صدور حکم برای دو نفر به اتهام جاسوسی در ایران

21/05/1399 02:03 ب.ظ

سخنگوی قوه قضاییه ایران از صدور حکم قطعی برای دو نفر به اتهام جاسوسی در این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی قوه قضاییه ایران از صدور حکم قطعی برای دو نفر به اتهام جاسوسی در این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 11.08.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه ایران گفت: دو نفر از جاسوسان حکم محکومیت قطعی گرفتند.

اخیرا 5 مورد دستگیری در وزارت امور خارجه، صنایع و شرکت‌های قطعات و پشتیبانی کننده حوزه انرژی، وزارت دفاع وسازمان انرژی اتمی داشته‌ایم.

ادامه مطلب:
aa_persian »

حکم اعدام برای خواننده ۲۲ ساله نیجریه‌ای به اتهام 'سب‌ نبی' - BBC News فارسیدادگاه احکام اسلامی در نیجریه یحیی شریف-امینو خواننده جوان این کشور را به اتهام اهانت به پیامبر اسلام به اعدام محکوم کرده است. یحیی شریف که ۲۲ سال دارد در ماه مارس از طریق واتس اپ ترانه‌ای درباره یکی از بنیانگذاران طریقت تیجانیه و حضرت محمد، پیامبر مسلمانان منتشر کرده بود.

صدور ۶۹ مجوز امر به معروف و نهی از منکر در تهران

صدور بیش از یک میلیون قطعه کارت هوشمند ملی تولید داخلکارت_ملی_هوشمند | از اسفند سال ۹۶ با مشکل تامین بدنه کارت مواجه شده‌ایم اما پس از آزمایشات طولانی در نیمه اول سال۹۸ شاهد تولید نمونه داخلی بودیم 🔴تاکنون تولید یک میلیون و ۲۱۹ هزار هوشمند ملی تولید داخل به دست متقاضیان رسیده است

چه‌طور بفهمم حکم جلب دارم یا ممنوع‌الخروج هستم؟

دو نهنگ‌ سفید در پناهگاه جدید دریایی در ایسلند رها شدنددو نهنگ سفید که از شانگهای به ایسلند منتقل شده بودند پس از گذراندن مراحل آماده‌سازی برای بازگشت به دریا، در خلیج کلتویک ایسلند رهاسازی شدند.

تخت روانچی: آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی به ایران‌هراسی روی آورده است- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimنماینده دائم ایران در سازمان ملل: آمریکا برای تمدید تحریم_تسلیحاتی ایران، به ایران هراسی و تهدید متوسل شده است شورا می‌بایست دوباره زورگویی و یکجانبه‌گرایی را همان‌طور که هنگام معرفی این قطعنامه توسط آمریکا نشان داد، رد کند