تایمز اسرائيل: موساد «در دو سال گذشته» به دستگاه اطلاعاتی ترکیه کمک کرده است

24/11/1400 03:25:00 ق.ظ

🔺تایمز اسرائيل: موساد «در دو سال گذشته» به دستگاه اطلاعاتی ترکیه کمک کرده است ▪️▪️ رسانه‌های ترکیه، و یک تاجر اسرائیلی مقیم ترکیه پیشتر گفته‌اند نقشه جمهوری اسلامی ایران برای ترور او فاش شده است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

این گزارش چندی پس از آن منتشر می‌شود که رسانه‌های ترکیه، و یک تاجر اسرائیلی مقیم ترکیه،گفتند که نقشه جمهوری اسلامی ایران برای ترور او فاش شده است. چاپ تایمز اسرائيل به نقل از «شبکه ۱۲» اسرائيل گزارش داده است که تشکیلات اطلاعاتی موساد در اسرائيل طی دو سال گذشته به مقامات ترکیه کمک کرده است تا ۱۲ توطئه برای انجام حملات تروريستی عليه اسرائيلی‌ها در تركيه را خنثی کنند.

این گزارش که روز شنبه ۲۳ بهمن منتشر شده است، می‌گوید که کانال ۱۲ برای این خبر خود به هیچ منبعی اشاره نکرده اما گفته است که روابط موساد با دستگاه اطلاعاتی «میت» در ترکیه علیرغم تیرگی روابط دیپلماتیک بین دو کشور، تقویت شده است.

این گزارش می‌گوید که عمده توطئه‌های خنثی شده، مرتبط با گروه جهادی «دولت اسلامی» و توطئه‌ها علیه تاجران اسرائيلی و دیگر اسرائیلی‌ها در ترکیه بوده است. این گزارش چندی پس از آن منتشر می‌شود که رسانه‌های ترکیه، و یک تاجر اسرائیلی مقیم ترکیه، گفتند که نقشه جمهوری اسلامی ایران برای ترور او فاش شده است. headtopics.com

تروریست ها هوای همو دارن

یه بار کمک کرد ما به چوخ رفتیم

اما گزارش‌های دیگری در ترکیه نیز مدعی شده‌اند که علیه ۱۶ نفر در این کشور به اتهام جاسوسی برای اسرائيل کیفرخواست صادر شده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

رییس جمهور : ارزشهای جمهوری اسلامی ثابت است/نگاه به غرب کشور را نامتوازن کرده استرییس جمهور با تاکید بر اینکه سلطه نمی پذیریم و به کسی ظلم نمی‌کنیم، تصریح کرد: ارزشهای جمهوری اسلامی ثابت است. نگاه به شرق چی ؟ 😂😂😂😂😂😂

اکونومیست: کرونا باعث عقب‌‌گرد دمکراسی در جهان شده است | DW | 11.02.2022تازه‌ترین گزارش اکونومیست در باره وضعیت دمکراسی در جهان از عقب‌گرد فاحش در این زمینه حکایت دارد. کرونا و مقررات محدودکننده آن از جمله دلایل این بازگشت عنوان شده‌اند. ایران به لحاظ شاخصه‌های دمکراسی در قعر جدول است.

دستگیری برخی از شکارچیان در تالاب میانکاله/ حال محیط بانان خوب استفرمانده یگان حفاظت محیط زیست با اشاره به دستگیری تعدادی از شکارچیانی که در روزهای اخیر به تالاب میانکاله هجوم برده بودند، گفت: وضعیت محیط بانانی که در این درگیری حضور داشتند مطلوب و آسیب‌های وارده سطحی بوده است.

آمریکا: روسیه نیروی بیشتری در مرزهای اوکراین مستقر کرده استآنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا روز جمعه گفت روسیه نیروهای بیشتری در مرز اوکراین مستقر کرده و حمله به این کشور ممکن است در هر زمانی و احتمالا قبل از پایان المپیک زمستانی روی دهد. اگر ترامپ پیروز انتخابات میشد چین وروسیه جرات این اسلام💩💩💩💩💩خوری هارا داشتند؟؟؟

تست B دوپینگ اسکی‌باز ایران در المپیک هم مثبت شد/ رئیس فدراسیون: موضوع پیچیده استتست B دوپینگ حسین ساوه شمشکی، اسکی‌باز ایران در المپیک هم مثبت شد رئیس فدراسیون: موضوع پیچیده است هیچ پیچیده نیست... دوپینگ کرده و گیر افتاده مثل بقیه این رژیم کثیفاخوندی.. خجالت آور و تهوع برانگیزه! سالهاست این ساوه شمشکیا با رانت و منو پل کردن تیم ملی رو تصاحب کردن و برای آوردن مقام مثلا سی ام از سی نفر شرکت کننده دوپینگ هم میکنن... گهشو در آوردن رسما... از قضیه فایل_صوتی_سپاه حرفی گفتن نزنید؟

در چه کشورهایی واکسیناسیون علیه کرونا اجباری است؟ | DW | 12.02.2022مجادله درباره اجباری شدن موردی واکسیناسیون در آلمان ادامه دارد اما چند کشور دریافت واکسن کرونا را اجباری کرده‌اند. در اتحادیه اروپا اتریش تنها کشوری است که در آن واکسیناسیون، جز در موارد استثنایی، اجباری است.