کرونا ۱۰۰ میلیون فرصت شغلی در جهان را نابود کرده است | DW | 03.06.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

میلیون‌ها انسان در سراسر جهان در پی همه‌گیری کرونا شغل خود را از دست داده یا ناگزیر به کاهش ساعات کاری خود شده‌اند. حتی اگر چرخ اقتصاد جهان به طور کامل به گردش بیافتد، امکان جبران خساراتی که به بار آمده‌اند، نخواهد بود.

تازه‌ترین گزارش سازمان ملل متحد از تأثیر فاجعه‌بار و پیامدهای سنگین همه‌گیری کرونا بر بازار کار در جهان گفته است.

به گفته گای رایدر، مدیرکل این سازمان انتظار می‌رود که در سال ۲۰۲۲ نیز ۲۶ میلیون فرصت شغلی تمام‌وقت از بین بروند.به این ترتیب مجموع شمار بیکاران زن و مرد در جهان در سال آتی میلادی به ۲۰۵ میلیون نفر افزایش خواهد یافت. طبق گزارش سازمان بین‌المللی کار روند رفع بحران و بازگشت به وضعیت گذشته با سرعتی بسیار متفاوت پیش می‌رود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تداوم شیب نزولی ابتلا به کرونا در ترکیهشمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه با اتمام روند درمان و قرنطینه 7 هزار و 372 بیمار دیگر به 5 میلیون و 131 هزار و 453 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جذب فلزات در برخی افراد، ربطی به واکسن کرونا نداردجذب فلزات در برخی افراد، ربطی به واکسن کرونا ندارد رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت درواکنش به ادعای خاصیت آهنربایی واکسن‌های کرونا،گفت: بدن برخی افراد می‌تواند کم و بیش فلزات بخصوص آهن را به خود جذب کند و این موضوع هیچ ربطی به واکسن ندارد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وضعیت کرونا در آلمان از 'خیلی خطرناک' به حالت 'خطرناک' درآمد | DW | 01.06.2021با توجه به کاهش آمار ابتلا به کرونا در آلمان، وزیر بهداشت اعلام کرد که وضعیت تعریف‌شده برای این حالت از 'خیلی خطرناک' به 'خطرناک' تقلیل یافته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری آمریکا در صدمین سالگرد قتل عام آمریکایی‌های آفریقایی‌تبار به شهر «تولسا» در اوکلاهما می‌رود🔺رئیس جمهوری آمریکا در صدمین سالگرد قتل عام آمریکایی‌های آفریقایی‌تبار به شهر «تولسا» در اوکلاهما می‌رود رئیس جمهوری آمریکا، علاوه بر سخنرانی در شهر تولسا، قرار است با چند نفر از بازماندگان آن رخداد نیز گفتگو کند. همزمان نوکری قتل عام کنندگان امسال توسط ویروس ساختگی چینی را میکند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تولید نفت سعودی در ماه می به 8.482 میلیون بشکه در روز رسیدعبدالعزیز بن سلمان، وزیر انرژی پادشاهی عربی سعودی روز سه‌شنبه اول ژوئن 2021 با ابراز خوشبینی نسبت به آینده بازارهای نفت، گفت که واکسیناسیون جهانی، به تعادل
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

هشدار زندانیان سیاسی سابق در ایران به گردشگران خارجی: به ایران سفر نکنیدجیسون رضائیان و کایلی مور گیلبرت، دو زندانی سابق در ایران، با انتشار توئيت‌هایی جداگانه از گردشگران خارجی خواستند به ایران سفر نکنند.رضائیان در صفحه‌ کچل جان شما روی ما ایرانیان چپ نکنید.این آشیه که سیاستمداران کشورهای خودتان سال 1979میلادی برای ایرانیان وجهانیان پخته اند.صابونش به تن ماهم خورده.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »