دو سناتور ارشد: طرحی جایگزین برجام را برای تشکیل بانک سوخت هسته‌ای منطقه‌ای پیشنهاد می‌دهیم

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺دو سناتور ارشد آمریکایی: طرحی جایگزین برجام را برای تشکیل بانک سوخت هسته‌ای منطقه‌ای پیشنهاد می‌دهیم

لیندزی گراهام و باب منندز، دو سناتور ارشد جمهوری‌خواه و دموکرات، در مطلبی اعلام کردند طرحی را برای جایگزین کردن توافق هسته‌ای ایران ارائه می‌کنند که بر اساس آن، بانکی جهانی برای سوخت هسته ای در منطقه خلیج فارس تشکیل شود تا کشورهای منطقه از آن استفاده کنند.

همچنین به گزارش سايت خبرى تايمز اسراييل، سناتور ليندزى گراهام در سفر اخير خود به اسراييل گفت که رهبران عرب به‌‌طور خصوصى به او گفته‌اند كه در همان سطح و مقدارى كه جامعه بين المللى اجازه غنى‌سازى به ایران بدهد، آن‌ها نیز اجازه غنى‌سازى مطالبه خواهند كرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مات ایران، قضیه سهم ایران در بزرگترین کارخانه غنی سازی اورانیوم در اروپا (یورودیف) را فراموش نمی کند، شماها در این سال‌ها، حتی اجازه شرکت در جلسات را به ایران ندادید، چه برسد به تحویل سهم اورانیوم ایران!

طرح سناتورها هرگز منافع ملت ایران را تامین نخواهد کرد بلکه وسیله ای است برای عدم اجرای برجام!

پاسخ ما هم زارت ای بر پدر هرچی آمریکایی و سناتور و دوناتور هر خریگ دیگه لعنت... ما ایرانی ها نه برجام میخواهیم و نه جایگزین... بمب اتمی داربم و خواهیم ساخت، تا زمانی که زورگو و اسرائیل وجود دارد... مشکل ما موحودیت شماهاست...

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آتش سوزی پالایشگاه ری در دو نقطه رخ داده استرییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: آتش سوزی در دو نقطه بوده است که در یکی مهار شده و در نقطه دیگر از گسترش آتش جلوگیری شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وزیر ارتباطات: ممکن است دستور قطع چندروزه شبکه‌های اجتماعی را بدهند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

عراقچی: زمان آن است که آمریکا و اروپایی‌ها تصمیمات سخت خود را بگیرندمعاون وزیر امورخارجه کشورمان تصریح کرد: اکنون زمان آن است که آمریکا و اروپایی ها تصمیمات سخت خود را بگیرند. این حرف سه بار در سه سال تکرار شده.دیگه هفته و فریب بسه خسته نباشی خدا قوت خائنین به ملت.تا فایل صوتی توهم فاش نشده برگرد خونه.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عفو بین‌الملل: حشد الشعبی تاکنون 643 عراقی را ربوده استسازمان عفو بین الملل روز پنجشنبه 13 خرداد از دولت عراق خواست تا درباره سرنوشت 643 مرد و جوان که طی 5 سال گذشته توسط گروه‌های شبه‌نظامیان مربوط به حشد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کرونا ۱۰۰ میلیون فرصت شغلی در جهان را نابود کرده است | DW | 03.06.2021میلیون‌ها انسان در سراسر جهان در پی همه‌گیری کرونا شغل خود را از دست داده یا ناگزیر به کاهش ساعات کاری خود شده‌اند. حتی اگر چرخ اقتصاد جهان به طور کامل به گردش بیافتد، امکان جبران خساراتی که به بار آمده‌اند، نخواهد بود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

فضای انتخاباتی کشور، سیاسی نیست؛ امنیتی است/ همتی در حوزه اقتصادی مورد وثوق حاکمیت استیک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: از نظر کارگزاران کار اقتصادی بر کار سیاسی ارجحیت دارد. در این مرحله از بعضی از اعضای مهم کارگزاران شنیده شده که کاری به سیاست نخواهند داشت، بنابراین طبیعی است از آقای همتی حمایت کنند. اگر میخواهید همتی رو بهتر بشناسید , بروید سراغ کسانی که توی بورس سرمایه هاشون و پس اندازشون با پول های داغ بانک_مرکزی و تحت ریاست همتی به اتش کشیده شد. اتفاقا همین اقای همتی از بانیان و عوامل وضع موجود در بورس و اقتصاد هستش. انتخابات انتخابات_۱۴۰۰ انتخابات۱۴۰۰ رييسي
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »