پسری از دخترم پول قرض گرفته و پس نمی‌دهد؛ چطور شکایت کنم؟

02/06/1400 05:09:00 ب.ظ

⚖️ پسری از دخترم پول قرض گرفته و پس نمی‌دهد؛ چطور شکایت کنم؟ پاسخ را در ایران‌وایر بخوانید👇 سوال_جواب_حقوقی اطلاع_رسانی

دختر من سال پیش با یک پسری دوست شده بود. این پسر یک ماه پیش از دختر من با هزار فریب و حیله مبلغ ۴۰ میلیون تومان پول به عنوان قرض گرفته است.

این پولی بود که ما از کودکی اش یک حساب برای او باز کرده بودیم و خرده خرده به حسابش ریخته بودیم تا الان که ۲۰ سالش شده است. این قضیه را من تازه فهمیدم و پدرش هنوز نمی داند. من زنگ زدم با این پسر صحبت کردم اما جواب سربالا می دهد. با مادرش صحبت کردم گفت دخترتون خودش رو انداخته رو پسر من حالا هم افترا می زنید!! می خواستم بدانم الان چطور می توانم شکایت کنم به طوری که پدرش متوجه نشود؟

با سلام،

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

ابراز نگرانی نظام پزشکی از موارد متعدد ابتلا به کرونا پس از تزریق دو واکسن

بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها: خروج آمریکا از منطقه به تحرکات اتمی ایران سرعت می‌بخشدبنیاد آمریکایی «دفاع از دموکراسی‌ها»، هشدار داد که خروج آمریکا از افغانستان پیامدهای مهمی از جمله تهدید افزایش فعالیت هسته‌ای‌ایران به‌همراه خواهد داشت.این نه اینکه وقتی آمریکا در منطقه شش دونگ بود ، ایران اندازه ترب سیاه بهش محل می گذاشت ما مگه بزدلان خائن عرب خاور میانه ایم که آمریکا بخواد هر غلطی بکنه

تصاویری تازه از اطراف و داخل فرودگاه کابلبیش از ۱۳۰ پناهجوی افغان سوار هواپیمای باربری نظامی بریتانیا شدند تا کابل تحت کنترل طالبان را به مقصد بریتانیا ترک کنند.

کشف جدید دانشمندان از سرنخ‌های ژنتیکی در تکامل همجنسگرایییک پژوهش که به تازگی بر روی حدود نیم میلیون نفر انجام گرفته است نشان می‌دهد نشانگرهای ژنتیکی مرتبط با همجنسگرایی می‌توانند به فرایند تولید مثل کمک کنند. خا برسر تمام همجنسگراها دولت باید تمام کسانی که هم جنس گرا هستند را ووادار به توبه کند درصورتیکه به انجام این فعل اصرار داشتند واقرار برابر شرع مقدس نمودند وحاضر به توبه وبازگشت از کارخود نبودندد آنان را از کوهی بلند پرت کنند که به درک واصل گردند وبه قوم لوط ملحق شوند

تصاویری از اندونزی؛ مهاجران افغان در تظاهراتی علیه طالبان خواستار اسکان سریع شدندصدها مهاجر افغان در اندونزی در اعتراض به تسلط طالبان بر افغانستان و طولانی شدن روند اِسکان خودشان، در خیابان‌های جاکارتا، پایتخت، کشور تظاهرات کردند.

خودکشی یک دختر ۱۸ ساله از روی پل هوایی در میانهبه کیرم حاجی این همه سرباز هر روز خودکشی میکنن یه بار یه خبر ازشون گذاشتی؟ جون مرد جون سگه؟