پناهجوی ایرانی، احسان سپه وندی قهرمان بوکس ایالت بادن-وورتمبرگ آلمان شد

07/05/1398 04:44:00 ب.ظ

احسان سپه‌وندی، ملی‌پوش سابق بوکس ایران که در آلمان پناهجو است، قهرمان مسابقات بوکس ایالت بادن-وورتمبرگ آلمان شد. سپه‌وندی در گفت‌وگو با دویچه‌ وله فارسی از ماجرای فرار خود از ایران و آرزوی حضور در تیم ملی آلمان می‌گوید.

احسان سپه‌وندی، ملی‌پوش سابق بوکس ایران که در آلمان پناهجو است، قهرمان مسابقات بوکس ایالت بادن-وورتمبرگ آلمان شد. سپه‌وندی در گفت‌وگو با دویچه‌ وله فارسی از ماجرای فرار خود از ایران و آرزوی حضور در تی

Your current browser isn't compatible with SoundCloud..ولفگانگ ایشینگر، رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ و همچنین نوربرت روتگن، یکی از کارشناسان ارشد مسائل سیاسی حزب دموکرات مسیحی آلمان رسما از دولت این کشور خواسته‌اند در ماموریت تضمین امنیت کشتیرانی و تردد نفتکش‌ها در خلیج فارس مشارکت کند..به گزارش خبرگزاری آلمان روز شنبه ۵ مرداد (۲۷ ژوئیه) در پی حمله ماموران پلیس روسیه به تجمع بزرگ اعتراضی نیروهای اپوزیسیون در مسکو بیش از یکهزار نفر از تظاهرکنندگان بازداشت شدند..«نشست فوق العاده کمیسیون مشترک برجام» با حضور عباس عراقچی به عنوان سرپرست هیات جمهوری اسلامی ایران و هیات‌هایی از کشورهای فرانسه، بریتانیا، آلمان، چین، روسیه روز یک‌شنبه در هتل کوبورگ وین برگزار می‌شود..

Please download one of our supported browsers...هایکو ماس، وزیر امور خارجه آلمان روز جمعه ۲۶ ژوئیه در مصاحبه‌ای با"فونکه مدین" اعلام کرده بود که دولت این کشور درخواست بریتانیا در زمینه مشارکت در ماموریت نظامی تضمین امنیت کشتیرانی در خلیج فارس را مورد بررسی قرار خواهد داد..

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

درک

«مشارکت آلمان در ماموریت دریایی در خلیج فارس الزامی است» | DW | 28.07.2019دولت بریتانیا از آلمان و دیگر کشورهای اروپا خواسته است در تضمین امنیت کشتیرانی در آب‌های خلیج فارس مشارکت کنند. برخی از سیاستمداران آلمان خواستار مشارکت این کشور در ماموریت ناوگان دریایی اروپا در خلیج فارس شده‌اند. فهمیدم چرا آلمان از آخوندای ما خوشش میاد و دل میده و قلوه میگیره با این منفوران‼️ شما هم مثل آخوند فقط دست بگیر دارید و دست بده ندارید! جونتون بالا بیاد، همه برن زمین را شخم بزنند و شما درو کنید؟ 🤨 مشارکت نمیخواد . ایران امنیت تنگه هرمز و خلیج فارس را تامین‌میکند. تهدید اصلی آمریکا و انگلیس هستند که میخواهند حریم آبی ایران‌ را بین المللی جلوه دهند. تهدید هر فردی باشه. و حتی ایران. این رژیم قابل دفاع از ملت ایران نباید باشه. ملت وقتی از این رژیم متنفرند و بعد با این رژیم از مرزها دفاع میکنند باعث میشه که جدی گرفته نشوند!؟ نمیشه هم تو کوزه شاشید و هم از کوزه خورد. اگه بشه پس همین شدید که هستید. یک عده ملت ذهن حرزه!

بیش از یکهزار نفر در تظاهرات مخالفان در مسکو بازداشت شدند | DW | 27.07.2019با حمله نیروهای پلیس روسیه به تجمع بزرگی که از سوی نیروهای اپوزیسیون در مسکو برگزار شده بود بیش از یکهزار تن از تظاهرکنندگان بازداشت شدند. در این تظاهرات تعدادی از سیاستمداران مخالف دولت نیز شرکت داشتند.

عراقچی برای شرکت در «نشست فوق العاده کمیسیون برجام» به وین سفر کردعباس_عراقچی، معاون سیاسی وزارت امور خارجه ایران، به منظور شرکت در «نشست فوق العاده کمیسیون مشترک برجام» عصر شنبه به وین سفر کرد. این نشست با حضور هیات‌هایی از کشورهای فرانسه، بریتانیا، آلمان، چین، روسیه روز یک‌شنبه در هتل کوبورگ وین برگزار می‌شود. پری رخی که زمن بوسه ای مضایقه دارد دگربرای چه بامن سرمعاشقه دارد؟ به جان رسیدم ودارم زتنگی قفس خود همان ملال که گردن زتنگی یقه دارد ازآن کسیکه رسیده ست بارهابه وزارت همیشه باش گریزان،که سوء سابقه دارد حکومتی که به پیران دهدمناصب عالی چو ابلهی است که باپیرزن معاشقه دارد ز ما مپرس چرا سرشکسته اید بدین سان؟ از آن بپرس که در دست سنگ تفرقه دارد

ایران: اعزام ناوگان دریایی اروپایی به خلیج فارس پیام خصمانه دارد | DW | 28.07.2019ایران به درخواست بریتانیا درباره تشکیل ناوگان اروپایی در خلیج فارس واکنش نشان داد و آن را عاملی برای افزایش تنش دانست. پیش از آن چند سیاستمدار آلمانی نیز خواستار مشارکت آلمان در ناوگان دریایی اروپایی شده بودند. امکان تشدید تنش فقط از سوی ج.ا ممکنه و لا غیر . ننه تون گاییده س ملایان ماله کش 👍😎

رییس انجمن پزشکان عمومی: مشکل‌مان کمبود پزشک نیست، سیاستگذاری نادرست استرییس انجمن پزشکان عمومی ایران: هزاران پزشک عمومی و متخصص ایرانی در کشورهایی مثل کانادا و آلمان در صف ورود به بازار کار قرار دارند هزینه تمام‌شده برای تربیت هر پزشک عمومی بین ۶۰۰ میلیون تا یک میلیارد تومان است مشکل‌مان کمبود پزشک نیست، سیاستگذاری نادرست است درست است برنامه ریزان کشوردانش کشورداری راندارندوخودمانع تلاش وزندگی مردمند.دانشگاه که متخصص تربیت کرده بایدازطرف دولت دربخش دی ربط مشغول به کاردرهرزمینه ای به زمان شوندوضمن تامین زندگی فردموجب تسهیل درزندگی عموم مردم کشورشودکه ان دانش ومهارت محصول مالیات مردم است لکن دولت باضعف لکن دولت باضعف دانش خودمانع اشتعال افرادشده درحالیکه جامعه به همه انهانیازداردتاتعادل درببراوردنیازمردم وکشورایجادشودوازوطایف دولت است که مستمرانرابه زمان درهمه بخشها،ازجمله پزشکی اقدام کندوبه متخصصین نیزلقب نادانی ندهدکه خوددانش کشورداری رانداردکه بایدبه ان دنش پیداکندتاموجب است تاموجب استمرارزیان به مردم وکشورنشود.

ویژگی‌ها و عادت‌های برجسته آلمانی‌ها | DW | 29.07.2019گزارش تصویری: آلمان ۸۲ میلیون نفر جمعیت دارد. هر چند تک تک افراد این سرزمین با یکدیگر متفاوتند، با این همه از دریچه آمار در بسیاری از ویژگی‌ها و خصوصیات با یکدیگر اشتراک دارند. زندگی یک شهروند آلمانی معمولا چگونه می‌گذرد؟ خیلی جالب بود 👍 خیلی جالب بود رژیم جنایت کار آلمان دوست صدام