غرق شدن 2 جوان اصفهانی در محمودآباد

03/07/1398 04:29 ب.ظ

فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد از غرق شدن 2 جوان 17 و 35 ساله اصفهانی به علت شنا در خارج از طرح سالمسازی دریا خبر، داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ " مجید باقری " در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر غرق شدن 2 نفر در سواحل این شهرستان، بلافاصله ماموران کلانتری مرکزی به محل حادثه اعزام شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان محود آباد، تصریح کرد: در این حادثه 2 جوان 17 و 35 ساله اهل اصفهان که برای شنا به سواحل دریا در این شهرستان رفته بودند به علت بی توجهی به هشدارهای ناجیان غریق و شنا در خارج از طرح سالمسازی در دریا غرق شدند.

سرهنگ باقری، خاطر نشان کرد: جسد نامبردگان در دریا مفقود شده و تلاش نیروهای امدادی برای عملیات کشف همچنان ادامه دارد. به گزارش پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد با هشدار به شهروندان و مسافرانی که برای شنا به دریا مراجعه می کنند از آنان خواست: با توجه به اتمام طرح دریا و وضعیت نامناسب جوی از شنا در دریا و مناطقی که ناجیان غریق در آنجا حضور دارند خودداری کنند.

ادامه مطلب:
ilnanews »

گارد ساحلی ترکیه 149 مهاجر را از خطر غرق شدن نجات دادنیروهای گارد ساحلی ترکیه 149 مهاجر غیر قانونی را از خطر غرق‌ شدن در آبهای دریای اژه نجات دادند. - خبرگزاری آناتولی

مرکل: شرط ایران برای برچیده شدن تحریم‌ها پیش از مذاکره با آمریکا واقع‌بینانه نیستمرکل: شرط ایران برای برچیده شدن تحریم‌ها پیش از مذاکره با آمریکا واقع‌بینانه نیست خانم مرکل توضیح داد: «از گفت و گو میان ایران و آمریکا استقبال می‌کنم؛ اما این که همه تحریم‌ها اول برداشته شوند و بعد گفت و گو صورت بگیرد، عملی نیست.» خوب پس همين مسيررو بريدجلو تا ببينيم چي ميشه مذاكره و گتفگو با شما هيچ اثر مثبتي براي مردم ايران نداشته اول تغییر هویت تشگیلات و تسلیم حکومت فرقه فارسیسم و تغییر سیستم جاهلیت حکومتی و تغییر و حذف علوم شئونیزم پان فارسی و به رسمیت شناختن علوم طبیعی خردمندانه ی حضوریکتائی ملتهای موسسان ایران ایرانیان و تشگیل تشگیلات و حکومت موقت حقیقی ایرانیان، بعد لغو تحریمها... مرکل با ترامپ دوتاشون غلط کردند :))

ناپدید شدن یک مقام ارشد روس که برای اداره اطلاعات آمریکا جاسوسی می‌کردبه گزارش روزنامه روسی «كومرسانت» این مقام احتمالا فردی به نام «اولگ اسمولنكف» است كه به همراه همسرش آنتونینا و سه فرزندش در حالی که در ژوئن سال ۲۰۱۷ برای تعطیلات به مونته‌نگرو رفته بودند، به صورت ناگهانی ناپدید شده است.

خروج قطار از ریل در محور زاهدان به تهران/ کشته شدن ۳ نفر/ افزایش مصدومان حادثه به ۳۵ تنمدیرکل بحران استان سیستان و بلوچستان از کشته شدن ۳ نفر بر اثر خروج قطار از ریل و افزایش مصدومان حادثه به ۳۵ تن خبر داد.

گارد ساحلی ترکیه 149 مهاجر را از خطر غرق شدن نجات دادنیروهای گارد ساحلی ترکیه 149 مهاجر غیر قانونی را از خطر غرق‌ شدن در آبهای دریای اژه نجات دادند. - خبرگزاری آناتولی

۷ کشته و زخمی بر اثر تصادف در بزرگراه امام علی(ع)سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از کشته و زخمی شدن ۷نفر بر اثر یک حادثه تصادف در بزرگراه امام علی(ع) خبر داد.