خروج قطار از ریل در محور زاهدان به تهران/ کشته شدن ۳ نفر/ افزایش مصدومان حادثه به ۳۵ تن

03/07/1398 04:30 ب.ظ

خروج قطار از ریل در محور زاهدان به تهران/مصدومیت احتمالی بیش از ۲۰ نفر

به گزارش خبرنگار ایلنا، عبدالرحمن شهنوازی (مدیر کل بحران استان سیستان و بلوچستان) از خارج شدن قطار زاهدان_تهران از ریل در ساعت ۱۶:۲۰ دقیقه در ایستگاه شروو نزدیک زاهدان خبرداد.وی ادامه داد: ۳ نفر نیز بر اثر این حادثه جان خود را از دست داده‌اند.اعزام ٤ تیم و ٤ دستگاه آمبولانس به محل حادثه خروج قطار از ریل

وی ادامه داد: ۳ نفر نیز بر اثر این حادثه جان خود را از دست داده‌اند.

ادامه مطلب:
ilnanews »

گرانی مسکن اسلامی را به مجلس کشاند/ انصراف ۲ نماینده از سوال از آذری جهرمی

نشست نیویورک؛ از میانجیگری پاکستان تا دعوت آبه از ایران به خرد تاریخیترامپ: «او (عمران خان) مایل است این کار را بکند و ما روابط خیلی خوبی داریم و این احتمال هست که اتفاق بیفتد.» آزادی پروفسور مسعود سلیمانی بعد از گذشت ۱۱ در بازداشت را هم لطفا پیگیر باشید

ظریف خطاب به اروپا: پیش از پایبندی به برجام، توافق جدیدی در کار نیستوزیر خارجه ایران به اظهارات بوریس جانسون در خصوص طرح مذاکرات جدید برای حصول به توافقی تازه با ایران واکنش نشان داد. هرگونه مذاکره با رژیم نامشروع استبداد فقها خیانت به آزادی وانسانیت است . با مردم ایران همراه شوید . پس برای چی باید ترامپ مذاکره کند ؟ تحریم ها را بردارد که شما چه کنید ؟ دست از حمایت از تروریست‌ها و آدم ربایی بردارید؟ شما مذاکره لازم ندارید شما پس گردنی لازم دارید . 😍

دستگیری پناه‌جویانی که با لباس تیم ملی والیبال قصد خروج از یونان داشتندaidaghajar 😳😳😳😳😔😔😔

بعضی از ناآگاهان اسم شهدا را از خیابان‌ها پاک می‌کنندرئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: هشت سال دفاع مقدس نیز از آن جمله نقاط عطف و کلیدی بود که مسیر ایرانی‌اسلامی را به سوی اقتدار، عزت و صلابت پیش برد.

لغو تحریم‌ها پیش از مذاکره ایران و آمریکا انتظاری دور از واقعیت استمرکل: لغو تحریم‌ها پیش از مذاکره ایران و آمریکا انتظاری دور از واقعیت است

به گزارش خبرنگار ایلنا، عبدالرحمن شهنوازی (مدیر کل بحران استان سیستان و بلوچستان) از خارج شدن قطار زاهدان_تهران از ریل در ساعت ۱۶:۲۰ دقیقه در ایستگاه شروو نزدیک زاهدان خبرداد.

کشته شدن ۳ نفر بر اثر خروج قطار از ریل/ افزایش مصدومان حادثه به ۳۵عبدالرحمن شهنوازی مدیرکل مدیریت بحران استان سیستان و بلوچستان با اعلام افزایش مصدومان حادثه خروج قطار از ریل گفت: متاسفانه تعداد مصدومان این حادثه به ۳۵ تن افزایش یافت.

وی ادامه داد: ۳ نفر نیز بر اثر این حادثه جان خود را از دست داده‌اند.

مدیرکل بحران استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: تاکنون ۱۱ دستگاه آمبولانس از سازمان اورژانس و نیروهای هلال احمر به همراه ۲ ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شده‌اند.

اعزام ٤ تیم و ٤ دستگاه آمبولانس به محل حادثه خروج قطار از ریل

مرتضی سلیمی (رییس سازمان امداد و نجات) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات حادثه خروج قطار از ریل گفت: یک قطار مسافربری به دلیل نامشخصی در ایستگاه شروو نزدیک زاهدان از ریل خارج شده است.

وی ادامه داد: تاکنون ٤ تیم به تعداد ١٢ نفر به همراه ٤ دستگاه آمبولانس به منطقه اعزام شده‌اند.

رییس سازمان امداد و نجات خاطرنشان کرد: اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

احتمال مصدومیت بیش از ۲۰ نفر بر اثر خارج شدن قطار از ریل

عبدالرحمن شهنوازی (مدیر کل بحران استان سیستان و بلوچستان) درباره جزییات این حادثه به خبرنگار ایلنا گفت: بر اساس گزارشات دریافتی بیش از ۲۰ نفر بر اثر خارج شدن قطار از ریل صدمه دیده‌اند، اما هنوز اطلاع دقیقی از تعداد مصدومان حادثه در دست نیست.

وی ادامه داد: این قطار از زاهدان به مقصد تهران در حرکت بوده است که به دلیل نامشخصی از ریل خارج شده است.