دستور فوری رئیس‌جمهور به دستگاه‌های مسئول برای مقابله موثرتر با قاچاق کالاهای اساسی

  • 📰 PadDolat
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مطرح شد: دستور فوری رئیس‌جمهور به دستگاه‌های مسئول برای مقابله موثرتر با قاچاق کالاهای اساسی

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، در جلسه امروز ستاد هماهنگی اقتصادی دولت که به ریاست آیت‌الله دکتر سیدابراهیم رئیسی تشکیل شد، راهکارهای جدیدی برای مبارزه موثر با قاچاق و خروج کالاهای اساسی از مرزهای کشور مطرح و تصویب شد.

دراین جلسه همچنین با هدف تنظیم بازار، کنترل قیمت‌ها و جلوگیری از گران‌فروشی پیشنهاد شد به سازمان تعزیرات حکومتی اختیارات بیشتری داده شود و مجازات های گرانفروشی تشدید گردد تا با کمک وزارت جهاد کشاورزی و سازمان حمایت از تولیدکننده و مصرف‌کننده اقدامات موثر‌تری برای مبارزه با گران فروشی و احتکار کالاها انجام دهند و مقرر شد با فوریت فرایند قانونی برای تصویب و اجرای این پیشنهاد طی شود.

در این جلسه همچنین وزارت امور اقتصادی و دارایی گزارشی از وضعیت بازار رمز ارزها در جهان و کشورمان ارائه و پیشنهادهایی را برای ساماندهی و مدیت بازار رمز ارزها در داخل مطرح کرد که مقرر شد ستاد هماهنگی اقتصادی دولت در این زمینه بررسی های بیشتری انجام دهد و به صورت راهکار اجرایی تصمیمات خود را مصوب کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این روش باید مدیریت پسندیده است.

به داخل یا به خارج؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 18. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دستور فوری رئیس‌جمهور به دستگاه‌های مسئول برای مقابله موثرتر با قاچاق کالاهای اساسیرئیس جمهور دستگاه‌های اجرایی و انتظامی را موظف کرد با فوریت اقدامات لازم را برای جلوگیری از خروج غیرقانونی و قاچاق کالاهای اساسی از کشور انجام دهند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

الزام معاینات سالانه برای تمام مشاغل/فراگیری شغل‌های اینترنتی و افزایش مشکلات اسکلتیدکترای تخصصی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار با اشاره به پاندمی کووید 19 و افزایش مشاغل جدید الکترونیکی و دورکاری مشاغل، گفت: به دلیل سرعت فزاینده و پیشرفت این مشاغل، امکان سازگاری و برخورداری از ملاحظات بنیادی ارگونومی در آنها وجود ندارد و لذا موجب افزایش مشکلات اسکلتی و عضلانی خواهند شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طرح ادعای انتقال مزدوران واگنر از لیبی برای جنگ در اوکراین
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حضور ماموران دادگستری و پلیس آلمان در دویچه بانک برای بررسی حساب‌های مشکوک به پولشوییدویچه بانک در اطلاعیه‌ای اعلام کرده که این مسئله با اطلاع مسئولان بانک صورت گرفته و مدیران این بانک از دستگاه‌های قضایی خواسته بودند برای بررسی حساب‌های مشکوک به پولشویی مراجعه کنند. Also deutsche konto waren benutzt von celle social richtung um spende geld zu klauen also haben wir auch das in überwachung system konkurs opa sheikh wird spende von jede schnell hollen als jemand denken konnte
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیا نظریه دنیاهای موازی راه‌حلی برای سفر در زمان است؟‌سفر در زمان موانع نظری متعددی دارد، از جمله تناقض‌های آن، فرض کنید اگر به گذشته سفر کنید و به طور اتفاقی جد خود را از بین ببرید منطقا دیگر نمی‌توانید وجود داشته باشید که سفر را انجام دهید. یک گروه پژوهشی در حال طراحی نظریه‌ای است که با نظریه نسبیت عام اینشتین و دنیاهای موازی هیو اورت هماهنگ باشد. پاد ماده و زمان منفی از موضوعات پیچیده علم فیزیک هستند. پاد ماده وجود خارجی دارد ولی زمان منفی وجود ندارد. سفر در زمان ممکن است ولی هیچ ماشین و دستگاه زمان وجود ندارد. ماشین زمان یا دستگاه زمان ساخته سازمان‌های اطلاعاتی تروریستی است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرونده اعدام‌های ۶۷؛ دومین درخواست صدور حبس ابد برای حمید نوریبن هسلبری و گیتا هدینگ وایبری، شاکیان و شاهدان دادگاه رسیدگی به پرونده حمید نوری، خواستار صدور حکم حبس ابد و پرداخت خسارت مالی به خانواده‌ قربانیان شدند. دادستانی سوئد نیز...
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »