جهان از مرز حداکثری استفاده از منابع طبیعی سال ۲۰۱۹ عبور کرد | DW | 29.07.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به گفته سازمان 'گلوبال فوت‌پرینت نت‌وورک' مطابق محاسبه‌ها، جهان از دوشنبه، هفتم مرداد، از مرز حداکثری تعیین‌شده برای استفاده از منابع طبیعی عبور کرده است.

به گفته سازمان"گلوبال فوت‌پرینت نت‌وورک" مطابق محاسبه‌ها، جهان از دوشنبه، هفتم مرداد، از مرز حداکثری تعیین‌شده برای استفاده از منابع طبیعی عبور کرده است.

هر سال مردم جهان هر چه زودتر این مرز را رد کرده و از منابع آبیاری، زراعی، شیلات و جنگلی بیش از پیش استفاده می‌کنند. این استفاده خارج از قاعده به نوبه خود باعث می‌شود که انتشار گاز دی اکسید کربن نیز بیش‌تر از اندازه شود.

نویسندگان این بررسی تحقیقاتی می‌گویند، بخش حمل و نقل از مشکل‌سازترین بخش‌ها در این زمینه است. از سال ۱۹۹۰ انتشار گازهای زیان‌بخش در صنعت حمل و نقل شهری کاهش نیافته و در عبور و مرور هوایی نیز افزایشی واضح داشته است. مصرف سرانه انرژی نیز بیش‌تر از متوسط تعیین‌شده توسط اتحادیه اروپا بوده و در چند سال اخیر تنها اندکی تنزل یافته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جهان اسلام و تکفیری‌ها از دیروز تا امروزچند دهه است که اصطلاح تکفیری وارد ادبیات سیاسی شده و برای بیان ویژگی برخی از گروه‌های دینی به کار میرود. با ظهور داعش در سالیان اخیر این اصطلاح کاربرد گسترده‌تری پیدا کرده و گاه به مثابه اتهام بر افراد یا گروه‌هایی اطلاق شده است. این اصطلاح هنوز تعریف مورد اتفاقی ندارد، اما بیش از آنکه اصطلاحی سیاسی باشد اصطلاحی کلامی-الهیاتی است، و بدون اشراف بر ریشه‌های تئولوژیک آن نمی‌توان معنا و مصداق درست آن را نشان داد. وهابیت و بهائیت تنها بخش کوچکی از فرقه سازی انگلیسی در جهان اسلام جهت ایجاد تفرقه و انحراف است. و عربستان سعودی کانون وهابیت و ترویج خشونت، تروریسم و فتنه انگیزی در جهان اسلام و همسویی با دنیای کفر و الحاد است. hsr آخوندهای شیعه بزرگترین تکفیری های جهان هستند که همه مخالفان خود را بدون استثنا تکفیر کردند همه کتابهای شیعه ها از کلینی ملعون تا خمینی ملعون مملو از تکفیر، نفرت ، نفاق، کینه ، تهمت دروغ، تقیه و عوامفریبی است مرگ_بر_اصل_ولایت_فقیه ایران شیعه صیغه مشهد تایلند
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

گزارشی از یک بیمارستان حیوانات؛ از سشوار مو تا اکوی قلباینجا بیمارستانی دو طبقه و دارای تمام امکاناتی است که یک مرکز درمانی باید داشته باشد؛ از بخش داخلی و جراحی گرفته تا MRI و اکوی قلب. تنها وجه تمایز اینجا در مراجعه کنندگان و بیمارانش است. در سالن انتظار این بیمارستان حیوانات اهلی و غیراهلی، کوچک و بزرگ، پرنده و ... همراه صاحبان خود در انتظار نشسته‌اند تا نوبت دندان‌پزشکی، سونوگرافی و حتی اصلاح مو و ناخن‌شان فرا برسد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شماری از مقامات کوبا به دلیل نقض حقوق کارگران از روادید آمریکا محروم شدند🔺شماری از مقامات کوبا به دلیل نقض حقوق کارگران از روادید آمریکا محروم شدند ⚡️مایک پمپئو اعلام کرد از آنجا که کوبا در سایه برنامه پزشکی حقوق کارکنان این برنامه را نقض می‌کند، شماری از مقام‌های کوبا در فهرست ممنوعیت روادید آمریکا قرار می‌گیرند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آیا می‌توانم از یک دانشجو بدلیل سوءاستفاده از پایان‌نامه‌ام شکایت کنم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی از بروز خشونت های تازه در آمازون در پی قتل یکی از بومیانمقام ها می گویند معدنچیان به شدت مسلح طلا با یورش به یک سکونتگاه بومیان در نقطه ای دورافتاده در شمال برزیل یکی از رهبران این گروه را به ضرب چاقو به قتل رسانده اند. به نظر می رسد این گزارش رسانه ضد بشری بی بی سی هم بیشتر سعی کرده تا رئیس جمهور برزیل را که نظراتش از نظرات بی بی سی فاصله دارد را تخریب کند.هر خواننده دقیقی، در خصوص مقالات و‌ گزارشات این رسانه کثیف،می تواند بفهمد که بی بی سی،تلاشی جز انحراف افکار عمومی ندارد. خدا خیرتون بده ..... بچسبید به همون بومیان آمازون و دست از سر کچل ایران بردارید. AyatollahBBC اینها بدون حکومت یک زندگی طبیعی و انسانی دارند با درد و رنج های خود می سازند ، کاش همانگونه رهایشان کنند!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: خامنه‌ای از این که مردم ایران از حقیقت آگاه شوند می‌ترسدمایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا دوشنبه 29 ژوئیه پس از پذیرفته نشدن پیشنهاد سفر او به ایران از سوی فعلا نقدترين حقيقت تروريسم اقتصادي بر عليه مردم ايران از سوي جنابعاليست بیا سرشو بخور ج.ا چقد بگه ، حفظ نظام از همه چی مهمتره ، حتی جوون آدما .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »