حکم سه سال حبس کیوان صمیمی تایید شد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

دادگاه تجدیدنظر حکم سه سال حبس «کیوان صمیمی»، روزنامه‌نگار و عضو کانون نویسندگان ایران را تایید کرد. این حکم توسط قاضی احمد زرگر به دو اتهام «اجتماع و تبانی به‌قصد اقدام علیه امنیت کشور» و «تبلیغ علیه نظام» تایید شد. اخبار_ایران خبرنگاری_جرم_نیست

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دادگاه تجدیدنظر حکم سه سال حبس «کیوان صمیمی»، روزنامه‌نگار و عضو کانون نویسندگان ایران را تایید کرد.

این روزنامه‌نگار و سردبیر نشریه «ایران فردا» در تاریخ ششم مرداد در کانال تلگرامی‌اش از تایید حکم سه سال حبسش به اتهام «اجتماع و تبانی به‌قصد اقدام علیه امنیت کشور» خبر داد. او در کانال تلگرامی‌اش در واکنش به این حکم نوشت: «هیچ‌وقت از گفتن حق منصرف نشده‌ام و پس از کشیدن این سه سال هم چنانچه زنده بمانم، منصرف نخواهم ‌شد.»

پس‌ازآن، سردبیر ایران فردا به‌صورت غیابی در اسفند ۱۳۹۸ محکوم به شش سال حبس شد. براساس حکم دادگاه انقلاب او به اتهام اجتماع و تبانی به‌قصد اقدام علیه امنیت کشور به ۵ سال حبس و به اتهام «فعالیت تبلیغی علیه نظام» به یک سال حبس تعزیری و مجموعا شش سال حبس محکوم شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کمال حسن‌رمضان، زندانی زیر حکم اعدام به حکم دادگاه آزاد شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حکم سه سال زندان کیوان صمیمی در غیاب او و وکیلش تایید شد | DW | 28.07.2020حکم سه سال زندان کیوان صمیمی به اتهام 'تبلیغ علیه نظام' و 'اجتماع و تبانی علیه امنیت ملی' در شعبه ۳۶ تجدید نظر تایید شد. سردبیر نشریه 'ایران فردا' به علت مشارکت در مراسم روز جهانی کارگر در برابر مجلس دستگیر شده بود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

هواپیمایی «رایان ایر» از زیان ۲۱۶ میلیون دلاری خود طی مدت سه ماه خبر دادصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

داروی مواد مخدر طی سه ماه ۴۸۵ نفر را کشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت سه نفر به اتهام شلیک به خانه‌های فرمانده بسیج در ماهشهر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گزارش‌های ضد و نقیض از تائید حکم اعدام برخی معترضان آبان در اصفهان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »