تیراندازی پلیس در بزرگراه آزادگان برای دستگیری سارقان

07/05/1398 06:19:00 ب.ظ

به دنبال شنیده شدن صدای شلیک تیر در محدوده شهرک گلستان، مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد که شلیک تیر مربوط به عملیات پلیس برای دستگیری دو سارق فراری بوده است.

تیراندازی پلیس در بزرگراه آزادگان تهران برای دستگیری سارقان مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران: راننده خودروی سواری به همراه سرنشین دیگر این خودرو سرقتی دستگیر و در حال حاضر به پلیس آگاهی منتقل شده‌اند

به دنبال شنیده شدن صدای شلیک تیر در محدوده شهرک گلستان، مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد که شلیک تیر مربوط به عملیات پلیس برای دستگیری دو سارق فراری بوده است.

در ادامه با آغاز تعقیب و گریز میان پلیس و خودروی سواری پژو ۲۰۶ در بزرگراه آزادگان، ماموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک سه تیر هوایی و خودروی پژو ۲۰۶ را در محدوده شهرک گلستان متوقف کردند.مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد که راننده خودروی سواری به همراه سرنشین دیگر این خودرو سرقتی دستگیر و در حال حاضر به پلیس آگاهی منتقل شده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

آغاز هفته یازدهم اعتراضات در ایران؛ گزارش‌ها از اعتصاب کارکنان ذوب آهن اصفهان

آخرین اخبار و گزارش‌های مرتبط با رویدادهای ایران در روز شنبه پنجم آذر (۲۶ نوامبر) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

یکی دیگر از تاثیرات منفی اقتصاد نابسامان گسترش انواع بزه های اجتماعی است کاش این تیراندازی رو جاهای دیگه هم میتونستید به کار ببرید

دستگیری توزیع‌کنندگان مواد مخدر در دانشگاه تهران/شدیدترین مجازات در انتظار متخلفانمعاون فرهنگی دانشگاه تهران از دستگیری تعدادی از تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر در بین دانشجویان خوابگاهی این دانشگاه و همچنین سایر دانشگاه‌ها خبر داد و گفت: متخلفان که یکی از آنها از دانشجویان دانشگاه تهران بود شناسایی علاوه بر معرفی آنها به مراجع قضایی، پرونده این افراد در کمیته انضباطی دانشگاه بررسی و شدیدترین مجازات را برای آنها در نظر خواهیم گرفت. وقتی که کیلو کیلو با سهمیه وارد دانشگاه میکنید...

آیا تاخیر در آغاز لیگ فوتبال ایران برای آماده‌سازی ورزشگاه‌ها برای ورود زنان است؟آیا تاخیر در آغاز لیگ فوتبال ایران برای آماده‌سازی ورزشگاه‌ها برای ورود زنان است؟ در پایان فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران اعلام شد که فصل بعد هفته اول مرداد آغاز می‌شود، این در حالیست که در هفته اول مرداد هنوز حتی قرعه‌کشی لیگ برگزار نشده است. نه بابا از بی برنامگی هست مثل مابقی امورات کشور بیخیال بابا. زنان بروند یا نروند مساله این است!! یه مشت چرت و پرت میزارین که چی؟! خب تو فرهنگ چند هزارساله و دین و مذهب ما همچین چیزایی نیست.چیرو میخواین به خورد ملت بدین.!! هرج و مرج از در و دیوار مملکت داره خود نمایی میکنه ، فوتبال ک استثنا نیس .

دستگیری صدها معترض در آستانه انتخابات روسیهدر یکی از گسترده‌ترین سرکوب‌ها در سالیان گذشته در مسکو، پلیس بیش از هزار معترض به پروسه انتخابات را دستگیر کرده است. سرگئی سوبیانین، شهردار مسکو تظاهرات معترضان را تهدیدی امنیتی خوانده و وعده داده نظم عمومی را برقرار می‌کند. 'داوطلبانه از نیروهای امنیتی درخواست بازداشت شدن کردند' استاد و معلم جمهوري اسلامي چرا از سرکوب مردم در تاجیکستان اخباری منتشر نمی کنید؟

پلیس فتا در ایران می گوید کاربران پرطرفدار را رصد می کند🔺پلیس فتا در ایران می گوید کاربران پرطرفدار را رصد می کند ⚡️پلیس فتای نیروی انتظامی ، از رصد و شناسایی «صفحه‌های پرطرفدار و شاخ‌های اینستاگرام» در حوزه‌های مختلف از جمله مدلینگ از سوی پلیس خبر داد. به سلامتی مشکل کودک کار، بی کاری، گرانی، اختلاس و رانتخواری، فعالیتی اجتماعی و سیاسی حل شده و پلیس دنبال فعالهای مجازیه. داستان این قوم خبیث داستانیه واسه خودش یعنی باید عن💩ریخت روی اون پلیس فاطی که همه مشکلات مردمو و کشورو ول کرده رفته دنبال شاخای اینستا !خاک بر همچین خائنینی که میبینن کشور در چه وضعییته و اینا دنبال چیین !

توضیح پلیس درباره ماجرای حامد زمانی در فرودگاهرئیس پلیس فرودگاه‌های کشور توضیحاتی را درباره ویدیو منتشر شده در فضای مجازی از یک خواننده در فرودگاه مهرآباد ارائه کرد. اعتیادش حقیقت داره؟ توپ توپه نشه نشه Haman_3r و ایشان به اسرار پلیس جهت مشخص شدن خلوص متریال زیادی استعمال کرده بودن .

چالش‌های عربستان باعث ایجاد دو گفتمان در میان حاکمان سعودی شده/ تاکید عبدالمهدی بر دوری عراق از آثار تنش در منطقه/ تلاش امارات برای بازنگری در سیاست‌هایشزنگنه در گفت‌وگو با ایلنا: چالش‌های عربستان باعث ایجاد دو گفتمان در میان حاکمان سعودی شده/ تاکید عبدالمهدی بر دوری عراق از آثار تنش در منطقه/ تلاش امارات برای بازنگری در سیاست‌هایش

به گزارش ایسنا، عصرامروز دوشنبه، ماموران گشت پلیس آگاهی تهران بزرگ با مشاهده یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ که دارای سابقه سرقت بود، وارد عمل شدند و دستور توقف خودرو را صادر کردند اما راننده بدون توجه به فرمان ایست پلیس بر سرعت خود افزود و قصد فرار از دست ماموران را داشت.دکتر مجید سرسنگی در گفت و گو با ایسنا ضمن اعلام این خبر گفت: این افراد که انواع مواد مخدر را بین دانشجویان توزیع می‌کردند توسط مسئولین دانشگاه شناسایی، دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند، ضمن این‌که پرونده این افراد در کمیته انضباطی دانشگاه نیز پیگیری خواهد شد.اشتراک مشاهده نظرات چاپ در حالیکه تاخیر در برگزاری لیگ برتر فوتبال ایران بحث برانگیز شده، دلایلی از جمله مشکلات امنیتی ورزشگاهها و ممنوعیت ورود تماشاگران زن از دلایل این تاخیر عنوان شده است.پلیس ضد شورش صدها نفر را در اعتراضات روز شنبه دستگیر کرده است.

در ادامه با آغاز تعقیب و گریز میان پلیس و خودروی سواری پژو ۲۰۶ در بزرگراه آزادگان، ماموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک سه تیر هوایی و خودروی پژو ۲۰۶ را در محدوده شهرک گلستان متوقف کردند. مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد که راننده خودروی سواری به همراه سرنشین دیگر این خودرو سرقتی دستگیر و در حال حاضر به پلیس آگاهی منتقل شده‌اند. در واقع تنبیهات ناشی از برخورد با توزیع‌کنندگان مواد مخدر در آیین‌نامه کمیته انضباطی دانشجویان سلسله مراتب خاصی را دارد که آخرین برخورد و تنبیه این تخلف اخراج است. انتهای پیام . روحانیون سنتی به دلایل شرعی مخالف ورود زنان به ورزشگاه‌های مسابقات مردان هستند.