بازداشت سه نفر به اتهام شلیک به خانه‌های فرمانده بسیج در ماهشهر

05/05/1399 08:15 ب.ظ

سه نفر به اتهام شلیک به خانه‌های فرمانده و یکی از نیروهای پایگاه بسیج شهرک «مدنی» در ماهشهر بازداشت شدند. حیدر عباس‌زاده، فرمانده انتظامی خوزستان این خبر را اعلام کرده و گفته که این افراد شامگاه چهارشنبه اقدام به تیراندازی کرده بودند. اخبار_ایران

عباس‌زاده افزوده که در پی این تیراندازی ««مادر یکی از عوامل بسیج شهرک شهید مدنی پس از اصابت گلوله» کشته شد. به گفته وی «این افراد سه سال پیش تغییر مذهب داده و گرایش‌های تجزیه طلبانه پیدا» کرده‌اند.

چندی پیش نیز ۱۴ نفر در ماهشهر به اتهام فعالیت‌های «تجزیه‌طلبانه» بازداشت شده بودند.

ادامه مطلب:
iranwire »

بازداشت سه نفر به اتهام شلیک به خانه فرمانده بسیج در ماهشهرنیروی انتظامی استان خوزستان از بازداشت یک 'تیم مسلح' سه نفره خبر داده که متهم هستند به سوی خانه فرمانده پایگاه بسیج شهرک مدنی ماهشهر و یک عضو ارشد دیگر بسیج تیراندازی کرده‌اند.

اعتراض‌ها به بازداشت فرماندار خاباروفسک به خیابان‌های مسکو سرایت کرداعتراض‌های هفته گذشته در شهر خاباروفسک روسیه در اعتراض به بازداشت فرماندار این شهر از روز شنبه به خیابان‌های مسکو سرایت کرد.

روسیه کنترل سه استان مرزی سوریه با اسرائیل را به دست گرفت | DW | 25.07.2020روزنامه‌های اسرائیل گزارش دادند روسیه در هفته‌های اخیر به طور مداوم کنترل منطقه بلندی‌های جولان سوریه را بدست گرفته و شبه‌نظامیان خود را در این منطقه مستقر کرده‌ است. گروه‌های حامی روسیه مانع نفوذ حزب‌الله در منطقه شدند.

آمار همه گیری کرونا / ابتلای نزدیک به ۱۶ میلیون نفر در جهانآمار همه گیری کرونا ابتلای نزدیک به ۱۶ میلیون نفر در جهان تازه‌ترین آمارها حاکی از آن است که شمار مبتلایان کروناویروس جدید در جهان تاکنون به ۱۵ میلیون و ۹۴۷ هزار و ۲۹۱ نفر رسیده و مرگ ۶۴۲ هزار و ۸۱۴ نفر در اثر این بیماری نیز تأیید شده است.

شمار مبتلایان به کرونا در بلژیک از مرز 65 هزار نفر گذشت

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از 15 میلیون نفر فراتر رفت

استان‌وایر- سه نفر به اتهام شلیک به خانه‌های فرمانده و یکی از نیروهای پایگاه بسیج شهرک «مدنی» در ماهشهر بازداشت شدند.، فرمانده انتظامی خوزستان این خبر را اعلام کرده و گفته که این افراد شامگاه چهارشنبه اقدام به تیراندازی کرده بودند.

عباس‌زاده افزوده که در پی این تیراندازی ««مادر یکی از عوامل بسیج شهرک شهید مدنی پس از اصابت گلوله» کشته شد.

به گفته وی «این افراد سه سال پیش تغییر مذهب داده و گرایش‌های تجزیه طلبانه پیدا» کرده‌اند.

چندی پیش نیز ۱۴ نفر در ماهشهر به اتهام فعالیت‌های «تجزیه‌طلبانه» بازداشت شده بودند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: