دیدار روسای جمهور ترکیه و جیبوتی در استانبول

26/09/1400 11:38:00 ب.ظ

روسای جمهور ترکیه و جیبوتی در استانبول با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

روسای جمهور ترکیه و جیبوتی در استانبول با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی 17.12.

2021 استانبول/ خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در حاشیه سومین اجلاس سران ترکیه و آفریقا در استانبول با اسماعیل عمر غیله، همتای جیبوتیایی خود دیدار و گفتگو کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

پای صحبت‌های مدیرعامل هنرمندان پیشکسوت و درد دل‌های رضا بابک- فیلم گزارش تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

دیدار روسای جمهور ترکیه و نیجریه در استانبولروسای جمهور ترکیه و نیجریه در استانبول با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

دیدار رؤسای جمهور ترکیه و موریتانی در استانبول

دیدار راب مالی با نماینده روسیه در وین؛ گروسی درباره ایران کنفرانس خبری برگزاری می‌کند🔺دیدار راب مالی با نماینده روسیه در وین ▪ اولیانوف با انتشار تصویری از این دیدار در حساب توییتری خود گفت که با آقای مالی درباره شرایط جاری گفت‌وگوها بر سر احیای برجام و راه‌های احتمالی برای پیشرفت در این مسیر، صحبت کرده است. ⬇ بیشتر بخوانید:

دیدار وزیر خارجه ترکیه با چهار همتای آفریقایی خود در استانبولدیدار وزیر خارجه ترکیه با چهار همتای آفریقایی خود در استانبول وزیر امور خارجه ترکیه با همتایان خود از کشورهای موریتانی، جمهوری آفریقای مرکزی، سیرالئون و سومالی در استانبول دیدار و گفت‌وگو کرد.

دیدار رئيس‌جمهور اردوغان با نخست‌وزیر اتیوپی در استانبولرئیس جمهور ترکیه و نخست‌وزیر اتیوپی در استانبول دیدار و گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

دیدار سران ترکیه و رواندا در استانبولروسای جمهور ترکیه و رواندا در استانبول دیدار کردند. - خبرگزاری آناتولی