رییس جمهور : ارزشهای جمهوری اسلامی ثابت است/نگاه به غرب کشور را نامتوازن کرده است

22/11/1400 12:06:00 ب.ظ

رییس جمهور: ارزشهای جمهوری اسلامی ثابت است نگاه به غرب کشور را نامتوازن کرده است

رییس جمهور با تاکید بر اینکه سلطه نمی پذیریم و به کسی ظلم نمی‌کنیم، تصریح کرد: ارزشهای جمهوری اسلامی ثابت است. وی در ادامه افزود: قدرت الهی همه را خیره کرد.

ملت ایران حکومتی که مورد حمایت قدرت های بزرگ بود را کنار زد و حکومتی به نام دین بر پا کرد. این دست قدرت لایزال الهی بود. در این ایام آنچه برای همه ما ضرورت دارد بویژه نسل جوان، شناخت انقلاب اسلامی و شناخت عناصر هویت ساز این انقلاب است.

رییس جمهور با یادآوری اینکه رهبری جهاد تبیین را امر فرمودند، تصریح کرد: عناصر هویت انقلاب اسلامی را باید شناساند. دین و مردمی بودن از این عناصر است. انقلاب اسلامی مردم پایه است و ادامه دهندگان این مسیر مردم هستند. انقلاب غیر طبقاتی بود و مثل سایر انقلاب‌ها بر یک طبقه خاصی استوار نبود و همه مردم در انقلاب حضور داشتند. استقلال طلبی یکی دیگر از عناصر این انقلاب است. آزادی‌خواهی ، عدالت طلبی از سایر عناصر انقلاب است. در درون انقلاب اسلامی ضدظلم و ضد فساد بودن نهادینه شدن است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

جای خالی عاشقانه‌ها | علی دهقان

... گاهی اوقات ساده بودن بهترین اتفاقی است که می‌شود به آن تکیه داد و با خیالی آسوده هر چه در درون می‌چرخد، کلمه کرد و در هوا رهایش ساخت. امروز و اینجا که نامش نوشته‌ای برای روزهای پایانی سال، یا روزهای نخستین یک سال جدید است، می‌خواهم این‌گونه باشم. مثلا فارغ از همه بگومگوهایی که در روزهای متعدد چنگی شد و بر صورت‌مان نشست، بنویسم که وقتی به عقب نگاه می‌کنم مخدوش‌ترین صورت، چهره سیاست است. شاید ساده‌تر هم بگویم بهتر باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

😂😂😂😂😂😂 نگاه به شرق چی ؟

دستور معاون اول رییس جمهور برای تامین اعتبار و حل مشکلات مراکز درمانیدر جلسه روسای کمیته های تخصصی کرونا عنوان شد: دستور معاون اول رییس جمهور برای تامین اعتبار و حل مشکلات مراکز درمانی تاکید بر آمادگی بیمارستان ها همزمان با شروع پیک ششم کرونا فوق العاده خاص کادر مظلوم سلامت! وعده توخالی! فوق العاده خاص کادر مظلوم سلامت!

آیا «هورمون عشق»، مقصر اعتیاد به سکس است؟ | DW | 09.02.2022تازه‌های پزشکی هفته: آیا «هورمون عشق»، مقصر اعتیاد به سکس است؟ پاپ‌اسمیر؛ امیدی برای تشخیص سرطان پستان و تخمدان. پنج رژیم غذایی برای سلامت قلب. هر شب یک ساعت بیشتر بخوابید تا لاغرتر شوید.

سازمان جهانی بهداشت: ویروس کرونا همچنان خطرناک است | DW | 09.02.2022اومیکرون بسیار سرایت‌پذیر اما خفیف‌تر از سویه‌های قبلی کروناست. اما سازمان جهانی بهداشت می‌گوید، از زمانی که این گونه 'نگران‌کننده' رده‌بندی شد تا کنون نیم میلیون نفر در سراسر جهان جان باخته‌اند.

کاخ سفید: با توجه به ادامه فعالیت‌های هسته‌ای ایران مذاکرات به «نقطه‌ای حساس» رسیده است🔺 کاخ سفید: با توجه به ادامه فعالیت‌های هسته‌ای ایران مذاکرات به «نقطه‌ای حساس» رسیده است ▪️جن ساکی، سخنگوی کاخ_سفید گفت که اگر دستیابی به چنین توافقی در هفته‌های آینده محقق نشود، «پیشرفت‌های هسته‌ای جاری ایران» تحقق آن را غیرممکن خواهد کرد. تا مردم خود ما بیدار نشوند واتحاد پیدا نکن هیچ کس نمی تونه سر نوشت مملکت مارو عوض کنه مردم باید خود سر نوشت خود رو بسازند با اتحاد وهم بستگی من_هم_به_قابلمه های_ خالی_ می پیوندماعتراضات_مردمی قیام _مردمی_اصفهاننه_میبخشیم_نه_فراموش_میکنیم همبستگی _ملی_مردمینه_به_جمهوری_اسل

دادستان کل کشور:\nمنشا جنایت اهواز فضای مجازی بوده استدادستان کل کشور با اشاره به اینکه فضای مجازی اثری دارد که خانواده ها را از هم متلاشی می کند گفت: منشا جنایت اهواز فضای مجازی بوده است. چاقو ها رو باید کلا از بازار جمع کرد و وارداتشو داد به سردار سلامی و برادران بصورت انحصاری. منشاء جنایت اهواز چاقو بوده. باید همه چاقوها رو جمع کنید تا هیچ سری بریده نشه. دستور بده همه چاقو ها رو جمع کنند.... شما چقدر مادرتون جندست

کاندیدای فرماندهی سنتکام: ایران بزرگترین تهدید امنیتی برای آمریکا در خاورمیانه استمایکل اریک کوریلا، ژنرال سه‌ستاره ارتش که کاندیدای اتخاذ فرماندهی ستاد کل نیروهای مسلح ایالات متحده «سنتکام» است، می‌گوید به‌رغم افزایش تهدیدهای روسیه و نه فقط خاورمیانه.بلکه در تمام دنیا و پدرتونو در میاریم