آمریکا: روسیه نیروی بیشتری در مرزهای اوکراین مستقر کرده است

22/11/1400 10:12:00 ب.ظ

آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا روز جمعه گفت روسیه نیروهای بیشتری در مرز اوکراین مستقر کرده و حمله به این کشور ممکن است در هر زمانی و احتمالا قبل از پایان المپیک زمستانی روی دهد.

آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا روز جمعه گفت روسیه نیروهای بیشتری در مرز اوکراین مستقر کرده و حمله به این کشور ممکن است در هر زمانی و احتمالا قبل از پایان المپیک زمستانی روی دهد. نسخه چاپی آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا روز جمعه ۲۲ بهمن گفت روسیه نیروهای بیشتری در مرز...

نسخه چاپی آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا روز جمعه ۲۲ بهمن گفت روسیه نیروهای بیشتری در مرز اوکراین مستقر کرده و حمله نظامی به این کشور ممکن است در هر زمانی و احتمالا قبل از پایان المپیک زمستانی روی دهد.

روسیه به اقدامات دیپلماتیک غرب طی روزهای اخیر واکنش شدیدی نشان داده و پاسخ‌های کتبی اتحادیه اروپا و پیمان ناتو به درخواست‌ها و شروط امنیتی آن کشور را توهین‌آمیز توصیف کرده است. تصاویر ضبط شده توسط یک شرکت ماهواره‌ای خصوصی آمریکایی نشان می‌دهد که تعداد بیشتری از نیروهای روسیه در چند منطقه در نزدیکی مرزهای اوکراین تجمع کرده‌اند.

جو بایدن، رییس جمهور آمریکا در شدیدترین هشدار خود در مورد وضعیت بحرانی اوکراین گفت در صورت حمله احتمالی روسیه برای خارج کردن شهروندان آمریکایی به اوکراین نیرو نخواهد فرستاد.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.