اردوغان: به هیچ عنوان نباید نفرت پراکنی را به آزادی بیان نسبت داد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 5 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 5%
  • Publisher: 53%

- خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

: به هیچ عنوان نباید نفرت پراکنی را به آزادی بیان نسبت داد.

- هیچ کس نمی تواند دین ما را به تروریسم نسبت دهد؛ اسلام دین صلح و دوستی است

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

''هیچ کس نمی تواند دین ما را به تروریسم نسبت دهد؛ اسلام دین صلح و دوستی است''

اردوغان: باید با نفرت پراکنی به طور موثر مبارزه کنیم.

اردوغان: منطقه کشمیر گویی به یک زندان روباز تبدیل شده است.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ: به دنبال درگیری با هیچ کشوری نیستیم- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس‌جمهور آمریکا مدعی شد دولت متبوعش خواستار درگیری با هیچ‌ کشوری نیست.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اردوغان: جنگ افغانستان منجر به بروز مشکلات جهانی شده استرئیس جمهور ترکیه طی سخنانی در مجمع سازمان ملل در نیویورک اعلام کرد که تداوم درگیری و جنگ در افغانستان باعث بروز مشکلات جهانی شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کالین: اردوغان به دفاع از مظلومان ادامه خواهد دادسخنگوی ریاست جهوری ترکیه گفت که نخست‌وزیر اسرائیل باید درک کند که رئیس‌جمهور اردوغان به دفاع از مظلومان ادامه خواهد داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بیانیه سران سه کشور اروپایی به هیچ وجه قابل قبول نیستسخنگوی دولت: اگر تحریم‌ها متوقف شود و آنها به شرایط معاهده برگردند امکان گفتگو هم هست. حتی برای بن‌بست‌شکنی رئیس جمهوری در آنجا پیشنهادی خواهند داشتند که بتوانیم در دل خود برجام تغییری کوچکی بدهیم که این بن‌بست‌شکنی هم حاصل شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

مرکل: لغو همۀ تحریم‌ها به عنوان پیش‌شرط مذاکرات واقع‌بینانه نیستآنگلا مرکل: من از مذاکره بین ایالات متحده و ایران استقبال می‌کنم اما ممکن نیست همه تحریم‌ها در ابتدای امر لغو شوند و سپس مذاکره شروع شود. چنین چیزی واقع‌بینانه نیست. اینکه ترامپ با تحریم‌های غیرقانونی تجارت آزاد جهانی به اهدافش برسد ، هم واقع بینانه نیست. یاد حکایت جالب قرآن کریم در قضیه ی گاو سامری افتادم ... هرچه شما بگوئید '' اینان ایمان نخواهند آورد'' اینکه به شرایط برجام برگردیم منطقی و واقع‌بینانه است و مذاکره با شرایط برابر را امکان‌پذیر می‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

راپینو و مسی به عنوان بازیکنان سال فیفا انتخاب شدندلیونل مسی بازیکن باشگاه اسپانیایی بارسلونا در مراسمی در میلان ایتالیا با ربودن گوی سبقت از کریستیانو رونالدو از تیم ایتالیایی یوونتوس و ویرجیل فان دایک بازیکن هلندی لیورپول، جایزه بهترین بازیکن فیفا را دریافت کرده است. هنوز خیلی‌ راه داره مسی به پله برسه . در بیست یک سال بازی ۷۲۷ گل زده است. و ماردونا که همچنان بهترین بازیکن قرن اخیر ماست.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »