درخواست اتحادیه اروپا از کره شمالی برای پایان آزمایش موشک بالستیک

07/11/1400 09:58:00 ب.ظ

مسئول سیاست‌های خارجی و امنیتی اتحادیه اروپا از کره شمالی خواست به آزمایش‌های موشکی بالستیک خود پایان دهد. - خبرگزاری آناتولی

مسئول سیاست‌های خارجی و امنیتی اتحادیه اروپا از کره شمالی خواست به آزمایش‌های موشکی بالستیک خود پایان دهد. - خبرگزاری آناتولی 27.01.

2022 بروکسل/خبرگزاری آناتولی جوزف بورل، مسئول سیاست‌های خارجی و امنیتی اتحادیه اروپا با انتشار بیانیه‌ای از کره شمالی خواست به آزمایش‌های موشکی بالستیک خود پایان دهد. وی افزود: «آزمایش‌های موشکی بالستیک کره شمالی صلح و امنیت بین‌المللی را تهدید می‌کند».

بورل در بیانیه مذکور تاکید کرد که اقدام مورد مطرح کره شمالی تلاش‌های بین‌المللی برای آغاز گفت‌وگو با این کشور را خدشه دار می‌کند. وی با بیان اینکه کره شمالی باید به تعهدات خود در چارچوب قطعنامه‌های صادر شده توسط سازمان ملل متحد عمل کند، از پیونگ یانگ خواست به اقدامات خود در این زمینه که ثبات در منطقه را به هم می‌زند، پایان دهد.

از سوی دیگر مقامات نظامی کره جنوبی اعلام کردند که کره شمالی صبح امروز به احتمال زیاد دو موشک بالستیک آزمایش کرده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

حقیقت‌های تلخ از «زهرا سعیدی»؛ نقش‌هایی که فروشی‌اند!/ ماجرای فوتِ مادرِ «ستایش»- فیلم گفت و گو تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آژانس دارویی اتحادیه اروپا قرص ضد کووید تولیدی شرکت فایزر را تایید کرداین اولین داروی خوراکی برای مهار ویروس کووید ۱۹ است که در اتحادیه اروپا مجوز استفاده می‌گیرد. شرکت فایزر پیش‌تر گفته بود این قرص تا حدود ۹۰ درصد احتمال بستری شدن افراد در بیمارستان را کاهش می‌دهد. sayedab8019286 چی کدی او کونی بچه، امو خواهرته ره زیاد وقت میشه نگایدیم. مگم یک کوس تنگی داشت که هیچ پرسان نکو. تو هم خو کون میدادی ده ۱۰۰ افغانی توره هم خوب کون ها کدن

آلمان یک شهروند روس را به جاسوسی از برنامه فضایی اروپا متهم کرددادستان‌های آلمانی روز پنج‌شنبه هفتم بهمن اعلام کردند که این کشور سال گذشته یک شهروند روس را به اتهام جاسوسی برای روسیه دستگیر کرده است. به گزارش خبرگزاری رویترز، دادستان‌ها... راستی چرا تو ایران هیچ جاسوس روس تا الان دستگیر نشده ؟ شاید اصلا جاسوس روس نداریم ! زن گاییدم فرشید کچل😂😂🍆🍆

پیش از هولوکاست حدود نه میلیون یهودی در اروپا زندگی می‌کردند

چرا و چگونه مردم عادی در سراسر اروپا، در کشتار همسایگان یهودی خود سهیم شدند؟وهمین موارد در جنایتهای رخ داده در افریقا آسیا خاورمیانه وسایرمناطق صدق میکند.

دیوان عالی اروپا: ترکیه باید به خبرنگار زندانی غرامت بپردازد | DW | 26.01.2022چهار سال پس از آزادی دنیز یوجل، خبرنگار زندانی در ترکیه، دیوان عالی حقوق بشر اروپا درباره شکایت این خبرنگار از دولت ترکیه حکم صادر کرد. برخی موارد شکایت رد شده‌ و در برخی موارد دیگر ترکیه محکوم به پرداخت غرامت شده است.

چرا کره شمالی این‌همه آزمایش موشکی انجام می‌دهد؟از موشک‌های مافوق صوت تا موشک‌های کروز، کره شمالی سال ۲۰۲۲ را با فشرده‌ترین آزمایش‌های تسلیحاتی خود در سال‌های اخیر آغاز کرد، چرا پیونگ‌یانگ در طول سه هفته این همه آزمایش موشکی انجام داد؟