آلمان دو منطقه دیگر در اسپانیا را جز مناطق پرخطر کرونا اعلام کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

موسسه روبرت کخ آلمان، شهرهای مادرید و باسک اسپانیا را در فهرست مناطق پرخطر کرونایی قرار داد. - خبرگزاری آناتولی

12.08.2020موسسه روبرت کخ آلمان که در زمینه بیماریهای عفونی تحقیقات انجام می‌دهد، شهرهای مادرید و باسک اسپانیا را در فهرست مناطق پرخطر کرونایی قرار داد.

این موسسه هفته گذشته مناطق کاتالونیا، نابارا و آراگون در اسپانیا را در لیست مناطق پرخطر کرونایی قرار داده‌بود. در فهرست مناطق پرخطر کرونایی این موسسه آلمانی، نام 130 کشور از جمله آمریکا، روسیه، مصر، اسرائیل و ترکیه نیز قرار دارد. افرادی که از این مناطق به آلمان سفر می‌کنند باید غربالگری شده و تست سلامت کرونا به همراه داشته باشند در غیر این صورت باید به مدت دو هفته قرنطینه شوند.

وزارت امور خارجه آلمان نیز به دلیل شیوع ویروس کووید- 19 در مناطق مادرید و باسک در خصوص سفر به این مناطق هشدار داد.وزارت امور خارجه آلمان هفته گذشته با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد هشدار عدم سفر به ترکیه به دلیل پاندمی کرونا را در مورد شهرهای آیدین، آنتالیا، ازمیر و موغلا لغو کرده ‌است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه تنش‌ها در مناطق تحت محاصره تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ در دیرالزورتنش‌ در استان دیرالزور در شرق سوریه که تحت محاصره گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ است٬ ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دژپسند:مردم تاخیر در واریز پول سهام عدالت را به وزارت اقتصاد اطلاع دهندتهران - ایرنا - وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: مردم در صورت تاخیر در واریز پول سهام عدالت با روابط عمومی وزارت اقتصاد تماس بگیرند تا با پیگیری از تضییع حقوق دارندگان سهام عدالت جلوگیری شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ترکیه: در مدیترانه کشورمان قابلیت و امکان نابودی هرگونه اتحاد شر را داردترکیه: در مدیترانه کشورمان قابلیت و امکان نابودی هرگونه اتحاد شر را دارد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اسرائیل در پی حملات «بالن‌های آتش‌زا» گذرگاه تجاری غزه را بستدر پی حملات راکتی و پرتاب بادکنک‌های آتش‌زا به درون خاک اسرائیل توسط شبه‌نظامیان مستقر در نوار غزه، مقامات اسرائیل روز دوشنبه ۱۰ اوت (۲۰ مرداد) اعلام کردند گذرگاه غزه را تا اطلاع ثانوی مسدود خواهند کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: روند تولید واکسن کرونا در روسیه را پیگیری‌ می کنیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

علی نژاد: توسط سربازان گمنام امام زمان فساد در فوتبال را پیگیری می کنیممعاون وزیر ورزش: *توسط سربازان گمنام امام زمان فساد در فوتبال را پیگیری می‌کنیم *با هماهنگی که وزارت ورزش و اطلاعات داشت منجر به دستگیری یکی از معاونین باشگاه پرسپولیس شد *این تازه آغاز برخورد ماست و هیچ خط قرمزی در این راستا نداریم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »