خوشحالی مردم فلسطین از بارش برف در بیت‌المقدس

08/11/1400 03:15 ب.ظ

بارش برف پس از مدت‌ها برخی از شهرهای فلسطین از جمله بیت‌المقدس را سفیدپوش کرد. - خبرگزاری آناتولی

بارش برف پس از مدت‌ها برخی از شهرهای فلسطین از جمله بیت‌المقدس را سفیدپوش کرد. - خبرگزاری آناتولی بارش برف در سراسر فلسطین از جمله قدس شرقی و شهرهای رام الله و نابلس در کرانه باختری رود اردن از دیروز به طور متناوب تا صبح امروز ادامه داشته و همه جا را سفید پوش کرده است.

برف در این منطقه‌ به ندرت می‌بارد و به همین دلیل ساکنان بیت‌المقدس از فرصت استفاده کرده و در اطراف مسجد الاقصی به برف بازی پرداختند.

برخی از بچه‌ها نیز که در صحن مسجدالاقصی بازی می‌کردند، از برف‌های انباشته شده آدم برفی ساختند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

خوشحالی مردم فلسطین از بارش برف در بیت‌المقدس

شادی مردم تهران پس از صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی- عکس خبری تسنیم | Tasnimشادی مردم تهران پس از صعود تیم ملی به جام جهانی Qatar2022 گزارش تصویری: اسگوزپیچ مربی تیم ملی که شایع است فردی همجنسباز و دلال است با دعوت از عیاش فحاش درتیم ملی،،،زنا،عیاشی، دختربازی ،عمل منافی عفت را آزاد کرد و امر به معروف و نهی از منکر را فاقد ارزش و اعتبار!!!! خخخخخخ دهها میلیون هواداران فوتبال از این صعود مشمئز کننده بیزار شدند نه خوشحال!!!! ای بابا عکس زن حرام بود (اون فرشته مرگ زن حساب نمیشه) عملکردمغرضانه ونوکر مآبانه اسکوچیچ عیاش دگرباش دلال وانتخابهای مشمئزکننده اش باعث رواج عیاشی،دختربازی وعمل منافی عفت وخاتمه وبی‌ارزش شدن امربه معروف ونهی ازمنکر خواهدشد!! که اگرغیرازاین‌عمل میشدبجای شرکت چندهزارنفری درجشن صعود &قطعا‌'۸۰میلیون نفر جمعیت ایران درجشن شرکت می‌کردند٪

مردم تمایلی برای تغییر تلفن‌های همراه خود ندارند/ قاچاق موبایل‌های دزدی به خارج از کشوررییس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی،ارتباطی و لوازم جانبی خاطر نشان کرد: تورم حاکم در بازار باعث شده است که مردم مانند گذشته تمایلی برای تغییر و به روزکردن تلفن‌‌های همراه از خود نشان ندهند.

صندوق بین‌المللی پول از السالوادور خواست بیت کوین را از مبادلات قانونی و دولتی حذف کندالسالوادور در ماه سپتامبر به اولین کشور جهان تبدیل شده بود که به ساکنانش اجازه می‌داد در کنار دلار آمریکا، از ارز دیجیتالی بیت کوین نیز در معاملات و پروسه‌های انتقال پول استفاده کنند.

وکیل مدافع: کیوان صمیمی را از اوین خارج کرده‌اند و خبری از او نیستمصطفی نیلی می‌گوید: کیوان صمیمی صبح سه‌شنبه تماس گرفت و گفت که به زندان اوین بازگردانده شده است، اما عصر همان روز وی را از اوین خارج کردند و بعد از آن تاکنون تماس نداشته ‌است. به 🥚چپم 😂زن تو گاییدم هومن خارکسته😂😂🍆🍆

بارش برف و باران در بیشتر استان‌هابارش برف و باران در بیشتر استان‌ها رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به بارش برف و باران در بیشتر استان‌ها طی امروز (۷ بهمن‌ماه) از کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور خبر داد. زیباست. مردم از خطرها اگاهند.

روسیه به رد خواسته‌های امنیتی خود از سوی آمریکا و ناتو واکنش نشان داددمیتری پسکوف، سخنگوی کاخ کرملین، گفت مسکو برای بررسی پاسخ به رد مطالبات خود و «غیرقابل قبول» خواندن آن از سوی آمریکا و ناتو به زمان نیاز دارد و در نتیجه‌گیری عجله نخواهد کرد.

بارش برف پس از مدت‌ها برخی از شهرهای فلسطین از جمله بیت‌المقدس را سفیدپوش کرد.قدس/خبرگزاری آناتولی

بارش برف در سراسر فلسطین از جمله قدس شرقی و شهرهای رام الله و نابلس در کرانه باختری رود اردن از دیروز به طور متناوب تا صبح امروز ادامه داشته و همه جا را سفید پوش کرده است.

برف در این منطقه‌ به ندرت می‌بارد و به همین دلیل ساکنان بیت‌المقدس از فرصت استفاده کرده و در اطراف مسجد الاقصی به برف بازی پرداختند.

برخی از بچه‌ها نیز که در صحن مسجدالاقصی بازی می‌کردند، از برف‌های انباشته شده آدم برفی ساختند.

طبق پیش بینی‌ها بارش برف که در تمام شب ادامه داشته، از امروز جای خود را به بارندگی بدهد.