حمله دو موتورسوار به بازپرس ویژه قتل در تهران

22/05/1399 10:07 ق.ظ

عباس بخشوده بازپرس ویژه قتل تهران و بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی ناحیه ۲۷، توسط دو موتورسوار مورد سوءقصد قرار گرفت. موتورسواران با جسم سخت و سنگین دو ضربه به سر او وارد و از محل فرار کردند. درحال حاضر وی در بیمارستان بستری است. اخبار_ایران

موتورسواران با جسم سخت و سنگین دو ضربه به سر بازپرس امور جنایی تهران وارد و از محل فرار کردند. قاضی بخشوده شب ۲۱ مرداد کشیک دادسرای مرکز بود که پس از خروج از منزل در حوالی خیابان فداییان اسلام مورد سوءقصد قرار گرفت.

اعلام کرده که در حال حاضر حال قاضی بخشوده خوب است و در یکی از بیمارستان‌ها بستری است. از هویت عاملان این حمله و انگیزه احتمالی آنها تاکنون گزارشی منتشر نشده است.

ادامه مطلب:
iranwire »

واکنش به تغییر اسامی دو خیابان به یاد دو خبرنگار: کار دیگری بلد نیستید!

دو افسر ارشد ارتش عراق در حمله پهپادی ترکیه به اقلیم کردستان کشته شدندعراق در واکنش به حملات هوایی آنکارا به خاک این کشور تاکنون دو بار سفیر ترکیه در بغداد را احضار و مراتب اعتراض و نگرانی خود را به مقامات ترکیه منتقل کرده است.

حمله گاندو به پسر بچه‌‌ای در چابهار

حمله هوایی رژیم صهیونیستی به غزه+عکس- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimحمله هوایی رژیم صهیونیستی به غزه جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد امروز، چهارشنبه بار دیگر نوار غزه را هدف قرار دادند جنگنده‌های اسرائیلی پایگاه «بدر» وابسته به مقاومت را در جنوب غزه و یک پایگاه دیگر مقاومت را در غرب شهر غزه بمباران کردند

صدور حکم برای دو نفر به اتهام جاسوسی در ایرانسخنگوی قوه قضاییه ایران از صدور حکم قطعی برای دو نفر به اتهام جاسوسی در این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

دو نهنگ‌ سفید در پناهگاه جدید دریایی در ایسلند رها شدنددو نهنگ سفید که از شانگهای به ایسلند منتقل شده بودند پس از گذراندن مراحل آماده‌سازی برای بازگشت به دریا، در خلیج کلتویک ایسلند رهاسازی شدند.

استان‌وایر- عباس بخشوده بازپرس ویژه قتل تهران و بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی ناحیه ۲۷ تهران، توسط دو موتورسوار مورد سوءقصد قرار گرفت.

موتورسواران با جسم سخت و سنگین دو ضربه به سر بازپرس امور جنایی تهران وارد و از محل فرار کردند.

قاضی بخشوده شب ۲۱ مرداد کشیک دادسرای مرکز بود که پس از خروج از منزل در حوالی خیابان فداییان اسلام مورد سوءقصد قرار گرفت.

اعلام کرده که در حال حاضر حال قاضی بخشوده خوب است و در یکی از بیمارستان‌ها بستری است.

از هویت عاملان این حمله و انگیزه احتمالی آنها تاکنون گزارشی منتشر نشده است.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: