حمله هوایی رژیم صهیونیستی به غزه+عکس- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnim

22/05/1399 04:19 ق.ظ

حمله هوایی رژیم صهیونیستی به غزه جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد امروز، چهارشنبه بار دیگر نوار غزه را هدف قرار دادند جنگنده‌های اسرائیلی پایگاه «بدر» وابسته به مقاومت را در جنوب غزه و یک پایگاه دیگر مقاومت را در غرب شهر غزه بمباران کردند

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد امروز، مناطقی از نوار غزه را بمباران کردند. به نقل از فلسطین الان، جنگنده های رژیم صهیونیستی بامداد امروز، چهارشنبه بار دیگر به نوار غزه حمله کردند.

بر اساس این گزارش، جنگنده های اسرائیلی پایگاه «بدر» وابسته به مقاومت را در جنوب غزه و یک پایگاه دیگر مقاومت را در غرب شهر غزه بمباران کردند.

منابع خبری می‎گویند که نظامیان صهیونیست همزمان به سمت مرکز دیده بانی مقاومت در شرق استان الوسطی در غزه تیراندازی کردند. جنگنده های رژیم صهیونیستی همچنین با شلیک چهار موشک، زمین زراعی در اطراف فرودگاه غزه را بمباران کردند.

رژیم صهیونیستی با شلیک یک موشک پایگاه «ابو جراد» وابسته به گروه های مقاومت فلسطین را نیز هدف قرار داد. همزمان، یگان توپخانه ای رژیم صهیونیستی پایگاهی در شرق البریج در مرکز غزه را هدف حمله قرار داد. از سوی دیگر، روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارانوت» گزارش داد که ارتش اسرائیل این حمله را در واکنش به قدام جوانان فلسطینی در پرتاپ بالن‌های آتش زا به سمت فلسطین اشغالی، انجام دادند. headtopics.com

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

ادامه نقض قطعنامه 1701/ تجاوز مجدد رژیم صهیونیستی به حریم هوایی و دریایی لبنان- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimتجاوز رژیم صهیونیستی به حریم هوایی و دریایی لبنان رژیم صهیونیستی در ادامه نقض قطعنامه ۱۷۰۱ شورای امنیت سازمان ملل متحد، حریم هوایی و دریایی لبنان را بار دیگر مورد تجاوز قرار داد

اذعان تحلیلگر مسائل نظامی رژیم صهیونیستی به دست برتر حزب الله در منطقه- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimاذعان تحلیلگر صهیونیستی به دست بالای حزب‌الله کارشناس مشهور امور نظامی رژیم صهیونیستی: اتفاقات و وقایع در حال جریان منطقه کاملا به نفع حزب‌الله لبنان است ارتش اسرائیل این روزها از ترس حمله حزب‌الله دچار تزلزل و یک نوع دستپاچگی شده است

تحرکات رژیم صهیونیستی در مرز لبنان با فلسطین اشغالی‎‎+عکس- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimتحرکات رژيم صهیونسیتی در مرز لبنان منابع خبری از تجاوز ۳ دستگاه تانک رژیم صهیونیستی در مرز فلسطین اشغالی با لبنان خبر دادند

سفیر آمریکا در سازمان ملل: انتخاب درست، تمدید ممنوعیت فروش تسلیحات به رژیم ایران است🔺سفیر آمریکا در سازمان ملل: انتخاب درست، تمدید ممنوعیت فروش تسلیحات به رژیم ایران است ⚡️کلی کرفت، سفیر آمریکا در سازمان_ملل گفت: ما هیچ انتخاب دیگری غیر از تمدید ممنوعیت فروش تسلیحات متعارف به ایران و گسترش صلح و ثبات در سرتاسر جهان نداریم.

مایک پمپئو در میزگرد مجازی سیپک: انقضای تحریم تسلیحاتی رژیم ایران یک خطر تروریستی برای همه جهان است🔺مایک پمپئو در میزگرد مجازی سیپک: انقضای تحریم تسلیحاتی رژیم ایران یک خطر تروریستی برای همه جهان است ⚡️وزیر خارجه آمریکا می‌گوید انقضای تحریم تسلیحاتی رژیم ایران در ماه اکتبر، یک خطر تروریستی برای همه جهان است، و آمریکا تلاش دارد جلوی آن را بگیرد.

مایک پمپئو در میزگرد مجازی سیپک: امیدواریم تحریم تسلیحاتی رژیم ایران در شورای امنیت سازمان ملل تمدید شود🔺مایک پمپئو در میزگرد مجازی سیپک: امیدواریم تحریم تسلیحاتی رژیم ایران در شورای امنیت سازمان ملل تمدید شود ⚡️وزیر خارجه آمریکا می‌گوید انقضای تحریم تسلیحاتی رژیم ایران در ماه اکتبر خطر تروریستی برای همه جهان است، و آمریکا تلاش دارد جلوی آن را بگیرد.

خبرگزاری تسنیم

به نقل از فلسطین الان، جنگنده های رژیم صهیونیستی بامداد امروز، چهارشنبه بار دیگر به نوار غزه حمله کردند.

بر اساس این گزارش، جنگنده های اسرائیلی پایگاه «بدر» وابسته به مقاومت را در جنوب غزه و یک پایگاه دیگر مقاومت را در غرب شهر غزه بمباران کردند.

منابع خبری می‎گویند که نظامیان صهیونیست همزمان به سمت مرکز دیده بانی مقاومت در شرق استان الوسطی در غزه تیراندازی کردند.

جنگنده های رژیم صهیونیستی همچنین با شلیک چهار موشک، زمین زراعی در اطراف فرودگاه غزه را بمباران کردند.

رژیم صهیونیستی با شلیک یک موشک پایگاه «ابو جراد» وابسته به گروه های مقاومت فلسطین را نیز هدف قرار داد.

همزمان، یگان توپخانه ای رژیم صهیونیستی پایگاهی در شرق البریج در مرکز غزه را هدف حمله قرار داد.

از سوی دیگر، روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارانوت» گزارش داد که ارتش اسرائیل این حمله را در واکنش به قدام جوانان فلسطینی در پرتاپ بالن‌های آتش زا به سمت فلسطین اشغالی، انجام دادند.

انتهای پیام