آسیا و اقیانوسیه سازمان توسعه تجارت ایران با تاکید بر اهمیت روابط آنکارا و تهران گفت:‌ ایران دارای منابع غنی انرژی است و علاوه بر این می‌تواند یک محل سرمایه‌گذاری مناسب برای تولید صادراتی باشد چراکه هزینه‌های تولید در کشور ما به مراتب از ترکیه کمتر است.

به گزارش «ایلنا»، سیدآقازاده با بیان این که تعدد سفر مقامات دو کشور یک اقدام سازنده در روابط دوجانبه است، اظهار داشت: علاوه براین دسترسی ایران در منطقه از جمله به کشورهای حوزه خلیج فارس، افغانستان، پاکستان و حتی کشورهای اوراسیا به این موضوع کمک می‌کند که ایران مقصد مناسبی برای سرمایه‌گذاران ترک باشد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

محمد ابوالحسنی برای اجرای حکم ۱۵ ماه حبس خود احضار شد

حبس ابد برای قاتلی که مأمور سرویس مخفی روسیه است | DW | 15.12.2021دو سال پس از قتل یک شهروند گرجستان در برلین، دادگاه قاتل روس را به حبس ابد محکوم کرد. قضات دادگاه می‌گویند، این قتل به دستور مقامات روسیه صورت گرفته و یقین دارند که قاتل یک افسر اف‌اس‌بی، سرویس مخفی داخلی روسیه است. باز برید پیش پوتین گدایی کنید و گاز بگیرید حزب سبزها احمق ترین حزب آلمان است که با وابسته کردن آلمان به پوتین جنایتکار خیانت در حق آلمان کرد از حاکمیتی دخمه‌ای که به مرحله خودزنی در راه ارباب رسیده و انرژی را با 300 درصد افزایش قیمت به آلمانی‌ها و صنعت آلمان تحمیل می‌کند، چنین دادگاهی هم انتظار می‌رود که براساس «یقین داشتن» حکم صادر کند. در یک دادگاه حقوقی براساس شواهد ارتباط جرم و مجرم «نشان داده می‌شود».

معاندین برای ایجاد تجمعات و اعتراضات و بهره‌برداری از آن تلاش وافری انجام می‌دهندوزیر اطلاعات در گردهمایی رؤسای نمایندگی های ایران درکشورهای همسایه گفت: دولت مردمی سیزدهم، اهتمام ویژه به جامعه ایرانیان خارج از کشور و ملّت‌ها دارد. تو با گلوله مردمو نکش هیچ درگیری پیش نمیاد این شرایط تجمع و اعتراض غیر معاند رو اعلام کن لطفا مردک شما بفرمایید مردم چطوری و کجا اعتراض کنن که متهم به سوءاستفاده دشمنان از تجمعاتشون توسط حکومت آدم کش نشن

دادگاه بریتانیا علیه گذرنامه با گزینه «ایکس» برای جنسیت رأی دادبر اساس رأی دادگاه بریتانیا، جنسیت متقاضیان گذرنامه «یکی از جزئیات بیوگرافی» است که با بررسی آن در کنار گواهی تولد یا فرزندخواندگی می‌توان هویت افراد را تایید کرد.

درخواست اوکراین از اتحادیه اروپا برای اعمال تحریم‌ها علیه روسیهاوکراین از اتحادیه اروپا خواست پیش از حمله احتمالی روسیه، تحریم‌هایی را علیه مسکو اعمال کند. - خبرگزاری آناتولی

احمدرضا حائری برای ارایه آخرین دفاعیات به دادسرا احضار شد