حمله هوایی اسرائیل به مواضع نظامی ارتش سوریه در شرق حمص

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حمله هوایی اسرائیل به مواضع نظامی ارتش سوریه در شرق حمص العربية

این خبرگزاری افزود تعدادی از موشک‌هایی که برای هدف قرار دادن مواضع ارتش رژیم سوریه در السخنه و العامریه در صحرای تدمر پرتاب شده رهگیری و منهدم شده است.

جنگنده‌های اسرائیلی اواخر ماه مارس گذشته فرودگاه الشعیرات در شهر حمص را با بیش از 8 موشک هدف قرار دادند که در این میان صدای واکنش سامانه‌های دفاع هوایی رژیم سوریه به حملات اسرائیل نیز شنیده شد. از آغاز بحران جنگ در سال 2011 تاکنون در سوریه، ارتش اسرائیل زنجیره‌ای از حملات هوایی را علیه اهدافی در خاک سوریه انجام داد که از جمله‌ آنها به ویژه اهدافی ایرانی و گروه‌های وابسته به تهران هستند.

در 14 ژانویه گذشته نیز جنگنده‌های اسرائیلی پایگاه هوایی نظامی «التیفور» در مرکز سوریه را بمباران کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

از کجا معلوم که زری اف در سفرشان به سوریه اطلاعات دقیق محل استقرار تروریست های سپاه قدس را یواشکی به اون طرف لو نداده باشه؟ از این دم بریده هرچی بگی برمیآد!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدئو؛ حمله هوایی ارتش افغانستان به پناهگاه طالبان در لوگروزارت دفاع ملی افغانستان شامگاه شنبه 18 آوریل اعلام کرد، در نتیجه حمله هوایی بالای پناهگاه طالبان در تا تروریست ها بفهمند یه من ماست چقدر کره داره! این تازه اولشه!!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ناوگان هوایی آلمان با ۹۳ یوروفایتر و ۴۵ جنگنده اف‌۱۸ به روز می‌شودوزیر دفاع آلمان این موضوع را به اطلاع همتای آمریکایی خود رسانده است و واشنگتن در جریان این تغییر و تحولات جنگنده‌های جدید برلین قرار گرفته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چرا ظریف در شرایط شیوع کرونا به سوریه سفر می‌کند؟ | DW | 19.04.2020در شرایطی که اغلب سفرها و رایزنی‌‌های حضوری دیپلماتیک متوقف شده، وزیر خارجه ایران به دمشق سفر می‌کند. چه عاملی باعث شده است که در شرایط اوج بحران کرونا ظریف تصمیم گرفته است به سوریه سفر کند؟ بشار گفته پولم ته کشیده نریزید حساب به سمت عربستان غش میکنم آقا هم چمدان های پر پول رو داده جواد ببره برلی بشار جواد امد جواد با کیف پول امد چند وقت بوده که به اسد نداده بوده حالا میخواد بهش بده
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ظریف فردا به سوریه می‌رودتهران - ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه از سفر وزیر به سوریه خبر داد و گفت:‌ محمد جواد ظریف فردا -دوشنبه - عازم دمشق می‌شود. تیتر صحیح این‌است: میلیاردها‌‌دلار‌ بلوکه شده ایران، آزاد شد و‌ظریف نماینده حکومت برای اهدای آن به حکومت سوریه راهی این کشور شد ! کثافت از سر و روی این دروغگوی شیاد و ماله‌کش_اعظم میبارد. JZarif
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

اردوغان مجددا دولت سوریه را تهدید کردرئیس‌جمهور ترکیه: ما همچنان به توافقی که پنجم مارس با روسیه درباره ادلب امضا کردیم پایبند هستیم اما در عین حال نمی‌توانیم در برابر تجاوزات نظام سوریه ساکت بنشینیم. در صورتی که نظام سوریه به نقض آتش‌بس در ادلب ادامه بدهد بهای سنگینی خواهد پرداخت خامنه ئي با استفاده از بهانه هاي محيط زيستي، تلاش ميکند از گسترش تهران جلوگيري کند، تا انتقال پايتخت به ترکستان-تبريز- با هزينه هاي کمتري انجام شود. تخريب 8 مورد ساخت و ساز در لواسان 1399/01/31 آرکاداش علیجناب کرونا_ویروس سنون میلتووی یئدی کورتاردی سوریه نی بوراخ یئتیش میلتووه سوریه نی آمرکا روس هیچ کیمسیه ورمز آنلادون دوغه اردوغ آن دوغ
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قدردانی بشار اسد از 'نقش بی‌بدیل' شهید سلیمانی در مبارزه با تروریسم در سوریهرئیس جمهور سوریه در دیدار با ظریف ضمن اشاره به شهادت سردار سلیمانی به نقش بی بدیل وی در مبارزه با تروریسم در سوریه اشاره و از همراهی با ملت سوریه قدردانی کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »