حمله هوایی اسرائیل به مواضع نظامی ارتش سوریه در شرق حمص

02/02/1399 08:14:00 ق.ظ

حمله هوایی اسرائیل به مواضع نظامی ارتش سوریه در شرق حمص العربية

خبرگزاری رژیم سوریه (سانا) شامگاه دوشنبه 20 آوریل 2020 اعلام کرد پدافند هوایی سوریه به حملات هوایی این خبرگزاری افزود تعدادی از موشک‌هایی که برای هدف قرار دادن مواضع ارتش رژیم سوریه در السخنه و العامریه در صحرای تدمر پرتاب شده رهگیری و منهدم شده است.

جنگنده‌های اسرائیلی اواخر ماه مارس گذشته فرودگاه الشعیرات در شهر حمص را با بیش از 8 موشک هدف قرار دادند که در این میان صدای واکنش سامانه‌های دفاع هوایی رژیم سوریه به حملات اسرائیل نیز شنیده شد.

از آغاز بحران جنگ در سال 2011 تاکنون در سوریه، ارتش اسرائیل زنجیره‌ای از حملات هوایی را علیه اهدافی در خاک سوریه انجام داد که از جمله‌ آنها به ویژه اهدافی ایرانی و گروه‌های وابسته به تهران هستند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

از کجا معلوم که زری اف در سفرشان به سوریه اطلاعات دقیق محل استقرار تروریست های سپاه قدس را یواشکی به اون طرف لو نداده باشه؟ از این دم بریده هرچی بگی برمیآد!!

ویدئو؛ حمله هوایی ارتش افغانستان به پناهگاه طالبان در لوگروزارت دفاع ملی افغانستان شامگاه شنبه 18 آوریل اعلام کرد، در نتیجه حمله هوایی بالای پناهگاه طالبان در تا تروریست ها بفهمند یه من ماست چقدر کره داره! این تازه اولشه!!

ناوگان هوایی آلمان با ۹۳ یوروفایتر و ۴۵ جنگنده اف‌۱۸ به روز می‌شودوزیر دفاع آلمان این موضوع را به اطلاع همتای آمریکایی خود رسانده است و واشنگتن در جریان این تغییر و تحولات جنگنده‌های جدید برلین قرار گرفته است.

چرا ظریف در شرایط شیوع کرونا به سوریه سفر می‌کند؟ | DW | 19.04.2020در شرایطی که اغلب سفرها و رایزنی‌‌های حضوری دیپلماتیک متوقف شده، وزیر خارجه ایران به دمشق سفر می‌کند. چه عاملی باعث شده است که در شرایط اوج بحران کرونا ظریف تصمیم گرفته است به سوریه سفر کند؟ بشار گفته پولم ته کشیده نریزید حساب به سمت عربستان غش میکنم آقا هم چمدان های پر پول رو داده جواد ببره برلی بشار جواد امد جواد با کیف پول امد چند وقت بوده که به اسد نداده بوده حالا میخواد بهش بده

ظریف فردا به سوریه می‌رودتهران - ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه از سفر وزیر به سوریه خبر داد و گفت:‌ محمد جواد ظریف فردا -دوشنبه - عازم دمشق می‌شود. تیتر صحیح این‌است: میلیاردها‌‌دلار‌ بلوکه شده ایران، آزاد شد و‌ظریف نماینده حکومت برای اهدای آن به حکومت سوریه راهی این کشور شد ! کثافت از سر و روی این دروغگوی شیاد و ماله‌کش_اعظم میبارد. JZarif

اردوغان مجددا دولت سوریه را تهدید کردرئیس‌جمهور ترکیه: ما همچنان به توافقی که پنجم مارس با روسیه درباره ادلب امضا کردیم پایبند هستیم اما در عین حال نمی‌توانیم در برابر تجاوزات نظام سوریه ساکت بنشینیم. در صورتی که نظام سوریه به نقض آتش‌بس در ادلب ادامه بدهد بهای سنگینی خواهد پرداخت خامنه ئي با استفاده از بهانه هاي محيط زيستي، تلاش ميکند از گسترش تهران جلوگيري کند، تا انتقال پايتخت به ترکستان-تبريز- با هزينه هاي کمتري انجام شود. تخريب 8 مورد ساخت و ساز در لواسان 1399/01/31 آرکاداش علیجناب کرونا_ویروس سنون میلتووی یئدی کورتاردی سوریه نی بوراخ یئتیش میلتووه سوریه نی آمرکا روس هیچ کیمسیه ورمز آنلادون دوغه اردوغ آن دوغ

قدردانی بشار اسد از 'نقش بی‌بدیل' شهید سلیمانی در مبارزه با تروریسم در سوریهرئیس جمهور سوریه در دیدار با ظریف ضمن اشاره به شهادت سردار سلیمانی به نقش بی بدیل وی در مبارزه با تروریسم در سوریه اشاره و از همراهی با ملت سوریه قدردانی کرد.