نفرت, پراکنی, آزادی, رجب طیب اردوغان ، رئیس جمهوری ترکیه

نفرت, پراکنی

اردوغان: به هیچ عنوان نباید نفرت پراکنی را به آزادی بیان نسبت داد

- خبرگزاری آناتولی

25/09/2019 03:45:00 ب.ظ

اردوغان: به هیچ عنوان نباید نفرت پراکنی را به آزادی بیان نسبت داد

- خبرگزاری آناتولی

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه: به هیچ عنوان نباید نفرت پراکنی را به آزادی بیان نسبت داد.- باید با نفرت پراکنی به طور موثر مبارزه کنیم. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

''هیچ کس نمی تواند دین ما را به تروریسم نسبت دهد؛ اسلام دین صلح و دوستی است'' اردوغان: باید با نفرت پراکنی به طور موثر مبارزه کنیم. اردوغان: منطقه کشمیر گویی به یک زندان روباز تبدیل شده است.

ترامپ: به دنبال درگیری با هیچ کشوری نیستیم- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس‌جمهور آمریکا مدعی شد دولت متبوعش خواستار درگیری با هیچ‌ کشوری نیست.

اردوغان: جنگ افغانستان منجر به بروز مشکلات جهانی شده استرئیس جمهور ترکیه طی سخنانی در مجمع سازمان ملل در نیویورک اعلام کرد که تداوم درگیری و جنگ در افغانستان باعث بروز مشکلات جهانی شده است. - خبرگزاری آناتولی

کالین: اردوغان به دفاع از مظلومان ادامه خواهد دادسخنگوی ریاست جهوری ترکیه گفت که نخست‌وزیر اسرائیل باید درک کند که رئیس‌جمهور اردوغان به دفاع از مظلومان ادامه خواهد داد. - خبرگزاری آناتولی

بیانیه سران سه کشور اروپایی به هیچ وجه قابل قبول نیستسخنگوی دولت: اگر تحریم‌ها متوقف شود و آنها به شرایط معاهده برگردند امکان گفتگو هم هست. حتی برای بن‌بست‌شکنی رئیس جمهوری در آنجا پیشنهادی خواهند داشتند که بتوانیم در دل خود برجام تغییری کوچکی بدهیم که این بن‌بست‌شکنی هم حاصل شود.

مرکل: لغو همۀ تحریم‌ها به عنوان پیش‌شرط مذاکرات واقع‌بینانه نیستآنگلا مرکل: من از مذاکره بین ایالات متحده و ایران استقبال می‌کنم اما ممکن نیست همه تحریم‌ها در ابتدای امر لغو شوند و سپس مذاکره شروع شود. چنین چیزی واقع‌بینانه نیست. اینکه ترامپ با تحریم‌های غیرقانونی تجارت آزاد جهانی به اهدافش برسد ، هم واقع بینانه نیست. یاد حکایت جالب قرآن کریم در قضیه ی گاو سامری افتادم ... هرچه شما بگوئید '' اینان ایمان نخواهند آورد'' اینکه به شرایط برجام برگردیم منطقی و واقع‌بینانه است و مذاکره با شرایط برابر را امکان‌پذیر می‌کند.

راپینو و مسی به عنوان بازیکنان سال فیفا انتخاب شدندلیونل مسی بازیکن باشگاه اسپانیایی بارسلونا در مراسمی در میلان ایتالیا با ربودن گوی سبقت از کریستیانو رونالدو از تیم ایتالیایی یوونتوس و ویرجیل فان دایک بازیکن هلندی لیورپول، جایزه بهترین بازیکن فیفا را دریافت کرده است. هنوز خیلی‌ راه داره مسی به پله برسه . در بیست یک سال بازی ۷۲۷ گل زده است. و ماردونا که همچنان بهترین بازیکن قرن اخیر ماست.