دو کشته و ۲۵ مصدوم در واژگونی اتوبوس مسافربری

14/06/1399 09:29 ق.ظ

سخنگوی سازمان اورژانس کشور: صبح امروز در آزادراه کرج-قزوین نرسیده به پل هشتگرد یک دستگاه اتوبوس واژگون شد، در پی این حادثه ٢٥ نفر مصدوم شدند و متأسفانه دو نفر به دلیل شدت جراحات در دم جان باختند *عکس تزیینی است

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در آزادراه کرج_قزوین در صبح امروز خبر داد که ظی آن دو تن جان باختند و ۲۵نفر مجروح شدند. وی افزود: با اعلام این حادثه به سامانه ١١٥ بلافاصله شش دستگاه آمبولانس ، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک فروند بالگرد اورژانس هوایی به محل حادثه اعزام شدند.

وی در ادامه اظهار کرد: در پی این حادثه ٢٥ نفر مصدوم شدند و متأسفانه دو نفر به دلیل شدت جراحات در دم جان باختند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور اضافه کرد: مصدومان با اقدامات درمانی مناسب تکنسین های اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند.خالدی در ساعت ۱۰ نیز در گزارشی تکمیلی از این حادثه گفت: این دستگاه اتوبوس از مبدا تبریز به تهران در حال حرکت بود و در پنج میلومتری پل هشتگرد واژگون شده و از ارتفاع حدود چهار متر سقوط می‌کند.

به گفته وی، در این اتوبوس ۲۵ مسافر حضور داشتند که با احتساب راننده و کمک راننده ۲۷ نفر داخل اتوبوی بودند که تمامی آنها آسیب می‌بینند و دو نفر نیز جان خود را از دست می‌دهند، این دو نفر شامل یک آقای ۴۰ ساله و یک خانم ۶۴ ساله هستند. ۲۵ نفر مصدوم نیز به بیمارستان امام صادق (ع) هشتگرد، بیمارستان البرز کرج و بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل می‌شوند. headtopics.com

ادامه مطلب:
isna_farsi »

تبدیل مانش به مدیترانه ؛ نجات بیش از پنجاه پناهجو در کانال مانش در دو روز گذشتهنیروهای گارد ساحلی فرانسه نزدیک به شصت پناهجویی که در دو روز چهارشنبه و پنج شنبه قصد عبور از کانال مانش برای ورود به خاک بریتانیا داشتند را در دریا بازداشت کردند.

علی افشاری: قاآنی و ظریف هر دو در خدمت سازوکار گروگان‌گیری هستند

لوکاشنکو دو هفته دیگر در کرمیلین با پوتین دیدار می‌کند\u0631\u0648\u0632 \u067e\u0646\u062c\u0634\u0646\u0628\u0647 \u0646\u062e\u0633\u062a \u0648\u0632\u06cc\u0631 \u0631\u0648\u0633\u06cc\u0647 \u0628\u0647 \u0645\u06cc\u0646\u0633\u06a9 \u0633\u0641\u0631 \u0645\u06cc\u200c\u06a9\u0646\u062f.\n

آمریکا دامنه‌های دو وبسایت متعلق به گروه کتائب حزب‌الله در عراق را مسدود کرد🔺آمریکا دامنه‌های دو وبسایت متعلق به گروه کتائب حزب‌الله در عراق را مسدود کرد ⚡️ دامنه‌های دو وبسایت تلویزیون «الاتجاه» متعلق به کتائب حزب‌الله توقیف شد. کتائب حزب‌الله از سوی آمریکا یک تشکیلات تروریستی شناخته شده است.

مینه روفی؛ از تحصیل مخفیانه در حکومت طالبان تا اشتغال در رسانه

رکود در دوران کرونا؛ اقتصاد ایران در بهار امسال باز هم کوچک‌تر شد - BBC News فارسیمرکز آمار ایران روز سه‌شنبه ۱۱شهریورماه، گزارش عملکرد اقتصاد ایران در بهار امسال را منتشر کرد که نخستین گزارش رسمی آماری از اقتصاد ایران پس از همه‌گیری ویروس کرونا به حساب می‌آید. براساس این گزارش نرخ رشد اقتصادی ایران در بهار ۱۳۹۹ منفی ۳.۵ درصد بوده است. اقتصاد غیرنفتی نیز در همین دوره رشدی منفی را تجربه کرد و نرخ رشد اقتصادی بدون احتساب نفت منفی ۱.۷ درصد اعلام شد.

به گزارش ایسنا، خالدی ضمن اعلام خبر واژگونی یک دستگاه اتوبوس، گفت: این حادثه صبح امروز (جمعه ۱۴ شهریور) حدود ساعت ٧ صبح در آزادراه کرج-قزوین نرسیده به پل هشتگرد رخ داد.

وی افزود: با اعلام این حادثه به سامانه ١١٥ بلافاصله شش دستگاه آمبولانس ، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک فروند بالگرد اورژانس هوایی به محل حادثه اعزام شدند.

وی در ادامه اظهار کرد: در پی این حادثه ٢٥ نفر مصدوم شدند و متأسفانه دو نفر به دلیل شدت جراحات در دم جان باختند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور اضافه کرد: مصدومان با اقدامات درمانی مناسب تکنسین های اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند.خالدی در ساعت ۱۰ نیز در گزارشی تکمیلی از این حادثه گفت: این دستگاه اتوبوس از مبدا تبریز به تهران در حال حرکت بود و در پنج میلومتری پل هشتگرد واژگون شده و از ارتفاع حدود چهار متر سقوط می‌کند.

به گفته وی، در این اتوبوس ۲۵ مسافر حضور داشتند که با احتساب راننده و کمک راننده ۲۷ نفر داخل اتوبوی بودند که تمامی آنها آسیب می‌بینند و دو نفر نیز جان خود را از دست می‌دهند، این دو نفر شامل یک آقای ۴۰ ساله و یک خانم ۶۴ ساله هستند. ۲۵ نفر مصدوم نیز به بیمارستان امام صادق (ع) هشتگرد، بیمارستان البرز کرج و بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل می‌شوند.

سخنگوی سازمان اورژانس، افزود: با توجه به میزان مصدومین و الزام جابجایی آنها بالگرد اورژانس سه بار مجبور به انتقال بیماران به بیمارستان‌ها می‌شود. از مجموع ۲۵ مصدوم منتقل شده به بیمارستان هشت نفر حال عمومی خوبی ندارند و چهارنفر نیز بدحال هستند. همچنین یک نفر تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارد. کم سن ترین مصدوم این حادثه دختری ۱۰ ساله و مسن‌ترین مصدوم آقایی ۷۰ ساله هستند