دفتر کار احمدی‌نژاد، ویلای هزار و پانصد میلیاردی در ولنجک است

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عبدالرضا داوری،مشاور سابق احمدی‌نژاد،در گفتگو با خبرگزاری‌های ایران مدعی شده است که احمدی نژاد،رئیس جمهوری سابق، در یک ویلای ۳ هزار متری در «ولنجک» تهران، که متعلق به «بنیاد مستضعفان» است جلساتش را برگزار می‌کند. اخبار_ایران تهران محمود_احمدی‌نژاد

«عبدالرضا داوری»، مشاور سابق احمدی‌نژاد، در گفتگو با خبرگزاری‌های ایران مدعی شده است که «محمود احمدی نژاد»، رئیس جمهوری سابق، در یک ویلای ۳ هزار متری در «ولنجک» تهران، که متعلق به «بنیاد مستضعفان» است جلساتش را برگزار می‌کند. او گفت: «آقای احمدی‌نژاد سال ۹۲ که از دولت کنار رفتند، یک ساختمان خیلی بزرگ حدود هفت، هشت طبقه با مساحت هر طبقه حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ متر در خیابان لادن منطقه شیخ بهایی، در اواخر دولت‌شان برای فعالیت‌های خودشان اختصاص دادند.

اواخر سال ۹۲، «آقای محمدی» که وزیر دادگستری بودند به دولت اعلام کردند که ما آن ساختمان را برای فعالیت‌های قضایی احتیاج داریم، آن ساختمان را در دولت «آقای روحانی» اواخر سال ۹۲ یا اوایل سال ۹۳، یعنی در محدوده اسفند ۹۲ و فروردین ۹۳، تخلیه کرداو افزود: «زمانیکه رهبری از این مشکلی که برای احمدی‌نژاد پیش آمده مطلع شدند، آن زمان «آقای فروزنده» رئیس بنیاد مستضعفان بودند که چند ملک را به احمدی‌نژاد معرفی کردند که انتخاب کنند؛ بعضی از همکاران و خود ایشان رفتند، ملک‌ها...

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آشغال را هرجا که بگذاری ذاتش متعفنش تغییر نخواهد کرد

یه روزی بیضه های احمدی نژاد را میمالید حالا دستمال به دست دنبال علی خامنه ایست و به ولینعمتش فحش میده!!

به زودی پس خواهیم گرفت؛ هم از احمدی نژاد و هم از بنیاد مستکبران!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دستگیری برخی از شکارچیان در تالاب میانکاله/ حال محیط بانان خوب استفرمانده یگان حفاظت محیط زیست با اشاره به دستگیری تعدادی از شکارچیانی که در روزهای اخیر به تالاب میانکاله هجوم برده بودند، گفت: وضعیت محیط بانانی که در این درگیری حضور داشتند مطلوب و آسیب‌های وارده سطحی بوده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا: روسیه نیروی بیشتری در مرزهای اوکراین مستقر کرده استآنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا روز جمعه گفت روسیه نیروهای بیشتری در مرز اوکراین مستقر کرده و حمله به این کشور ممکن است در هر زمانی و احتمالا قبل از پایان المپیک زمستانی روی دهد. اگر ترامپ پیروز انتخابات میشد چین وروسیه جرات این اسلام💩💩💩💩💩خوری هارا داشتند؟؟؟
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

تست B دوپینگ اسکی‌باز ایران در المپیک هم مثبت شد/ رئیس فدراسیون: موضوع پیچیده استتست B دوپینگ حسین ساوه شمشکی، اسکی‌باز ایران در المپیک هم مثبت شد رئیس فدراسیون: موضوع پیچیده است هیچ پیچیده نیست... دوپینگ کرده و گیر افتاده مثل بقیه این رژیم کثیفاخوندی.. خجالت آور و تهوع برانگیزه! سالهاست این ساوه شمشکیا با رانت و منو پل کردن تیم ملی رو تصاحب کردن و برای آوردن مقام مثلا سی ام از سی نفر شرکت کننده دوپینگ هم میکنن... گهشو در آوردن رسما... از قضیه فایل_صوتی_سپاه حرفی گفتن نزنید؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

در چه کشورهایی واکسیناسیون علیه کرونا اجباری است؟ | DW | 12.02.2022مجادله درباره اجباری شدن موردی واکسیناسیون در آلمان ادامه دارد اما چند کشور دریافت واکسن کرونا را اجباری کرده‌اند. در اتحادیه اروپا اتریش تنها کشوری است که در آن واکسیناسیون، جز در موارد استثنایی، اجباری است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تایمز اسرائيل: موساد «در دو سال گذشته» به دستگاه اطلاعاتی ترکیه کمک کرده است🔺تایمز اسرائيل: موساد «در دو سال گذشته» به دستگاه اطلاعاتی ترکیه کمک کرده است ▪️▪️ رسانه‌های ترکیه، و یک تاجر اسرائیلی مقیم ترکیه پیشتر گفته‌اند نقشه جمهوری اسلامی ایران برای ترور او فاش شده است. ⬇️ بیشتر بخوانید: یه بار کمک کرد ما به چوخ رفتیم تروریست ها هوای همو دارن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

استفاده ۵۵درصدی از ماسک در شرایط اُمیکرونی / ۶ چالش‌ پرخطرِ کرونایی در مدارسدر هفته ۱۰۳ همه گیری کرونا در کشور، رنگ آبی از نقشه کرونایی رخت بسته و ۲۴۷ شهر قرمز شده اند؛ این درحالی است که در چنین شرایطی متاسفانه میانگین استفاده از ماسک در اماکن عمومی حدود ۵۵ درصد است و همچنان فعالیت های اجتماعی، ازدحام، رفت و آمدهای حضوری دانش آموزان به مدارس حتی در شهرهای قرمز و به طور کلی زندگی عادی در شرایط تاخت و تاز امیکرون، در سطح کشور در جریان است. تقصیر خود مسئولینه که تا کرونا کم شد مدارس باز شد محدویت ها برداشته شد مردم فکر کردند کرونا دیگه رفته مراسم عروسی گرفتن بچه هاشونو مدرسه فرستادند و... دوباره کرونا و اُمیکرون شیوع پیدا کرد !! مدارس چرا باز شده بود؟؟😬😬
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »