جنجال بر سر پیامک‌های رئیس کمیسیون اروپا به مدیرعامل شرکت فایزر

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بازرس اتحادیه اروپا از کمیسیون اروپا به دلیل امتناع از دادن اطلاعات به رسانه‌ها درباره پیام‌های مکتوب رد و بدل شده میان رئیس‌ این کمیسیون و مدیرعامل شرکت داروسازی فایزر درباره خرید واکسن‌های کووید انتقاد کرد بیشتر بخوانید🔽

امیلی اورایلی، بازرس اتحادیه اروپا روز جمعه از کمیسیون اروپا به دلیل امتناع از دادن اطلاعات به رسانه‌ها درباره پیام‌های مکتوب رد و بدل شده میان رئیس‌ این کمیسیون و مدیرعامل شرکت داروسازی فایزر درباره خرید واکسن‌های کووید انتقاد کرد.

این درخواست پس از انتشار مقاله‌ای در نیویورک تایمز به تاریخ آوریل ۲۰۲۱ مطرح شد که مدعی شده بود خانم فن در لاین در چارچوب مذاکرات برای قرارداد خرید واکسن‌های کرونا با آلبرت بورلا، مدیرعامل شرکت داروسازی فایزر پیام‌های مکتوبی را به شکل «اس‌ام‌اس» رد و بدل کرده است. کمیسیون اروپا که از سوی کشورهای عضو این اتحادیه مسئول مذاکره با شرکت فایزر برای خرید واکسن‌های کرونا بود، تا کنون سه سند شامل یک ایمیل، یک نامه و یک بیانیه مطبوعاتی در اختیار این خبرنگار گذاشته، اما پیام مکتوبی در قالب «اس‌ام اس» از سوی خانم فن در لاین خطاب به مدیرعامل فایزر در میان این اسناد دیده نمی‌شود.

با این وجود امیلی اورایلی، بازرس اتحادیه اروپا می‌گوید که برای او «کاملا روشن است که پیامهای اس‌ام‌اس نیز مانند دیگر اسناد و در چهارچوب قوانین اروپایی باید در دسترس عموم قرار بگیرند».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آلمان یک شهروند روس را به جاسوسی از برنامه فضایی اروپا متهم کرددادستان‌های آلمانی روز پنج‌شنبه هفتم بهمن اعلام کردند که این کشور سال گذشته یک شهروند روس را به اتهام جاسوسی برای روسیه دستگیر کرده است. به گزارش خبرگزاری رویترز، دادستان‌ها... راستی چرا تو ایران هیچ جاسوس روس تا الان دستگیر نشده ؟ شاید اصلا جاسوس روس نداریم ! زن گاییدم فرشید کچل😂😂🍆🍆
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

درخواست اتحادیه اروپا از کره شمالی برای پایان آزمایش موشک بالستیکمسئول سیاست‌های خارجی و امنیتی اتحادیه اروپا از کره شمالی خواست به آزمایش‌های موشکی بالستیک خود پایان دهد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پیش از هولوکاست حدود نه میلیون یهودی در اروپا زندگی می‌کردند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نماینده روسیه در اتحادیه اروپا در گفتگو با یورونیوز: مسکو برنامه‌ای برای حمله به اوکراین نداردچیژوف: «امنیت ملی روسیه در خطر است... زمانی ناتو وعده داده بود که به شرق گسترش نیابد. به قول وزیر خارجه وقت امریکا، «نه حتی یک اینج» به سمت شرق.از آن زمان ما با پنج موج گسترش ناتو به سمت شرق مواجه بوده ایم» Globalconversation کافر ها عاقل تر از اونی هستند که خون همدیگه را بریزند این ما مسلمانان هستیم که به خون همديگه تشنه ایم اگر امریکا و ناتو در حمله روسیه به اکران واکنش نشان نداده و گردن پوتین رو درصورت حمله نشکنند!؟درحقیقت چراغ سبز اتحاد جماهیر شوروی را به روسها داده اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیوان عالی اروپا: ترکیه باید به خبرنگار زندانی غرامت بپردازد | DW | 26.01.2022چهار سال پس از آزادی دنیز یوجل، خبرنگار زندانی در ترکیه، دیوان عالی حقوق بشر اروپا درباره شکایت این خبرنگار از دولت ترکیه حکم صادر کرد. برخی موارد شکایت رد شده‌ و در برخی موارد دیگر ترکیه محکوم به پرداخت غرامت شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

افزایش تقاضای پناهندگی در اروپا؛ افغان‌ها و سوری‌ها در صدر قرار دارندآژانس پناهندگی اتحادیه اروپا روز جمعه اعلام کرد که درخواست‌های پناهندگی به ۲۷ کشور عضو این اتحادیه به همراه سوئیس و نروژ، در ماه نوامبر ۲۰۲۱ میلادی دو برابر شده و به رکورد ماه سپتامبر که بالاترین رقم از سال ۲۰۱۶ میلادی بود، بسیار نزدیک شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »