جنگ اوکراین؛ روسیه ادعا کرد محموله تسلیحات ارسالی آمریکا و اروپا را هدف قرار داده است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جنگ اوکراین؛ روسیه ادعا کرد محموله تسلیحات ارسالی آمریکا و اروپا را هدف قرار داده است جزئیات بیشتر🔽

جنگ اوکراین در حالی ادامه دارد که روز یکشنبه برای نخستین بار تعدادی از کسانی که در کارخانه فولاد ماریوپل گرفتار شده بودند توانستند از محل خارج شوند.پیش از این مسکو اعلام کرده بود که کنترل ماریوپل به‌جز کارخانه فولاد را در اختیار گرفته است، همزمان با اعلام این خبر ارتش روسیه اعلام کرد که ولادیمیر پوتین از نیروهای این کشور خواسته کارخانه فولاد را محاصره کرده و از حمله به آن خودداری کنند.

یکی از این مقام‌های اروپایی در گفتگو با این خبرگزاری تاکید کرده که اراده سیاسی لازم برای توقف خرید نفت از روسیه وجود دارد و ما در هفته آینده تدابیر و تصمیم لازم را برای کاهش تدریجی خرید نفت روسیه اتخاذ خواهیم کرد.ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین روز یکشنبه تایید کرد که تخلیه مجتمع فولاد آزوفستال در ماریوپول، بندر محاصره شده در جنوب شرقی اوکراین، آغاز شده است.

این حادثه عصر جمعه زمانی رخ داد که یک هواپیمای شناسایی روسی قبل از ورود به حریم هوایی سوئد به سمت حریم هوایی دانمارک پرواز کرد. مطابق اعلام مقام‌های دانمارک، این هواپیمای شناسایی برای مدت بسیار کوتاهی در حریم هوایی این کشور بوده و دو فروند جنگنده دانمارکی اف-۱۶ بلافاصله وارد عمل شده بودند. هواپیمای روسی سپس حریم هوایی دانمارک را ترک کرده بود.تخلیه غیرنظامیان از ماریوپل ادامه دارد

وزارت دفاع روسیه نیز اوایل روز شنبه از تخلیه نزدیک به ۵۰ غیرنظامی از محدوده کارخانه آزوفستال که صدها اوکراینی در آن پناه گرفته‌اند، خبر داده بود.حدود بیست و نفر از کسانی که در کارخانه فولاد آزوف استال در ماریوپل گرفتار شده بودند توانستند از محل خارج شوند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

به 🥚م

به 🥚م

پاپ مغزش گوزیده😂

پاپ: قهقرایی وحشتناک جنایات شنیع در فلسطین_اشغالی،علیه ملت مظلوم آنجاست،یاجنایت در،یمن، و...این ندیدن های عمدی پاپ مایه 'حیرت وشرم' است.

الله اکبر ✊به زودی نازی ها اوکراینی کشته خواهند شد و اوکراین آزاد میشد

حتما اشغال عراق و حمله و کشتار افغانستان و لیبی و محاصره کوبا و....اوج انسانيت است . مردیکه خرفت احمق

چه قدر پاپ حق میگه بچ

خبرگزاری فرانسه: اتحادیه اروپا طرح تحریم تدریجی نفت روسیه را نهایی می‌کند آخرین اخبار و تحولات جنگ اوکراین را از یورونیوز فارسی دنبال کنید:

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روسیه: محموله تسلیحات ارسالی به اوکراین را منهدم کردیمروسیه: محموله تسلیحات ارسالی به اوکراین را منهدم کردیم سخنگوی وزارت دفاع روسیه گفت که ارتش این کشور محموله تسلیحات ارسالی از آمریکا و اروپا به اوکراین را هدف قرار داده است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روسیه حمله به کی‌یف در زمان بازدید گوترش را تایید کردروسیه تایید کرد که در حین بازدید دبیرکل سازمان ملل متحد از کی‌یف، این شهر را هدف حمله هوایی قرار داده است، رخدادی که در جریان آن یک روزنامه‌نگار نیز کشته شد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

روسیه: با آمریکا پس از پایان عملیات نظامی در اوکراین مذاکره می‌کنیمولادیمیر یرماکوف، رئیس اداره عدم انتشار و کنترل تسلیحات وزارت خارجه روسیه اعلام کرد، به محض اتمام «عملیات ویژه نظامی» روسیه در خاک اوکراین، گفتگوهای
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

علی‌یف: در جنگ قره‌باغ، ایران حاضر نشد ترانزیت تسلیحات روسی به ارمنستان را متوقف کندرئیس‌جمهوری آذربایجان، ایران را متهم به ترانزیت تسلیحات نظامی روسیه به ارمنستان در جریان جنگ قره‌باغ کرد و گفت ایران به درخواست آذربایجان برای توقف ترانزیت سلاح پاسخ منفی داد. چی شده این سیبیل قرمز هم برای ما جفتک می‌ندازه الهام سیبیل از این گوه ها زیادمیخوره کچل اوکی دمت گرم تو هم هستی
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بریتانیا: روسیه کارزار رسانه‌ای گمراه‌کننده‌ای درباره جنگ اوکراین آغاز کرده استوزارت خارجه بریتانیا اعلام کرد، روسیه با ایجاد کمپینی در رسانه‌های اجتماعی، به‌دنبال انتشار داده‌های گمراه‌کننده درباره جنگ اوکراین است.این وزارت‌خانه، RedrawTheWorldMap to end HumanSuferrings. رسانه های شما خیلی راست میگن اخه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

زلنسکی: روسیه برای دامن‌زدن به بحران سوخت بنادر اوکراین را مورد هدف قرار می‌دهددر حالی که عملیات نظامی روسیه در خاک اوکراین وارد سومین ماه خود می‌شود، ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین تاکید کرد، روسیه عامدانه زیرساخت‌های اوکراین
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »