فضای انتخاباتی کشور، سیاسی نیست؛ امنیتی است/ همتی در حوزه اقتصادی مورد وثوق حاکمیت است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صوفی در گفت‌وگو با ایلنا: فضای انتخاباتی کشور، سیاسی نیست؛ امنیتی است/ همتی در حوزه اقتصادی مورد وثوق حاکمیت است

علی صوفی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص آرایش سیاسی کشور با مشخص شدن نامزدها، اظهار کرد: امروز شاهد هیچ‌گونه آرایش سیاسی نیستیم یعنی فضا سیاسی نیست بلکه امنیتی است. این برنامه‌ریزی بر مبنای یک مصلحت که ظاهراً مهم‌تر از انتخابات تلقی شده، صورت گرفته است یعنی در این مرحله هیچ‌گونه شور و هیجان رقابتی را شاهد نیستیم.

وی درباره احتمال حمایت اصلاح‌طلبان از عبدالناصر همتی بیان کرد: آقای همتی از نیروهای کارگزاران است و مشی کارگزاران این است که کار اقتصادی کند و از نظر کارگزاران کار اقتصادی بر کار سیاسی ارجحیت دارد. در این مرحله از بعضی از اعضای مهم کارگزاران شنیده شده که کاری به سیاست نخواهند داشت، بنابراین طبیعی است از آقای همتی حمایت کنند.

وی ادامه داد: اگر اصلاح‌طلبان کاندیدای حداکثری داشتند و روی آن سرمایه‌گذاری می‌کردند، رسالت خود را انجام می‌دادند اما امروز چنین کاندیدایی ندارند. اصلاح طلبان در سال ۹۲ هویتی عمل نکردند؛ آقای روحانی از هویت اصلاح طلبی برخوردار نبود یعنی اصلاح طلبان از هویت گذشتند و سیاسی عمل کردند تا بتوانند به زعم خود کشور را از خطر جنگ و خطرات بزرگ نجات دهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اگر میخواهید همتی رو بهتر بشناسید , بروید سراغ کسانی که توی بورس سرمایه هاشون و پس اندازشون با پول های داغ بانک_مرکزی و تحت ریاست همتی به اتش کشیده شد. اتفاقا همین اقای همتی از بانیان و عوامل وضع موجود در بورس و اقتصاد هستش. انتخابات انتخابات_۱۴۰۰ انتخابات۱۴۰۰ رييسي

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

همتی: من قدرتم را از بی‌قدرتان می‌گیرم/ از مطالبات مردم حمایت می‌کنمکاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه محکم از اصول و تقاضای مردم دفاع می‌کنم، گفت: من قدرتم را از بی قدرت‌ها می‌گیرم و کسانی به ما رای می‌دهند که بگویند ما می‌دانیم شما حق ما را می‌گیرید. این_چقدر_وقیح_است! داداچ داری اشتب میزنی قدرتتو باید از خامنه ای بگیری 😂 که اونم فعلا قدرتو به رییسی داده عبدالمَردُم همتی...
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تست کرونای ۶ تبعه ایرانی در بازگشت از هند مثبت شد/ مبتلایان در هتل قرنطینه می‌شوندمعاون امنیتی انتظامی استاندار تهران از مثبت شدن تست کرونای ۶ نفر از اتباع ایرانی که روز گذشته از هند به کشور وارد شدند، خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تغییرات اقلیمی، عامل ۳۷ درصد از مرگ و میرهای ناشی از گرما در جهانبنابر یافته‌های یک مطالعه جدید، تغییرات اقلیمی عامل بیش از یک سوم مرگ و میرهایی است که سالانه بر اثر گرما در جهان اتفاق می‌افتند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تصاویری از اطفا حریق کشتی در سری‌لانکا؛ آتش پس از ۱۳ روز مهار شدتاکنون چند تن از خدمه کشتی سانحه دیده به ظن عاملیت عمدی یا سهوی در آتش‌سوزی و بروز فاجعه زیست‌محیطی در سری‌لانکا بازداشت شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترورهای سیاسی در عراق؛ جنایاتی بدون عقوبت | DW | 31.05.2021از زمان آغاز اعتراضات مردمی علیه دولت عراق تا کنون بیش از ۳۰ فعال سیاسی و مدنی در این کشور ترور شده‌اند. کنشگران سیاسی انگشت اتهام را به سوی گروه بسیج مردمی 'حشدالشعبی' که مورد حمایت جمهوری اسلامی است نشانه گرفته‌اند. تو چه غلطی می کنی تو خاورمیانه؟ به المان فاشسیت باج بدن خوبه؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

هشدار زندانیان سیاسی سابق در ایران به گردشگران خارجی: به ایران سفر نکنیدجیسون رضائیان و کایلی مور گیلبرت، دو زندانی سابق در ایران، با انتشار توئيت‌هایی جداگانه از گردشگران خارجی خواستند به ایران سفر نکنند.رضائیان در صفحه‌ کچل جان شما روی ما ایرانیان چپ نکنید.این آشیه که سیاستمداران کشورهای خودتان سال 1979میلادی برای ایرانیان وجهانیان پخته اند.صابونش به تن ماهم خورده.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »