خودکشی یک دختر ۱۸ ساله از روی پل هوایی در میانه

02/06/1400 05:59 ب.ظ

رسانه های محلی شهرستان میانه از خودکشی یک دختر ۱۸ ساله در این شهر استان آذربایجان_شرقی خبر داده است. این دختر حوالی ساعت ۲۳ روز دوشنبه اول شهریور خود را از روی پل هوایی نزدیک شهرک شهیدمدنی میانه، به پایین پرت کرده و جان باخته است. اخبار_ایران

استان‌وایر- رسانه های محلی شهرستان میانه از خودکشی یک دختر ۱۸ ساله در این شهر استان آذربایجان شرقی خبر داده است.وبسایت «صدای میانه» نوشته است این دختر حوالی ساعت ۲۳ روز دوشنبه اول شهریور خود را از روی پل هوایی نزدیک شهرک شهیدمدنی میانه، به پایین پرت کرده و جان باخته است.

وبسایت «صدای میانه» نوشته است این دختر حوالی ساعت ۲۳ روز دوشنبه اول شهریور خود را از روی پل هوایی نزدیک شهرک شهیدمدنی میانه، به پایین پرت کرده و جان باخته است. محمدتقی سلطانی؛ فرمانده پلیس میانه وقوع این خودکشی را تایید کرده و گفته است که در این حادثه خانمی ۱۸ ساله با پرتاب خود از بالای پل هوایی اقدام به خودکشی کرد و جان خود را از دست داد.

فرمانده پلیس میانه از علت اقدام به خودکشی این دختر اعلام بی اطلاعی کرده و گفته است که موضوع در دست بررسی است. خودکشی در ایران پدیده‌ای رو به رشد ارزیابی شده و بر پایه آماری که سازمان پزشکی قانونی ایران منتشر کرده است در سال ۱۳۹۹ روزانه دست‌کم ۱۵ نفر در کشور بر اثر اقدام به خودکشی، جان خود را از دست دادند.

ادامه مطلب:
iranwire »

به کیرم حاجی این همه سرباز هر روز خودکشی میکنن یه بار یه خبر ازشون گذاشتی؟ جون مرد جون سگه؟

تصاویری از جزیره اِویا؛ یونان یک ماه است در آتش می‌سوزدگرمای بی سابقه و بادهای شدید و خشکی هوا باعث شده است تا آتش سوزیهای گسترده در یونان همچنان ادامه پیدا کند. ماموران اطفای حریق می گویند دو منطقه مهم در جزیره اویا در نزدیکی آتن بدلیل آتش سوزیهای گسترده خالی از سکنه شده است.

ابتلای اسکوچیچ و هاشمیان به کرونا یک روز قبل از اردوی تیم ملی!سرمربی تیم ملی و دستیار ایرانی او از ابتدای این هفته به علت ابتلا به ویروس کرونا در قرنطینه به سر می‌برند.

بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها: خروج آمریکا از منطقه به تحرکات اتمی ایران سرعت می‌بخشدبنیاد آمریکایی «دفاع از دموکراسی‌ها»، هشدار داد که خروج آمریکا از افغانستان پیامدهای مهمی از جمله تهدید افزایش فعالیت هسته‌ای‌ایران به‌همراه خواهد داشت.این نه اینکه وقتی آمریکا در منطقه شش دونگ بود ، ایران اندازه ترب سیاه بهش محل می گذاشت ما مگه بزدلان خائن عرب خاور میانه ایم که آمریکا بخواد هر غلطی بکنه

ابراز نگرانی نظام پزشکی از موارد متعدد ابتلا به کرونا پس از تزریق دو واکسن

رئیس سازمان نظام پزشکی ایران: بیش از ۳هزار پزشک در یک سال گذشته در خواست مهاجرت داده‌اند◾️رئیس سازمان نظام پزشکی ایران در مصاحبه‌ای با روزنامه شرق به مناسبت روز_پزشک، وضعیت کادر درمانی در ایران را بحرانی خواند و تلاش برای مهاجرت آنها از ایران را «یک خسارت بزرگ» خواند و گفت موارد مهاجرت رو به افزایش است.

ثبت تصویر خیره‌کننده از «حلقه انیشتین» توسط تلسکوپ هابلتلسکوپ هابل تصویری از پدیده موسوم به «حلقه انیشتین» ثبت کرد که نمایی خیره‌کننده از عمق کیهان به دست می‌دهد.

استان‌وایر- رسانه های محلی شهرستان میانه از خودکشی یک دختر ۱۸ ساله در این شهر استان آذربایجان شرقی خبر داده است.

وبسایت «صدای میانه» نوشته است این دختر حوالی ساعت ۲۳ روز دوشنبه اول شهریور خود را از روی پل هوایی نزدیک شهرک شهیدمدنی میانه، به پایین پرت کرده و جان باخته است.

محمدتقی سلطانی؛ فرمانده پلیس میانه وقوع این خودکشی را تایید کرده و گفته است که در این حادثه خانمی ۱۸ ساله با پرتاب خود از بالای پل هوایی اقدام به خودکشی کرد و جان خود را از دست داد.

فرمانده پلیس میانه از علت اقدام به خودکشی این دختر اعلام بی اطلاعی کرده و گفته است که موضوع در دست بررسی است.

خودکشی در ایران پدیده‌ای رو به رشد ارزیابی شده و بر پایه آماری که سازمان پزشکی قانونی ایران منتشر کرده است در سال ۱۳۹۹ روزانه دست‌کم ۱۵ نفر در کشور بر اثر اقدام به خودکشی، جان خود را از دست دادند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: